Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat PRZEGIĄŁ? Widzowie "Nasz nowy dom" stracili cierpliwość, mają poważny zarzut do twórców
Michał Fitz
Michał Fitz 14.09.2023 20:05

Polsat PRZEGIĄŁ? Widzowie "Nasz nowy dom" stracili cierpliwość, mają poważny zarzut do twórców

Ela Romanowska
fot. KAPiF; Widzowie programu "Nasz nowy dom" nie mogą przekonać się do Eli Romanowskiej

Po 20 edycjach programu “Nasz nowy dom” szefostwo Polsatu postanowiło pożegnać się z Katarzyną Dowbor, za co cała stacja zebrała straszliwe cięgi od telewidzów. Pomimo tego, że dziennikarka została zastąpiona równie sympatyczną Elą Romanowską, fanów nie udało się udobruchać. I to do dzisiaj.

"Nasz nowy dom": Ela Romanowska nową prowadzącą

Gdy tylko okazało się, że Polsat podziękował Katarzynie Dowbor, czego ta się nie spodziewała, na stację spadła ogromna krytyka. Wiele osób wręcz obrażało szefostwo za tę decyzję, a spora część widzów stwierdziła, że nową edycję będzie bojkotować.

Romanowska zapewniała przed programem, że da z siebie wszystko, by odpowiednio wypełnić lukę po Katarzynie Dowbor. Zapowiadała, że ma w sobie mnóstwo empatii i pozytywnej energii. Nie kłamała. W pierwszym odcinku faktycznie to wszystko pokazała. To jednak nie wystarczyło.

 

Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta

Polsat promuje nową prowadzącą programu "Nasz nowy dom"

Patrząc na medialne kroki Polsatu, łatwo zauważyć, że dostrzegł on krytykę związaną z programem “Nasz nowy dom” i zmianą prowadzącej. W mediach społecznościowych pojawiają się bowiem coraz to kolejne zdjęcia i nagrania z uśmiechniętą i gotową do działania Romanowską.

romanowska.jpg
Ela Romanowska promująca program “Nasz nowy dom”
fot. KAPiF

Nawet na oficjalnej stronie internetowej Polsatu pojawił się ostatnio wpis, w którym Romanowską przedstawiono w samych superlatywach. Dla wielu internautów to już za dużo.

Fani krytykują politykę Polsatu

Część telewidzów już ewidentnie kole w oczy fakt, że Polsat tak usilnie promuje swoją nową gwiazdę. Pod ostatnim artykułem na jej temat pojawiły się bardzo wymowne komentarze. Wydaje się, że stacja, zamiast poprawić sytuację, tylko ją pogorszyła.

  • To wrzucanie postów co chwilę nie zmieni opinii wielu na temat nowej edycji. To zaczyna być już denerwujące... I te opowieści Pani Eli i o Pani Eli... Jaka wrażliwa, jak to przeżywa, jak wszyscy ją lubią.
  • Ja oglądam Sprawiedliwych na 4, a wcześniej byłam wierną fanką tego programu.
  • Kicha, co tu dużo gadać. Czegoś tak dobrego się nie zmienia.
  • Zajęła miejsce koleżance i oczekuje, że ją polubią?
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"