Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Powariowali. Mięso w Lidlu za półdarmo, ludzie szturmem rzucą się na zakupy
Michał Fitz
Michał Fitz 11.02.2023 07:00

Powariowali. Mięso w Lidlu za półdarmo, ludzie szturmem rzucą się na zakupy

Lidl
By Silar - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=24290186

Sieć supermarketów Lidl zdaje sobie sprawę z niełatwej sytuacji finansowej większości Polaków, dlatego postanowiła wyjść im naprzeciw. Przez najbliższe kilkanaście dni ważna jest oferta, z której aż grzech nie skorzystać.

Lidl przecenił bowiem różne rodzaje mięs. Na którym można zaoszczędzić najbardziej?

Lidl przecenia mięsa

Lidl w swoich gazetkach sam określa promocję mianem „Spektakularnej obniżki cen” i trzeba przyznać, że nie jest to określenie na wyrost. Klienci do końca lutego będą mogli bowiem kupić taniej aż 30 rodzajów mięs!

Warto jednak nadmienić, że do tańszego zakupu niektórych produktów potrzebne będzie członkostwo w programie lojalnościowym sieci. Warto więc zaopatrzyć się w aplikację Lidl Plus.

"Co tu się dzieje?" Przerażony klient pokazał, jak wygląda Biedronka Outlet. Jest ich w Polsce tylko kilka

Lidl: obniżki o kilkadziesiąt procent

Co wobec tego będzie można dostać w okazyjnej cenie? Filet z piersi z kurczaka kosztuje teraz jedyne 17,99 złotych za kilogram. To o 24% taniej niż wcześniej. Jeszcze bardziej, bo o 30% przeceniono połówki z kurczaka. Jeśli chodzi o drób, najlepszą okazją jest jednak porcja rosołowa. Ta kosztuje 53% mniej!

Taniej wychodzą także inne rodzaje mięsa. Choćby to mielone wieprzowo-wołowe, za które teraz trzeba zapłacić 18% mniej, czyli 10,39 złotych za kilogram. O 25% tańsza będzie za to biała surowa kiełbasa.

 

Co jeszcze przecenił Lidl?

Co najlepsze, mięsa nie są jedynymi przecenionymi do końca lutego produktami. W specjalnej ofercie znajdują się także opakowania serów marki Pilos oraz masło tego samego producenta.

Lidl wprowadził także wyjątkową ofertę, w ramach której można zapłacić za zakupy o połowę mniej. Należy jednak kupić wszystkie 8 ze wskazanych przez sieć produktów. W tej grupie znajdują się, chociażby olej rzepakowy, żel do prania, schab w plastrach czy chleb tostowy.

Zobacz zdjęcia:

Lidl 1.JPG
fot. gazetka sieci Lidl
Lidl 3.JPG
fot. gazetka sieci Lidl
Lidl 2.JPG
fot. gazetka sieci Lidl
Tagi: lidl