Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom" i się zaczęło... SKANDAL na całego, ludzie nie wytrzymali
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.09.2023 17:35

Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom" i się zaczęło... SKANDAL na całego, ludzie nie wytrzymali

Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom"
Pokazali czołówkę "Nasz nowy dom", fot. kadr z nowej czołówki "Nasz nowy dom"

Polsat w końcu ujawnił kolejny fakt dotyczący odmienionego programu “Nasz nowy dom”. Elżbieta Romanowska w roli prowadzącej to niejedyna nowość, jaka czeka na fanów kultowego show. Niestety całkowicie inna czołówka również nie przypadła widzom do gustu. Wszystko z powodu jednego szczegółu.

Niespodziewane zmiany w programie "Nasz nowy dom"

Nowy dyrektor generalny stacji Polsat od samego początku swojej pracy zaskoczył widzów kilkoma spektakularnymi zmianami, jakie możemy zaobserwować w kultowych produkcjach. Dotyczy to zwłaszcza programu “Nasz nowy dom”, który zmienił się nie do poznania.

Już kilka tygodni temu cała Polska żyła nagłym zwolnienie wieloletniej prowadzącej format - Katarzyny Dowbor. Jej miejsce zajęła aktorka Elżbieta Romanowska. I choć fani uwielbiają uśmiechniętą blondynkę, nie da się ukryć, że pozbycie się cenionej dziennikarki nie przypadło im do gustu. Teraz przedstawiono kolejne nowości, dotyczące remontowego show, które będziemy mogli zaobserwować podczas jesiennego sezonu.

Tragiczna informacja, zmarł na rękach jej syna. Widzowie "Sanatorium miłości" ślą kondolencje, seniorka przekazała ponure wieści

Polsat pokazał nową czołówkę programu "Nasz nowy dom"!

Właśnie rozpoczął się wrzesień, a razem z nim nadchodzi nie tylko szkoła, ale również nowa jesienna ramówka wszystkich stacji. Polsat dołożył wszelkich starań, aby jak najlepiej zaprezentować się w nowym sezonie i w związku z tym postawił na kilka nowości. Nic więc dziwnego, że po zmianie prowadzącej przyszedł czas na całkowicie inną koncepcję dotyczącą czołówki programu “Nasz nowy dom”.

W sieci właśnie pojawiło się nagranie, od którego będzie rozpoczynać się popularne remontowe show stacji. Widzimy na nim nową gospodynię Elżbietę Romanowską, która wchodzi do ciemnoszarych pomieszczeń i magicznie przemienia je w pełne żywych barw pokoje. W tle słyszymy niezwykle radosną, pozytywną muzykę, a na samym końcu czołówki widzimy, jak aktorka podchodzi do uczestników i trzyma nowe logo show.

Fani zawiedzieni nową czołówkę "Naszego nowego domu"

Niestety, całkiem odmieniona czołówka kultowego show Polsatu nie przypadła do gustu jego telewidzom. Zdaniem internautów jest ona zbyt przerysowana i sztuczna, a jaskrawe kolory i radosna muzyka dodają jej zbędnego kiczu.

W komentarzach na social mediach programu “Nasz nowy dom” nie brak przykrych komentarzy fanów, którzy inaczej wyobrażali sobie nowy jesienny sezon show. Niektórzy nawiązali nawet do Katarzyny Dowbor, której pozbycie się miało być pierwszym krokiem do negatywnych zmian w programie.

Stara czołówka była lepsza, jak jeszcze prowadziła Dowbor

Zmiana prowadzącej i od razu takie badziewie ludziom pokazali. Zresztą to i tak wszystko jedno, nie będę już tego oglądał, tylko powtórki z Kasią Dowbor;

To jest tak ohydne, mogli po prostu zamienić w czołówce prowadzącą

Straszny kicz

Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie