Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Biedronka i Lidl właśnie ogłosiły poważne obniżki. Jutro zaczną się promocje na przydatne produkty
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.01.2022 10:05

Biedronka i Lidl właśnie ogłosiły poważne obniżki. Jutro zaczną się promocje na przydatne produkty

Biedronka
fot. ViršuLF, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49858200, domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=91020313 / Wikimedia Commons

Biedronka oraz Lidl wprowadziły promocje, które ułatwią Polakom robienie codziennych zakupów. Należy, jednak pamiętać o ciągle obowiązujących obostrzeniach dotyczących stanu pandemicznego.

Mimo że znajdujemy się w sytuacji zagrożenia kolejną wersją wirusa — Omikrona, nasza codzienność nie może ulec zmianie. Podstawowym punktem dnia każdego z nas jest zakup najpotrzebniejszych artykułów spożywczych.

Biedronka i Lidl wprowadzają atrakcyjne promocje dla klientów

Przy zakupowym szaleństwie należy pamiętać o podstawowych obostrzeniach, które pomogą nam uniknąć kontaktu z zarażonymi osobami. Przed wejściem do sklepu pamiętajmy o dokładnym zasłanianiu ust oraz nosa maseczkami. W środku zachowajmy bezpieczny odstęp od innych klientów.

W najpopularniejszych sieciach sklepów Biedronka i Lidl pojawiły się nowe promocje, które pomogą konsumentom zaoszczędzić pieniądze.

W zaczynających się jutro promocjach można zgarnąć wiele potrzebnych i ciekawych produktów w obniżonych cenach.

Zdjęcia przykładowych produktów w promocjach sklepu Biedronka

W poniedziałkowej ofercie Biedronki znajdują się promocyjne produkty takie jak m.in.: Masło Ekstra Mleczna Dolina, 200 g za 4,75 zł przy zakupie 3 sztuk, Makaron Szlachecki 5-jajeczny, 250 g za 1,89 zł przy zakupie 3 opakowań, 2 kg opakowanie pomarańczy w promocyjnej cenie 5,49 zł, pomidory śliwkowe 500 g 3,99 zł za opakowanie oraz wiele innych produktów w obniżonych cenach.

Dla fanów kuchni azjatyckiej Lidl przygotował egzotyczne produkty w promocyjnych cenach.

Przykładowe produkty w obniżonej cenie proponowane przez sieć sklepów Lidl

Lidl dla swoich klientów proponuje m.in.: Makaron soba firmy VITASIA 300 g za jedyne 3,99 zł, awokado zielone 12,49 zł/kg, kiwi 0,79 zł/100 g, PIKOK PURE Parówki z szynki XXL opakowanie 500 g za jedyne 7,49 zł oraz inne produkty, dzięki którym stworzą niepowtarzalne potrawy.

Biedronka i Lidl często proponuje swoim konsumentom świeże produkty w obniżonych cenach. Jest to doskonała okazja do zaopatrzenia się w pyszną żywność, zaoszczędzając przy tym kilka złotych.

Ciągle należy jednak przestrzegać panujących obostrzeń, aby móc w pełni cieszyć się smakiem przygotowanych przez nas potraw.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe

Źródło: Oficjalne strony internetowe sieci Biedronka i Lidl

Tagi: Biedronka lidl