Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Nie czekam na nowe odcinki”. Łzy napływają do oczu po tym, co spotkało Romanowską. “Nasz nowy dom” już nie taki sam
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.09.2023 11:42

“Nie czekam na nowe odcinki”. Łzy napływają do oczu po tym, co spotkało Romanowską. “Nasz nowy dom” już nie taki sam

Elżbieta Romanowska
Fani programu "Nasz Nowy Dom" zauważyli, że nie jest on już taki sam. Fot. KAPiF, instagram.com/nasznowydom

Do nowych odcinków programu “Nasz Nowy Dom” z Elą Romanowską widzowie byli dość sceptycznie nastawieni. Po emisji każdego kolejnego epizodu wytykali nowej prowadzącej każdą pomyłkę czy niestosowne, zdaniem internautów, zachowanie. Komentarze, które pojawiły się po premierze najnowszego odcinka, są wstrząsające. Widzowie chyba stracili już całkiem nadzieję…

"Nasz Nowy Dom": Ela Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor

Na początku maja gruchnęła wiadomość o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu “Nasz Nowy Dom”. Gdy okazało się, że dziennikarkę ma zastąpić Ela Romanowska, widzowie nie kryli rozczarowania. Wielu z nich po dekadzie oglądania show prowadzonego przez Dowbor, nie wyobrażało sobie na tym miejscu nikogo innego. 

Pierwszy odcinek “Naszego Nowego Domu” z Elą Romanowską podzielił fanów programu jeszcze bardziej. Część z nich doceniła starania aktorki oraz jej zaangażowanie, natomiast inni wytykali jej każdą pomyłkę. Wydaje się, że ostatecznie na szali przeważyły pozytywne komentarze, jednak po emisji 3., najnowszego odcinka show, widzowie byli już zgodni co do jednego.

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

Nowy odcinek programu "Nasz Nowy Dom" przelał szalę goryczy

W najnowszym odcinku programu “Nasz Nowy Dom” ekipa remontowa wraz z Elżbietą Romanowską udała się do podwarszawskiej Góry Kalwarii, gdzie na co dzień mieszka pani Magdalena z wnuczkiem Kordianem. Kobieta jest już w podeszłym wieku, a mimo to, pracuje, a dodatkowo to na jej barki spadł obowiązek wychowania chłopca. 

Kordian nie ma poza babcią nikogo, dlatego stara się pomagać jej w obowiązkach. Ich sytuację znacznie utrudnia stan, w jakim znajduje się dom, a przede wszystkim wszechobecny grzyb. Ta historia wzrusza do łez, jednak, według widzów, zachowanie Eli Romanowskiej znów było dalekie od oczekiwań. Głównym zarzutem w stronę aktorki stała się jej “sztuczność”, jednak to nie koniec przykrych słów, które posłali w jej kierunku fani programu.

Przykre komentarze widzów programu "Nasz Nowy Dom"

Pod zwiastunem 3. odcinka programu “Nasz Nowy Dom” z udziałem Elżbiety Romanowskiej rozpętała się prawdziwa burza. Obok komentarzy, które na jej temat wypisują internauci, trudno przejść obojętnie. Tym bardziej, że wielu z nich kieruje przykre uwagi nie tylko do prowadzącej, ale ogółu formatu, zarzucając, że przez udział aktorki stał się on znacznie gorszy, niż kiedy prowadziła go Katarzyna Dowbor.

  • Obejrzałem pół pierwszego odcinka nowego sezonu. To już nie jest ten sam program. Brak Pani Kasi aż kłuje w oczy, mimo całego szacunku dla Pani Eli. W tym przypadku powiedzenie, że nie ma ludzi niezastąpionych się, niestety nie sprawdza.
  • Nie da rady oglądać. Prowadząca się nie nadaje.
  • Ja już nie czekam na nowe odcinki, odpuściłam kompletnie. Nie te emocje, nie ta energia, słownictwo i rozmowy, których nie da się słuchać. Czasem trafię na powtórki odcinków z Panią Kasią, których wcześniej nie oglądałam i te oglądam z przyjemnością. Niezmiennie wzruszają i emocjonują. Nowe odcinki są jak flaki z olejem. Jedynie mój mąż cieszy się ze zmiany, bo mówi, że już nie mógł znieść, ile razy widział mnie zapłakaną, kiedy oglądałam "nasz nowy dom".
  • Uwielbiam panią, ale NIESTETY nie w tym programie . Myślę, że ta zmiana nikomu nie służy, pani Kasia miała serce do prowadzenia tego programu, a tu niestety brak tego czegoś.

A Wy co uważacie o nowych odcinkach prowadzonych przez Elę Romanowską?

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik