Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Elżbiecie Romanowskiej łamał się głos. Jest trudniej, niż sądziła. Ujawniła prawdę o planie "Nasz nowy dom"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.08.2023 18:17

Elżbiecie Romanowskiej łamał się głos. Jest trudniej, niż sądziła. Ujawniła prawdę o planie "Nasz nowy dom"

Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos na planie "Naszego nowego domu"
Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos na planie "Naszego nowego domu", fot. Instagram/@nasznowydom

Dla nikogo nie jest już zaskoczeniem, że program “Nasz nowy dom” powróci w jesiennej ramówce Polsatu w całkiem nowej odsłonie - z odnowionym logo i debiutującą prowadzącą. Teraz Elżbieta Romanowska opowiedziała, jak odnalazła się na planie remontowego show. Aktorka nie była w stanie ukryć łamiącego się głosu.

Elżbieta Romanowska debiutuje w programie "Nasz nowy dom"

Program “Nasz nowy dom” od dłuższego czasu jest bohaterem ogromnego medialnego zamieszania. Po tym, jak dyrektor generalny Polsatu Edward Miszczak zdecydował o zwolnieniu wieloletniej prowadzącej show Katarzyny Dowbor, wielu fanów postanowiło zrezygnować z oglądania kultowego programu. 

Później władze stacji ogłosiły nową gospodynię show. To Elżbieta Romanowska zajmie miejsce znanej dziennikarki i od tej pory będzie odwiedzać rodziny, których domy wymagają natychmiastowego remontu. Już niedługo będziemy mogli oglądać pierwsze odcinki z udziałem aktorki, która teraz ujawniła, jak wygląda jej debiut na planie programu.

Magdalena Narożna już przesadziła?! Rozłożona, niczym Afrodyta w słońcu pokazała się wszystkim. Fani oszaleli

Elżbieta Romanowska zdradziła, jak powitano ją na planie "Nasz nowy dom"

Jakiś czas temu aktorka podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat początków pracy na planie programu “Nasz nowy dom”. Wiele osób zastanawiało się, jak po zwolnieniu uwielbianej przez widzów Katarzyny Dowbor zostanie przyjęta jej następczyni. 

Okazało się, że cała obsada show oraz niezapomniana ekipa remontowa, która zajmuje się odnową mieszkań uczestników programu, od początku była przyjaźnie nastawiona do nowej gospodyni formatu. Elżbieta Romanowska wyjaśniła nawet, że od razu czuła się jak wśród swoich, a to bardzo ułatwiło jej pracę na planie show. Teraz zdradziła, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z jej myślą.

Elżbiecie Romanowskiej łamał sie głos, gdy opowiadała o "Naszym nowym domu"

Teraz nowa prowadząca uwielbianego przez widzów show postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pierwszych chwil pracy na planie “Naszego nowego domu”. Okazało się, że pomimo zgranego zespołu i przyjaznej atmosfery istnieje kilka szczegółów, które znacznie utrudniają pracę na planie programu.

Elżbieta Romanowska wyjaśniła, że kluczową rolę odgrywają tutaj emocje, których nie brakuje podczas nagrywania tak wzruszającego show. Aktorka wspomniała nie tylko o uczuciach uczestników, ale również jej samej. 

Zaskoczyły mnie tylko emocje. Emocje, oczywiśce bohaterów, ale też moje własne. Nie sądziłam, że aż tak bardzo będę to wszystko przeżywać, że tak się będę z tymi naszymi cudownymi bohaterami utożsamiać. 

Rozmowa na ten temat sprawiła, że gwieździe od razu zaczął łamać się głos! To tylko pokazuje, jak całej ekipie zależy, aby każda z prac została wykonana na najwyższym poziomie.

To jest ten moment, gdy poznajesz ich historię i bardzo się w to angażujesz i jeszcze bardziej chcesz, żeby to wszystko wypaliło, żeby ten los się odmienił. I ten moment, kiedy jesteś tego świadkiem, jak oni strasznie się cieszą, to jest coś tak niesamowitego. Po prostu nawet teraz, jak o tym mówię, to głos mi się trochę łamie, bo naprawdę to jest tak ogromna radość.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów