Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor ujawniła zaskakujący fakt o... Jannie. Zna go od bardzo dawna
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.09.2023 18:11

Katarzyna Dowbor ujawniła zaskakujący fakt o... Jannie. Zna go od bardzo dawna

Katarzyna Dowbor, Jann
Katarzyna Dowbor ujawniła szokujące informacje o Jannie. Fot. KAPiF

Katarzyna Dowbor wprawiła w osłupienie swoich fanów niespodziewaną informacją na temat Janna. Okazuje się, że dziennikarka miała okazję poznać utalentowanego wokalistę wiele lat temu w zaskakujących okolicznościach. Jak przebiegło ich najnowsze spotkanie?

Tego o Katarzynie Dowbor i Jannie mogliście nie wiedzieć

Katarzyna Dowbor przez lata była uważana za ikonę “Naszego Nowego Domu”. Przez 10 lat prowadzenia show stała się niemal jego twarzą. W tym czasie wraz z ekipą programu pomogła setkom rodzin w całej Polsce. Jest odpowiedzialna nie tylko za liczne remonty, ale również za faktyczne odmienienie życia bardzo wielu ludzi.

Okazuje się, że w jednym z odcinków “Naszego Nowego Domu” wziął udział Jann. To właśnie na łamach programu Katarzyna Dowbor poznała przyszłą wchodzącą gwiazdę. Okoliczności ich pierwszego spotkania nie były zbyt optymistyczne, jednak dziennikarka nigdy nie straciła wiary w utalentowanego młodzieńca.

POSYPAŁY się gratulacje. Maciej Kurzajewski przekazał cudowne wieści. Cichopek w skowronkach?!

Katarzyna Dowbor poznała Janna w zaskakujących okolicznościach

Na początku swojej przygody z programem, niemal dekadę temu, Katarzyna Dowbor wybrała się z ekipą “Naszego Nowego Domu” pod Grawolin, gdzie odwiedziła rodzinę Rozmanowskich. W jednym lokum, które należało do pani Urszuli, seniorki rodziny, mieszkało jeszcze 10 osób: Zuzia, Lenka, Amelia, Antonina, Franek, Maksymilian, Maciek, 14-letni Jasiek oraz ich rodzice — Edyta i Jacek. Bez wątpienia rodzina znajdowała się w bardzo ciężkiej sytuacji, jednak mimo trudnych warunków, sprawiali wrażenie bardzo pozytywnych. Katarzyna Dowbor nie wahała się długo, nim zdecydowała na remont domu Rozmanowskich. 

10 lat od tego wydarzenia Jasiek, znany szerszej publiczności jako Jann, jest w zupełnie innym miejscu swojego życia. Sam zapracował na swoją karierę, ale wiele zawdzięcza Katarzynie Dowbor, która wraz z ekipą “Naszego Nowego Domu” odmieniła los jego oraz całej rodziny.

Katarzyna Dowbor i Jann spotkali się po latach

W ostatnim czasie los ponownie splótł ścieżki Katarzyny Dowbor i Janna. Po 10 latach oboje natknęli się na siebie, czego szczegóły dziennikarka opowiedziała na swoim Instagramie. 

Takie fantastyczne i wzruszające spotkanie po dziesięciu latach! Jann - zawsze w niego wierzyłam! – wyznała Dowbor w opisie zdjęcia, na którym obejmuje młodego wokalistę z szerokim uśmiechem na ustach.

Jann już od najmłodszych lat wiązał swoją przyszłość z branżą muzyczną. Utalentowany chłopak już mając 12 lat zaśpiewał w Operze Narodowej, a ponadto uczył się wokalu na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Jego ostatnim największym osiągnięciem był udział w preselekcjach do Eurowizji, gdzie ostatecznie zajął 2 miejsce, jednocześnie swoim występem podbijając serca milionów Polaków.

Oglądałam Janka, trzymałam za niego kciuki. Jestem nim zachwycona i uważam, że powinien wygrać. Super chłopak. Rośnie nam duża gwiazda – opowiadała wówczas Katarzyna Dowbor. To tylko potwierdza jej słowa z najnowszego wpisu, iż zawsze wierzyła w Janna.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania