Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W Biedronce od jutra wielka okazja. Lidl reaguje hitową ofertą
Michał Fitz
Michał Fitz 07.04.2022 22:57

W Biedronce od jutra wielka okazja. Lidl reaguje hitową ofertą

Biedronka
fot. ViršuLF, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49858200, domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=91020313 / Wikimedia Commons

Biedronka i Lidl to jedne z najpopularniejszych sieci supermarketów w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że regularnie prześcigają się z ofertami, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów. Znów to zrobiły.

Co tym razem przygotowały wspomniane sklepy? Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych dużo tańsze będą przede wszystkim produkty spożywcze.

Biedronka i Lidl z nowymi ofertami

Wiadomo, że w Wielkanoc żadne gospodarstwo domowe nie może obyć się bez jajek. W związku z tym Biedronka poszła na rękę swoim stałym klientom i zorganizowała promocję, w ramach której posiadacze sklepowej karty będą mogli kupić 3 opakowania jajek ściółkowych w cenie 2. Takie osoby dużo taniej pozyskają także świeżą tuszkę kaczki. Będzie ona kosztowała jedyne 8,99 zł za kilogram.

Z mięs taniej będzie można kupić także pęto kiełbasy żywieckiej. Jeśli klienci zdecydują się na 2 takie produkty, drugi z nich okaże się aż o 66% tańszy. Korzystna oferta będzie obejmowała też soki i smoothie marki Vital. Przy zakupie 2 butelek trzecia z nich będzie gratis.

A co przygotował Lidl? W tej sieci również skupiono się na jajkach, na które jest obecnie ogromny popyt. Za opakowanie, w którym znajduje się 20 jaj, klienci zapłacą zaledwie 11,99 zł. Ta sieć sklepów uraczy także miłośników kawy. Druga paczka tego napoju będzie o 60% tańsza. Warto zaznaczyć, że nie muszą być to 2 sztuki tego samego produktu.

Co jeszcze znajdziemy w sklepach sieci Lidl? Przygotowano także ofertę wielkanocnych wypieków. Klienci będą mogli zakupić mnóstwo świątecznych ciast w bardzo korzystnych cenach. Do dostania będą pierniki, serniki, babki, makowce oraz warkocze bakaliowe!

Zobacz post:

Biedronka
Biedronka
Biedronka
Biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok
Tagi: Biedronka lidl