Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl przebije Biedronkę? Ogłoszono potężną promocję
Michał Fitz
Michał Fitz 14.04.2022 21:19

Lidl przebije Biedronkę? Ogłoszono potężną promocję

Lidl
fot. materiały prasowe Biedronki; TCY, CC BY-SA 4.0 / Wikimedia Commons

Lidl i Biedronka od dawna walczą o miano najchętniej wybieranego przez klientów supermarketu. Tuż przed świętami obydwie sieci zdecydowały się na przygotowanie wyjątkowych ofert. Co zaproponowały?

Jak można było się spodziewać, na Wielkanoc przygotowano głównie promocje z udziałem produktów gastronomicznych.

Biedronka i Lidl z nowymi ofertami dla klientów

Od dziś w bardzo dobrej cenie w sklepach sieci Lidl możemy zakupić kawę marki Qualita Oro. Przy zakupie 2 sztuk tego produktu drugi z nich będzie aż o 60% tańszy. Podobna promocja dotyczy sera gouda firmy Pilos. Drugie opakowanie będzie bowiem kosztowało 40% mniej. Podobnie sprawa wygląda w przypadku zakupu twarogu sernikowego tej marki. Drugie wiaderko również będzie tańsze, aż o 50%.

W dobrej cenie będzie można także dostać wędliny. Na przykład szynka z Karczmy będzie tańsza o 33% i w efekcie jej cena wyniesie zaledwie 19,90 zł za kilogram. Mało tego, Lidl oferuje też całą gamę ciast świątecznych. Klienci nie muszą więc ich piec, bo mogą wybierać spośród pierników, makowców i babek. Za 9,99 zł będą mogli dostać także dwa małe, idealnie nadające się do święconki mazurki.

Również w sklepach sieci Biedronka dostaniemy tanie mięso. Biała kiełbasa będzie dla stałych klientów dyskontu, którzy posiadają odpowiednią kartę, tańsza aż o 51%. Szynkę wieprzową można za to dostać w cenie niższej o 35% pod warunkiem, że całkowita suma zakupów przekroczy 29 złotych.

Bardzo korzystna oferta obejmuje także jajka, które przecież również są niezbędne w każdej kuchni przed świętami. Posiadacze karty Moja Biedronka dostaną jedno opakowanie gratis przy zakupie dwóch. W wyjątkowo kuszącej cenie będzie można także zakupić czteropak dwulitrowych butelek napoju marki Coca-Cola. Wówczas za jedną z nich zapłacimy tylko 4,99 zł.

Zobacz post:

Lidl
Lidl
Lidl
Lidl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca
Tagi: Biedronka lidl