Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ela Romanowska musiała to zrobić, aby prowadzić „Nasz nowy dom”. Jak ona dała radę?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.08.2023 08:29

Ela Romanowska musiała to zrobić, aby prowadzić „Nasz nowy dom”. Jak ona dała radę?

Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?
Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?, fot. KAPiF

Elżbieta Romanowska od pewnego czasu cieszy się wyjątkową popularnością. Wszystko za sprawą przejęcia przez nią roli prowadzącej program „Nasz nowy dom”. Fanom chwilę zajęło przyzwyczajenie się do myśli, że nie w popularnym show nie zobaczą już Katarzyny Dowbor, a część z nich nadal sceptycznie podchodzi do aktorki w tej roli. Niedawno wyszło na jaw, co dokładnie musiała zrobić Elżbieta Romanowska, by dostać posadę. 

Już wkrótce pierwsze odcinki programu „Nasz nowy dom” z Elżbietą Romanowską

Informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat obiegła media w maju bieżącego roku. Wkrótce potem ogłoszono, że jej rolę prowadzącej program „Nasz nowy dom” przejmie Elżbieta Romanowska. Początkowo aktorka musiała zmierzyć się z ogromną ilością skierowanego w jej stronę hejtu od osób, które nie umiały pogodzić się z tą decyzją. 

Na niedawnej konferencji, podczas której ogłoszono jesienną ramówkę Polsatu Edward Miszczak nie szczędził nowej prowadzącej ciepłych słów:

Startowałaś w bardzo trudnej sytuacji, dałaś radę. Jesteś empatyczna, kochasz tych bohaterów. Brawo.

"Łzy żalu zalewają nasz dom". Izabela Zeiske i jej bliscy w rozpaczy. Walka o życie trwała tydzień

Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”

Elżbieta Romanowska ma już za sobą pierwsze kroki na planie programu „Nasz nowy dom”. Aktorka relacjonuje fragmenty pracy na planie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak niedawno ujawniła, jej początki w roli prowadzącej były pełne stresu – z jednej strony z powodu braku scenariusza, do jakiego była przyzwyczajona, z drugiej z uwagi na rodziny biorące udział w programie, które muszą ujawnić przed kamerami swoje historie. To naprawdę ogromne wyzwanie, aby mimo czasem nieprzyjemnego nastawienia fanów programu, wciąż dawać radę! 

Więc stresik był, czy się gdzieś tam nie potknę, czy zapamiętam wszystkie imiona, czy nie pomylę czegoś, czy rodzina będzie się czuła komfortowo… 

Co Elżbieta Romanowska musiała zrobić, bo prowadzić „Nasz nowy dom”?

Elżbieta Romanowska z wykształcenia jest aktorką. W swojej dotychczasowej karierze także głównie parała się tym zajęciem mając na swoim koncie role między innymi w serialach „Ranczo” czy „Pierwsza miłość”. Aby zostać prowadzącą programu „Nasz nowy dom” musiała zaryzykować i postarać odnaleźć się w zupełnie nowej roli. 

Każdy, zdrowo myślący człowiek, miałby obawy. Zaryzykowałam. Tak samo zaryzykowały władze Polsatu, powierzając mi to zadanie. Czas pokaże, czy to była dobra decyzja (…). Myślę, że nikt by nie powierzył nikomu tego zadania tak po prostu „na ładne oczy”. To jest za duża odpowiedzialność.

Ekipa programu „Nasz nowy dom” na ramówce Polsatu (2).jpg
Ekipa programu „Nasz nowy dom” na ramówce Polsatu, fot. KAPiF
Ekipa programu „Nasz nowy dom” na ramówce Polsatu (3).jpg
Ekipa programu „Nasz nowy dom” na ramówce Polsatu, fot. KAPiF

Źródło: Kozaczek, Pomponik, Lelum

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania