Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl ogłosił spektakularną promocję na 3 produkty. Przebili Biedronkę?
Michał Fitz
Michał Fitz 14.01.2022 13:46

Lidl ogłosił spektakularną promocję na 3 produkty. Przebili Biedronkę?

Lidl
fot. TCY, CC BY-SA 4.0 / Wikimedia Commons

Sieć supermarketów Lidl dba o to, by regularnie raczyć swoich klientów wyjątkowymi promocjami. W dniu jutrzejszym po raz kolejny wyjdzie do nich z ciekawą ofertą.

Promocja będzie miała miejsce w ramach akcji o nazwie Tania Sobota. Do zakupienia będą 3 produkty, które do tej pory nie były w tak okazyjnych cenach.

Lidl ogłasza sobotnią promocję

Co w takim razie będzie można dostać w promocyjnych cenach w sklepach sieci Lidl w sobotę? Pierwszym produktem jest szynka wieprzowa, której cena tym razem będzie wynosiła jedynie 8,99 złotych za kilogram.

Pojawi się także prawdziwa gratka dla miłośników kawy. W wyjątkowej promocji będzie można bowiem zakupić kilka opakowań tego napoju marki Jacobs Kronung. Jeśli kupimy dwie sztuki tego produktu, druga będzie o 56% tańsza.

Co w takim razie jest trzecim przecenionym produktem? To polskie pomidory malinowe. Taki produkt urozmaici nie jedną sałatkę czy surówkę, a dzięki promocji sieci Lidl można kupić go o 40% taniej, w cenie 11,99 zł za kilogram.

Warto podkreślić, że do dziś trwają także inne, ciekawe promocje. W dużo niższych cenach można dzięki nim kupić chociażby włoszczyznę, mandarynki czy polskie, czerwone jabłka. To tylko część przecenionych produktów. Oferta obejmuje jeszcze znacznie więcej warzyw oraz owoców.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić
Tagi: lidl