Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W Lidlu właśnie się zaczęło. Niebywałe okazje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.01.2022 20:57

W Lidlu właśnie się zaczęło. Niebywałe okazje

Lidl
fot. TCY, CC BY-SA 4.0 / Wikimedia Commons

Sieć sklepów Lidl regularnie zachwyca nowymi promocjami i okazyjnymi cenami. Nie inaczej jest w tym tygodniu: najnowsza gazetka oferuje wiele świetnych produktów w niskiej cenie. Przedstawiamy najciekawsze okazje.

Oferta, przedstawiona w gazetce „Lidlowe Ceny” obowiązuje od dzisiaj (13 stycznia) do soboty (15 stycznia) lub do wyczerpania zapasów. Warto się więc pośpieszyć, by skorzystać z oferowanych przecen.

Lidl: oferta od 13 do 15 stycznia

Promocje Lidla zawsze robią wrażenie. Tym razem w okazyjnej cenie można kupić nie tylko warzywa, owoce czy mięso, ale też wiele produktów z chemii gospodarczej.

Wielbiciele zdrowej żywności z pewnością docenią niskie ceny warzyw i owoców: jabłka można kupić za jedyne 1,45 zł/kg (51% taniej), BIO mandarynki za 4,89 zł za 0,5 kg (30% taniej), a pomarańcze premium – za 4,79 zł/kg (40% taniej). W niskich cenach znajdziemy też boczniaki i kapustę pekińską.

Wzrok przyciąga też cena czekolad marki Fin Carre (białej, deserowej i mlecznej) – jeśli kupimy 3 sztuki, zapłacimy za całość 25% mniej, czyli 1,79 za sztukę.

W promocjach Lidla znalazło się także mięso: schab bez kości w plastrach, XXL marki Rzeźnik kupimy za 8,99 za 700g (45% taniej), a porcję rosołową z kaczki już za 6,29 zł/kg (30% taniej). Cieszy cena pstrąga tęczowego, patroszonego, z warzywami: 2,99 zł/100 g, oraz pstrąga wędzonego z Pomorza – 2,79/100 g.

Bardzo dużymi promocjami objęto też kasze i makarony. Przy zakupie 2 opakowań kaszy jęczmiennej (1 kg) zapłacimy 34% taniej, czyli 2,29 zł za 1 opakowanie. Kupując dwa opakowania makaronu warzywnego Vemondo (z ciecierzycy, soczewicy lub groszku), za jedno z nich zapłacimy 32% mniej (4,99 zł).

Lidl
Lidl
Lidl
Lidl

Źródło: lidl.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić
Tagi: lidl promocje
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów