Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl obniżył ceny o podatek VAT. Ile kosztują podstawowe produkty? Mięso, ryby, masło, jaja, pieczywo, napoje
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.02.2022 20:43

Lidl obniżył ceny o podatek VAT. Ile kosztują podstawowe produkty? Mięso, ryby, masło, jaja, pieczywo, napoje

lidl
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. Warszawa. 11.02.2020. n/z Logo sklepu LIDL.

Od poniedziałku Lidl obniżył ceny podstawowych produktów o podatek VAT. Mamy niepowtarzalną okazję, by podreperować domowy budżet. Staniało mięso, ryby, masło, jaja, pieczywo i napoje.

Ponad 3 tysiące produktów uległo w tym tygodniu zdumiewającej obniżce. Już od połowy stycznia Lidl zapowiadał znaczne ulgi dla swoich klientów. Teraz ceny spadły o wartość podatku VAT.

Obniżka dotyczy produktów objętych promocją. „Od teraz jeszcze taniej” – proponuje Lidl i przedstawia listę produktów, które objęte są akcją. Taniej kupimy m.in. mięso i ryby, a także pieczywo i napoje.

Wiemy, ile zapłacimy za produkty pierwszej potrzeby w Lidlu. Ceny wprawiają w osłupienie.

Lidl obniżył ceny podstawowych produktów o podatek VAT

Teraz robiąc zakupy w Lidlu możemy oszczędzić, dzięki obniżeniu cen wielu produktów o podatek VAT.

Taniej kupimy m.in. mięso. Za burgery cielęce DELUXE, a także 1 kg boczku bez kości od popularnej firmy rzeźnik zapłacimy jedynie 9,51 zł. Natomiast fani prawdziwych mięsnych rarytasów zapewne ucieszą się na wieść, że produkt „polska wołowina-karkówka na pieczeń” kosztuje tylko 28,56 zł za kilogram.

Lidl zadba także o nasze zdrowie, dzięki obniżce cen w dziale rybnym. W promocji na „targu rybnym” znajdziemy m.in. makrelę za 1,89 za 100 g i dzwonki z łososia w supercenie 5,22 zł za 100 g.

Promocja obejmie również rozmaite gatunki warzyw i owoców, a ponadto pieczywo — w wersji słodkiej i wytrawnej. Za paluch panini zapłacimy jedynie 1,51, a za croissant maślany – 1,28 zł.

lidl

3000 innych pozycji czekają w Lidlu, a wśród nich kawa, napoje, chemia i nabiał. Warto ruszyć do najbliższego sklepu i uzupełnić zapasy. Warto się pospieszyć — promocja potrwa już tylko chwilę. Nie przegapcie tej okazji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Tagi: jaja lidl masło