Lidl

Biedronka pieczywo
01.03.2024 16:34 Sięgnął po bułkę w Biedronce i zamarł. Ale widok

W ostatnim czasie Biedronka nie ma zbyt dobrej passy. Najpierw potyczka reklamowa z Lidlem, która być może skończy się sądem. Polskę obiegło również nagranie przedstawiające mąkę zakupioną w dyskoncie z białkowym dodatkiem. Ale to, co pojawiło się na TikToku ostatnio przechodzi ludzkie pojęcie! Czy ludzie naprawdę robią takie rzeczy?

Biedronka
27.02.2024 09:48 Zaczęło się w całej Polsce. Kłopoty Biedronki

Biedronka i Lidl są obecnie w poważnym konflikcie. Chodzi o obniżanie cen w celu przyciągnięcia klientów. Od początku lutego dyskonty prześcigają się w promocjach i chwytach marketingowych, ale wszystko wskazuje na to, że jeden z nich posunął się o krok za daleko. Klienci Biedronki mogą się dziś zaskoczyć.

W Lidlu i Biedronce pustoszeją półki
21.02.2024 13:04 Pustoszeją półki w Lidlu i Biedronce. Źle, że Polacy rzucili się na ten produkt

Lidl i Biedronka znowu to zrobiły. I nie chodzi o ostatnią “dramę” z SMS-ami, ale o wyprzedaż. Dyskonty zaszalały, a ceny, które zaproponowały klientom zaskakują nawet ich samych. Eksperci nie są jednak zadowoleni z wyprzedaży. Chodzi bowiem o dość kontrowersyjny produkt. 

lidl
17.02.2024 18:13 Lidl dał na półki jeden produkt i rozpętała się afera

Większość klientów, gdy udaje się na zakupy, stara się zakupić produkty w jak najkorzystniejszych cenach. Okazuje się, że sieć sklepów Lidl wzięła sobie ten fakt do serca i przy najbliższej okazji zaczęła sprzedawać chodliwy towar w szokująco niskiej cenie. Co na to klienci? Wbrew pozorom wcale nie byli zadowoleni, a w sieci rozpętała się ogromna burza.

lidl, tłum ludzi
30.12.2023 21:10 Szokujące sceny w Lidlu. Ludzie rzucili się na jeden produkt. Nagranie ze sklepu wyciekło do sieci

Wiele osób korzysta z ostatnich chwil, by przygotować się do Sylwestra i tłumnie udaje się do dyskontów po najpotrzebniejsze zakupy. Tymczasem w pewnym Lidlu rozegrały się absurdalne sceny, gdy ludzie zaczęli masowo wykupować jeden konkretny produkt. Nie był on na przecenie, a i tak przyciągnął uwagę wszystkich z okolicy. Nagranie, na którym tłumy pchają się na siebie i wymachują rękami, już obiegło cały internet. Co tam się właściwie działo?

lidl, kolejka przy kasie
17.11.2023 12:39 Przechodzi pojęcie, co usłyszał od kasjerki. Pan Leszek wyszedł z Lidla oburzony

Powszechnie wiadomo, że pracownicy sklepów powinni odnosić się do swoich klientów z szacunkiem i uprzejmością. Niestety nie zawsze się tak dzieje. Pan Leszek podzielił się swoją historią, która spotkała go w Lidlu. Kasjerka potraktowała go wyjątkowo nieprofesjonalnie. Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca.

Lidl
10.09.2023 16:23 Niesłychane, co pojawiło się w Lidlu. W poniedziałek od rana Polacy będą wyrywać sobie z rąk produkt

W dobie wysokich cen Polacy szukają w sklepach produktów dobrych jakościowo, jednak jednocześnie korzystnych cenowo. Wbrew pozorom te dwa wymagania można ze sobą pogodzić, co regularnie udowadnia Lidl. Oprócz produktów spożywczych sklep ma w swojej ofercie wiele przedmiotów codziennego użytku. Jeden z nich z pewnością podbije serca Polaków, lepiej kupić go szybko, zanim się wyprzeda!

Lidl
25.03.2023 11:11 Tłumy zaleją dziś Lidla. Można otrzymać produkty za darmo, ceny wielu poleciały w dół

Największe dyskonty ciągle prześcigają się w promocjach, by do swoich sklepów przyciągnąć jak najwięcej klientów. Lidl wpadł na pomysł, jak sprowadzić do siebie w sobotę większość Polaków. Oferta obowiązująca tego dnia jest naprawdę kusząca.Jakie produkty można wyrwać taniej w ramach akcji pod nazwą “Tania sobota w Lidlu”? Warto o tym wiedzieć.

Warzywa
15.03.2023 18:32 GIS wydał ostrzeżenie, Lidl wycofuje z "rynku" niebezpieczną partię warzyw. Stanowią zagrożenie dla zdrowia

Za stronie rządowej pojawiło się oficjalne ostrzeżenie, dotyczące wycofania niebezpiecznego produktu z popularnego sklepu. Okazuje się, że w sieci sklepów Lidl pojawiły się warzywa, w których poziom zawartości pestycydów został przekroczony. Główny Inspektor Sanitarny przekazał, iż z Lidla zostaje usuwana partia warzyw. Klienci, którzy dokonali zakupu, mogą bez paragonu zwrócić produkt. 

Lidl
11.02.2023 07:00 Powariowali. Mięso w Lidlu za półdarmo, ludzie szturmem rzucą się na zakupy

Sieć supermarketów Lidl zdaje sobie sprawę z niełatwej sytuacji finansowej większości Polaków, dlatego postanowiła wyjść im naprzeciw. Przez najbliższe kilkanaście dni ważna jest oferta, z której aż grzech nie skorzystać.Lidl przecenił bowiem różne rodzaje mięs. Na którym można zaoszczędzić najbardziej?

None
05.02.2023 19:08 Rozlana na podłodze krew i wielka panika. Druzgocące sceny w Lidlu, trwa pogoń

Do niezwykle dramatycznych scen doszło w piątek w jednym z dyskontów sieci Lidl w Markach. Do sklepu wtargnął złodziej, który nie zawahał się użyć ostrego narzędzia. Policja wciąż go ściga.Na miejscu heroizmem wykazało się dwóch klientów, którzy swój akt przypłacili zdrowiem.

Biedronka
02.02.2023 12:43 Alarm w sklepach Biedronka, Lidl i innych. Popularne produkty usuwane z półek, GIS pilnie reaguje

GIS podjął poważną decyzję o wycofaniu ze sprzedaży kilku popularnych produktów. Biedronka, Lidl i inne sieci sklepów masowo zdejmują je z półek. Główny Inspektorat Sanitarny wydał oświadczenie względem kilku produktów spożywczych, które nie mogą być sprzedawane. Tych artykułów nie znajdziemy na półkach pobliskich sklepów.

Lidl
27.01.2023 19:01 Ile zarabia pracownik Lidla? Co roku zwiększa się jego pensja, kwoty przyprawiają o zawrót głowy

Wzięliśmy pod lupę zarobki w jednym z najpopularniejszych sklepów. Wiemy, ile Lidl wypłaca swoim pracownikom. Kwoty rosną z roku na rok, można się złapać za głowę. Wielu może tylko pomarzyć o takiej pensji w swoim miejscu pracy. Niestety życie nie staje się coraz łatwiejsze ani tańsze. Z roku na rok przybywa rachunków a pobierane środki — pensje, renty, emerytury — często każą nam chodzić po sklepie z kalkulatorem. W takich wypadkach często rozpoczynamy poszukiwania nowej, bardziej dochodowej pracy. Okazuje się, że taka może czekać za rogiem.

Lidl
13.01.2023 19:20 Po tej godzinie zmieniają ceny w Lidlu. Kupisz o połowę taniej, ludzie nie mieli pojęcia, ile tracą

Kiedy najlepiej wybrać się na zakupy do znanego dyskontu? W tych godzinach Lidl obniża ceny nawet o połowę. Kupimy podstawowe produkty i nie obciążymy domowego budżetu. Nie wszyscy wiedzą o tej praktyce — a warto! Jeszcze do niedawna marki, które zwracały uwagę na kwestię odpadów i utylizacji należały do „ekstrawaganckiej” mniejszości. Obecnie wiele firm decyduje się na rozwiązania, które nie tylko pomagają zmniejszyć generowanie śmieci, ale także hamują marnowanie żywności. Swoją akcję wprowadziła także znana sieć sklepów.

Biedronka
19.12.2022 19:07 Przebadali mięso i odkryli skandal. W Biedronce wykryto chorobę w 97,3% przypadków, a w Lidlu 99,3%

Stowarzyszenie Otwarte Klatki podjęło się przeprowadzania badania w pięciu najpopularniejszych supermarketach w Polsce. Według wyżej wymienionej organizacji sklepy takie, jak Biedronka i Lidl posiadają w ofercie mięso z oznakami choroby białych włókien. Badacze postanowili wziąć pod lupę najczęściej wybierane przez Polaków sklepy. Oprócz Biedronki i Lidla przebadano również mięso sprzedawane w Aldi, Kauflandzie i Netto. Według raportu badaczy każdy z supermarketów oferował drób, pośród którego ponad 90% wykazywało niebezpieczną chorobę.

Lidl
14.04.2022 21:19 Lidl przebije Biedronkę? Ogłoszono potężną promocję

Lidl i Biedronka od dawna walczą o miano najchętniej wybieranego przez klientów supermarketu. Tuż przed świętami obydwie sieci zdecydowały się na przygotowanie wyjątkowych ofert. Co zaproponowały? Jak można było się spodziewać, na Wielkanoc przygotowano głównie promocje z udziałem produktów gastronomicznych.

Biedronka
07.04.2022 22:57 W Biedronce od jutra wielka okazja. Lidl reaguje hitową ofertą

Biedronka i Lidl to jedne z najpopularniejszych sieci supermarketów w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że regularnie prześcigają się z ofertami, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów. Znów to zrobiły. Co tym razem przygotowały wspomniane sklepy? Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych dużo tańsze będą przede wszystkim produkty spożywcze.

Biedronka
03.04.2022 16:15 Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu wyścigi na promocje. Mamy listę największych okazji

Biedronka i Lidl to jedne z największych sieci supermarketów operujących w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że cały czas walczą o klientów, przyciągając ludzi coraz to kolejnymi promocjami. Co oferują teraz? Już od poniedziałku na półkach obydwu sklepach pojawią się produkty, które będzie można dostać w cenach niższych niż zwykle.

Lidl
20.03.2022 17:22 Lidl mocno przebił Biedronkę? Ogłosił od poniedziałku wielkie promocje

Od jutra sieć sklepów Lidl wprowadza produkty w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Przebili nawet Biedronkę? Warto rozpocząć tydzień od tanich zakupów warzyw i owoców. Wybierając sklepy spożywcze, kierujemy się dostępnością produktów, jakością artykułów oraz niewygórowaną ceną. Od jutra Lidl zachwyci klientów szeroką gamą nowych ofert za grosze.

lidl
16.03.2022 18:05 Lidl przebił Biedronkę? Ogłosili kapitalne promocje od czwartku

Lidl jest jednym z ulubionych supermarketów Polaków, najnowszą ofertą przebił Biedronkę? Już od czwartku 17 marca sklep oferuje ulubione produkty w zaskakująco niskich cenach. Supermarket Lidl może pochwalić się niesamowitymi promocjami. Tym razem sklep znów nie zawiódł swoich klientów i przygotował dla nich wybrane produkty w okazjonalnych cenach. Na co warto zwrócić uwagę podczas jutrzejszych zakupów?

Biedronka
12.03.2022 20:20 Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu olbrzymie promocje. Obniżone ceny wielu produktów zaskoczą klientów

Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu szykują się niesamowite promocje. Obie sieci sklepów przygotowały doskonałą ofertę, dostępną już od 14 marca. Wybraliśmy najciekawsze okazje cenowe. Biedronka i Lidl opublikowały gazetki promocyjne, w których znajdziemy przeceny i promocje, obowiązujące już od 14 marca. W jednym ze sklepów znajdziecie wszystko, co potrzebne do domu, w drugim – zaopatrzycie się w greckie produkty.

Lidl
15.02.2022 11:08 Niesamowite promocje w Lidlu. Zainteresują szczególnie kobiety

Lidl jest jednym z ulubionych supermarketów Polaków. Popularna sieciówka ma w swojej ofercie nie tylko świeże artykuły spożywcze, ale też dobrej jakości ubrania i sprzęty domowe. Teraz sklep przygotował dla swoich klientów zaskakującą ofertę. Najnowsza oferta uwielbianego przez Polaków sklepu Lidl jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Klientki sieciówki mogą mieć powody do radości. Co przygotował supermarket?

lidl
02.02.2022 20:43 Lidl obniżył ceny o podatek VAT. Ile kosztują podstawowe produkty? Mięso, ryby, masło, jaja, pieczywo, napoje

Od poniedziałku Lidl obniżył ceny podstawowych produktów o podatek VAT. Mamy niepowtarzalną okazję, by podreperować domowy budżet. Staniało mięso, ryby, masło, jaja, pieczywo i napoje. Ponad 3 tysiące produktów uległo w tym tygodniu zdumiewającej obniżce. Już od połowy stycznia Lidl zapowiadał znaczne ulgi dla swoich klientów. Teraz ceny spadły o wartość podatku VAT. Obniżka dotyczy produktów objętych promocją. „Od teraz jeszcze taniej” – proponuje Lidl i przedstawia listę produktów, które objęte są akcją. Taniej kupimy m.in. mięso i ryby, a także pieczywo i napoje. Wiemy, ile zapłacimy za produkty pierwszej potrzeby w Lidlu. Ceny wprawiają w osłupienie.

Biedronka
23.01.2022 10:05 Biedronka i Lidl właśnie ogłosiły poważne obniżki. Jutro zaczną się promocje na przydatne produkty

Biedronka oraz Lidl wprowadziły promocje, które ułatwią Polakom robienie codziennych zakupów. Należy, jednak pamiętać o ciągle obowiązujących obostrzeniach dotyczących stanu pandemicznego. Mimo że znajdujemy się w sytuacji zagrożenia kolejną wersją wirusa — Omikrona, nasza codzienność nie może ulec zmianie. Podstawowym punktem dnia każdego z nas jest zakup najpotrzebniejszych artykułów spożywczych.

lidl
19.01.2022 17:48 Jutro zaczną się promocje w Lidlu. Będą fantastyczne okazje

Lidl w gazetce promocyjnej z ofertami obowiązującymi od 20 do 22 stycznia pobił wszelkie rekordy. Przeceny naprawdę robią wrażenie. Nie można przegapić takich okazji. Wybraliśmy najciekawsze z nich. W gazetce promocyjnej Lidla od 20 do 22 stycznia ogrom przecen i okazji. Warto się pośpieszyć, by zrobić zakupy w niskich cenach. Oferta dotyczy żywności: owoców, warzyw, mięs, słodyczy, napojów, ale też innych produktów.

Lidl
17.01.2022 22:23 Ile zarabia się w Biedronce i Lidlu? Podajemy dokładne kwoty

Zarobki pracowników wielkich sieci spożywczych do dziś pozostają tajemnicą poliszynela. Mimo wielu pokutujących opinii znacznie przewyższają one najniższą krajową. Ile w rzeczywistości Biedronka i Lidl płacą zatrudnionym w polskich sklepach?

Lidl
14.01.2022 13:46 Lidl ogłosił spektakularną promocję na 3 produkty. Przebili Biedronkę?

Sieć supermarketów Lidl dba o to, by regularnie raczyć swoich klientów wyjątkowymi promocjami. W dniu jutrzejszym po raz kolejny wyjdzie do nich z ciekawą ofertą. Promocja będzie miała miejsce w ramach akcji o nazwie Tania Sobota. Do zakupienia będą 3 produkty, które do tej pory nie były w tak okazyjnych cenach.

Lidl
13.01.2022 20:57 W Lidlu właśnie się zaczęło. Niebywałe okazje

Sieć sklepów Lidl regularnie zachwyca nowymi promocjami i okazyjnymi cenami. Nie inaczej jest w tym tygodniu: najnowsza gazetka oferuje wiele świetnych produktów w niskiej cenie. Przedstawiamy najciekawsze okazje. Oferta, przedstawiona w gazetce „Lidlowe Ceny” obowiązuje od dzisiaj (13 stycznia) do soboty (15 stycznia) lub do wyczerpania zapasów. Warto się więc pośpieszyć, by skorzystać z oferowanych przecen.