Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Nasz nowy dom": Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią rodziny. Otwierają drzwi i dzieje się TO
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.07.2023 12:13

"Nasz nowy dom": Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią rodziny. Otwierają drzwi i dzieje się TO

Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią uczestnicy "Nasz nowy dom"
Ela Romanowska ujawniła, jak reagują na nią uczestnicy "Nasz nowy dom", fot. Instagram/@elaromanowska

Ela Romanowska świetnie odnajduje się w roli nowej prowadzącej show “Nasz nowy dom”. Teraz aktorka ujawniła, co sprawia jej najwięcej radości podczas pracy na planie programu Polsatu. Zdradziła też, jak reagują na jej przyjście uczestnicy, których dom ulegnie gruntownej przemianie.

Ela Romanowska rusza na plan kolejnego odcinka "Nasz nowy dom"

Aktorka nie kryje radości z nowego wyzwania zawodowego, jakie wzięła na siebie w chwili przyjęcia propozycji pracy na planie programu “Nasz nowy dom”. Gwiazda zastąpiła w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor i trzeba przyznać, że bardzo dobrze odnajduje się w swojej nowej pracy.

Teraz Ela Romanowska podzieliła się nagraniem, na którym widzimy, jak jedzie na plan show Polsatu. Przy okazji ujawniła, że już teraz nie może doczekać się pierwszego spotkania nowej rodziny, której dom wyremontuje jej niezawodna ekipa.

Pędzimy do nowej rodziny. Nowe wyzwanie, nowa rodzina zaskakująca i szalona, z tego, co widziałam na zgłoszeniu, więc naprawdę będzie się działo - powiedziała gospodyni show na Instagramie.

Ela Romanowska Nasz nowy dom 1.jpg
Ela Romanowska na planie programu “Nasz nowy dom”, fot. Instagram/@elaromanowska
Na Sylwię Peretti spadł kolejny cios. Niewyobrażalne, co dzieje się po pogrzebie Patryka. To zbyt wiele

Ela Romanowska zdradza swój ulubiony moment na planie "Nasz nowy dom"

Okazało się, że rodzina, do której właśnie jedzie nowa prowadząca show Polsatu, nie wie, że weźmie udział w programie “Nasz nowy dom”. Aktorka opowiedziała o tym, jak uczestnicy reagują na wieść o tym, że ekipa remontowa podejmie się metamorfozy ich miejsca zamieszkania.

Oni nic nie wiedzą. Nawet nie wiedzą, że za chwilę się tam pojawię i to jest chyba najlepsze. Zawsze najbardziej to mnie ekscytuje - ta ich reakcja na ten moment, kiedy wchodzę. I oni się orientują, że to się dzieje, że to jest właśnie tu i teraz. 

Ela Romanowska nie ukrywa, że to właśnie to pierwsze spotkanie z uczestnikami i ich moment zaskoczenia jest dla niej tym ulubionym podczas kręcenia całego show.

To jest w ogóle jakiś total - uwielbiam, kocham ten moment najbardziej na świecie

Ela Romanowska szczerze o pracy na planie "Nasz nowy dom"

I choć sama gwiazda czerpie ogromną radość z pracy na planie produkcji, nie da się ukryć, że ostatnie kilka tygodni nie było dla niej najłatwiejsze. Wszystko z powodu fali krytyki, jaka spadła na nią po przyjęciu stanowiska, z którego wcześniej zwolniona została Katarzyna Dowbor.

Ela Romanowska przyznała, że pomimo początkowych obaw, została bardzo ciepło przyjęta przez ekipę remontową. Aktorka wyznała nawet, że od razu poczuła się tam, jak u siebie, a z nowymi kolegami i koleżankami z show szybko nawiązała dobre stosunki.

Zawsze są obawy, czy uda nam się do tego przedsięwzięcia dopasować, czy się w nim odnajdziemy i czy zostaniemy zaakceptowani, ale, ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i naturalnie. Oczywiście pewnie trzeba też zapytać, jak wyglądało to z ich perspektywy, ale jeśli chodzi o mnie, miałam poczucie, że ekipa przyjęła mnie bardzo ciepło. Poczułam się tam naprawdę zaopiekowana i szybko nawiązała się między nami nić porozumienia

Zobacz zdjęcia:

Ela Romanowska Nasz nowy dom 2.jpg
Ela Romanowska zdradza, co kocha najbardziej na planie “Naszego nowego domu”, fot. Instagram/@elaromanowska
Ela Romanowska Nasz nowy dom 3.jpg
Ela Romanowska zdradza, co kocha najbardziej na planie “Naszego nowego domu”, fot. Instagram/@elaromanowska
Ela Romanowska Nasz nowy dom 4.jpg
Ela Romanowska zdradza, co kocha najbardziej na planie “Naszego nowego domu”, fot. Instagram/@elaromanowska
Ela Romanowska Nasz nowy dom 5.jpg
Ela Romanowska zdradza, co kocha najbardziej na planie “Naszego nowego domu”, fot. Instagram/@elaromanowska
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik