Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejna zmiana w "Nasz nowy dom". Najpierw zwolnienie Dowbor, a teraz jeszcze to. Znika symbol
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.08.2023 17:19

Kolejna zmiana w "Nasz nowy dom". Najpierw zwolnienie Dowbor, a teraz jeszcze to. Znika symbol

Kolejna zmiana w programie „Nasz nowy dom”
Kolejna zmiana w programie „Nasz nowy dom”

Fani programu „Nasz nowy dom” w ostatnim czasie musieli zmierzyć się z licznymi zmianami wprowadzonymi do uwielbianego przez nich formatu. Wszystko zaczęło się w maju, gdy media obiegła informacja o niespodziewanym zwolnieniu Katarzyny Dowbor ze stacji Polsat. Dla wielu osób już to było zbyt wiele, a to był dopiero początek zmian. 

„Nasz nowy dom” z nową prowadzącą

Wkrótce po zwolnieniu Katarzyny Dowbor, ogłoszono, że w roli prowadzącej program „Nasz nowy dom” zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Wielu fanów jest tak bardzo zrozpaczona utratą uwielbianej prowadzącej, która była związana z formatem przez dziesięć lat, że nie potrafi pogodzić się z sytuacją, co prowadzi do ogromnej ilości hejtu, jaka trafia w aktorkę. 

Ekipa programu „Nasz nowy dom” staje murem za nową prowadzącą, choć przyznają, że nie są w stanie zapomnieć o Katarzynie Dowbor, z którą spędzili sporą część swojego zawodowego życia w ciągu ostatnich dziesięciu lat. 

Dramatyczne wieści o rodzinie zaginionego Krzysztofa. Najnowsze informacje łamią serce, musieli to zrobić

Kolejne zmiany w programie „Nasz nowy dom”

Ponieważ Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor, program „Nasz nowy dom” doczeka się nowej czołówki. To jednak nie koniec zmian – stacja Polsat zaproponowała także nowy wygląd logo. Widzowie są wyraźnie podzieleni. Część z nich jest zachwycona zmianami i z niecierpliwością czeka na nowe odcinki, które będzie można oglądać od 7 września.

 • Super logo.
 • Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki.
 • Co za różnica jakie logo i kto prowadzi, ważne że pomagają ludziom w potrzebie.
 • Bardzo fajne logo, już czas najwyższy na odświeżenie wizerunku.

Fani programu „Nasz nowy dom” nie mogą pogodzić się ze zmianami

W komentarzach pod postem, w którym zaprezentowano nowe logo znajduje się jednak bardzo wiele komentarzy osób oburzonych wszelkimi zmianami. Część z nich zapewnia, że przez nie nie będzie już oglądać programu, który wcześniej uwielbiali, a także są osoby przekonane o tym, że wpłyną one negatywnie na oglądalność programu. Pojawiają się także uwagi odnośnie samego dyrektora Polsatu, Edwarda Miszczaka, który stoi za wszelkimi wprowadzonymi zmianami.

 • To był świetny program, niestety ktoś zapragnął na siłę zmian. A widownia ewidentnie ich nie chce…
 • Dobrze, że mam wiele nagrań z Panią Kasią prowadząca. Nie mam ochoty oglądać ta aktorzynę i tę złośnicę architekt. Ukłony dla Pani Kasi.
 • Przestałam oglądać i myślę, że wiele osób zrezygnowało… może panu Miszczakowi da to do myślenia, bo oglądalność spada i to bardzo… i po co mu to było?
 • Lepsze jest wrogiem dobrego.
 • To już nie jest „Nasz Nowy Dom”, to jest program pt. „Dom do remontu Miszczaka”. I tyle w temacie…
 • Nowe logo, nowa prowadząca, same zmiany.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania