Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Edward Miszczak dopiero teraz ujawnił, dlaczego zwolniono Katarzynę Dowbor z "Nasz nowy dom". Wszystko jasne
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.08.2023 15:17

Edward Miszczak dopiero teraz ujawnił, dlaczego zwolniono Katarzynę Dowbor z "Nasz nowy dom". Wszystko jasne

Edward Miszczak ujawnił powód zwolnienia Katarzyny Dowbor
Edward Miszczak ujawnił powód zwolnienia Katarzyny Dowbor, fot. KAPIF

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” odbiło się głośnych echem we wszystkich polskich mediach. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Edward Miszczak zrezygnował z pracy doświadczonej dziennikarki. Teraz dyrektor programowy po raz pierwszy skomentował tę zmianę.

Katarzyna Dowbor zwolniona przez Edwarda Miszczaka z "Naszego Nowego Domu"

Kilka tygodni temu wszyscy fani programu “Nasz nowy dom” wstrzymali oddech. Okazało się, że z remontowym show rozstaje się jego prowadząca i największa gwiazda Katarzyna Dowbor. Dziennikarka była związana z produkcją od dwunastu lat. Nic więc dziwnego, że wielu telewidzów nie wyobrażało sobie kontynuacji programu bez jej udziału. 

Co więcej, do tej pory nikt nie wytłumaczył fanom, dlaczego Polsat zdecydował się na pozbycie się jednej z twarzy swojej stacji. I choć wszyscy byli zawiedzeni niezapowiedzianą zmianą, szybko ogłoszono, że program doczeka się kolejnego sezonu, w którym zadebiutuje nowa gospodyni - Elżbieta Romanowska.

Przykre wieści od Anny Bardowskiej i jej męża. Dodała emotkę ze łzami w oczach, mówi ona wszystko o nastrojach w rodzinie

Edward Miszczak po raz pierwszy komentuje pracę następczyni Katarzyny Dowbor

Elżbieta Romanowska bardzo szybko odnalazła się na planie kultowego show Polsatu. Aktorka przyznała, że praca przy programie “Nasz nowy dom” sprawia jej mnóstwo radości, a ekipa przyjęła ją z entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem. Obecnie trwają nagrania kolejnych odcinków pod wodzą gwiazdy, a ta nie ukrywa, że czuje się tam, jak ryba w wodzie.

Po raz pierwszy też głos w sprawie zmian w popularnym show stacji zabrał jej dyrektor generalny Edward Miszczak. To właśnie on był odpowiedzialny za nagłe zwolnienie Katarzyny Dowbor i zatrudnienie jej następczyni. I choć mężczyzna spotykał się z wieloma słowami krytyki, dotyczącymi zwłaszcza braku dziennikarskiego doświadczenia Elżbiety Romanowskiej, wciąż powtarza, że jest pewny swojej decyzji i nie może doczekać się odcinków z jej udziałem nowej prowadzącej.

W tym programie najważniejszą i bezcenną cechą jest empatia, a Romanowska ją posiada. Widziałem już dwa odcinki i myślę, że nie tylko ja będę oglądał ten program z radością.

Edward Miszczak komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor

Dyrektor generalny stacji Polsat wypowiedział się także na temat zwolnienia dotychczasowej gwiazdy programu “Nasz nowy dom” - Katarzyny Dowbor. W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał, że nie ma potrzeby tłumaczenia się ze swojej decyzji.

Dyrektor programowy zawsze ma prawo zmieniać gwiazdę. I tutaj postawmy kropkę.

Co więcej, zdradził on, że nie uczestniczył w rozmowach z prezenterką, w których ta miała zarzucać szefostwu brak merytorycznego uzasadnienia swojego stanowiska. W sieci pojawiały się informacje o tym, że dyrektorowi miał nie podobać się fakt, że dziennikarka przyjeżdża na plan zbyt dużym samochodem lub też nie daje rady psychicznie i fizycznie współpracować z rodzinami.

Nie byłem stroną tej dyskusji, nie brałem w niej udziału, chociaż niewiele prawdy w niej było. Jako nowy szef programowy, podjąłem decyzję o zmianie prowadzącej. Wierzę, że widzowie pokochają nową prowadzącą.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"