Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jutro zaczną się promocje w Lidlu. Będą fantastyczne okazje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.01.2022 17:48

Jutro zaczną się promocje w Lidlu. Będą fantastyczne okazje

lidl
Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 01.04.2020. Epidemia koronawirusa. Rzad wprowadzil godziny dla seniorow – osoby powyzej 65. roku zycia moga zrobic zakupy w specjalnie wyznaczonych godzinach.

Lidl w gazetce promocyjnej z ofertami obowiązującymi od 20 do 22 stycznia pobił wszelkie rekordy. Przeceny naprawdę robią wrażenie. Nie można przegapić takich okazji. Wybraliśmy najciekawsze z nich.

W gazetce promocyjnej Lidla od 20 do 22 stycznia ogrom przecen i okazji. Warto się pośpieszyć, by zrobić zakupy w niskich cenach. Oferta dotyczy żywności: owoców, warzyw, mięs, słodyczy, napojów, ale też innych produktów.

Lidl: oferty od 20 do 22 stycznia

W sklepach Lidla zawsze można trafić na świetne towary w niskich cenach. Promocje w tym tygodniu dotyczą podstawowych produktów, jak masło (przy zakupie 3 sztuk cena spada o 28%, do 4,99 zł) albo mięso (mielone z łopatki wieprzowej XXL 50% taniej – 8,99 zł za opakowanie 1 kg).

W tym tygodniu w promocji znalazły się też owoce (pomarańcze deserowe 54% taniej, za 5,49 zł za opakowanie 2 kg), warzywa (kalafior 40% taniej, za 5,99 zł za sztukę)

Lidl zadbał też o świetne okazje na Dzień Babci i Dziadka: w sklepie kupimy kwiaty cięte i w doniczkach w supercenach, jak tulipany 30% taniej – 17,49 zł za 15 sztuk, oraz znajdziemy wiele pomysłów na prezenty, jak słodycze i kawy w niskiej cenie.

Tylko w piątek (21 stycznia) wszystkie kawy w asortymencie Lidla można kupić w niezwykłej promocji: przy zakupie dwóch opakowań, za tańsze z nich zapłacimy 70% mniej. Z okazji Dnia Babci dostaniemy też kosmetyki marek Taiga Stories i Ziaja w niskich cenach.

Zobacz zdjęcia:

Lidl
Lidl
Lidl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem