Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu wyścigi na promocje. Mamy listę największych okazji
Michał Fitz
Michał Fitz 03.04.2022 16:15

Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu wyścigi na promocje. Mamy listę największych okazji

Biedronka
Fot. materiały promocyjne Biedronki; TCY, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Biedronka i Lidl to jedne z największych sieci supermarketów operujących w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że cały czas walczą o klientów, przyciągając ludzi coraz to kolejnymi promocjami. Co oferują teraz?

Już od poniedziałku na półkach obydwu sklepach pojawią się produkty, które będzie można dostać w cenach niższych niż zwykle.

Biedronka i Lidl wychodzą do klientów z nowymi promocjami

Biedronka przygotowała bardzo ciekawe promocje dla posiadaczy sklepowej karty. Takie osoby będą mogły zakupić chłodzone pierogi i krokiety firmy Nasze Smaki znacznie taniej. Przy zakupie dwóch opakowań, drugie z nich będzie bowiem o 50% tańsze. Podobna promocja dotyczy śledzi marki Marinero. Warto jednak podkreślić, że by z niej skorzystać, nie trzeba posiadać karty Moja Biedronka.

Przeceny nie będą dotyczyły tylko gastronomii. Przy większych zakupach będzie można także sporo oszczędzić na artykułach higienicznych. Drugie opakowanie koncentratu do płukania firmy Silan będzie bowiem o 80% tańsze. Z kolei przy zakupie 2 sztuk kosmetyków marek: Elseve, Garnier, Fructis i L’Oreal trzecia z nich będzie gratis! Warto dodać, że nie muszą być to te same produkty i można je dowolnie mieszać w ramach tej oferty.

A jak prezentuje się oferta sieci Lidl? Tu znacznie taniej klienci będą mogli dostać kiełbasy firmy Pikok. Wybrane produkty tej marki mogą być nawet 40% tańsze. Dla przykładu, za kilogram kiełbasy śląskiej trzeba będzie zapłacić tylko 17,90 zł.

W ofercie znajdzie się także gratka dla miłośników słodyczy. Jeśli klienci zdecydują się na zakup dwóch mleczek firmy Mister Choc, trzecie dostaną za darmo. Mało tego, na sklepowych półkach Lidla będzie można już dostać wielkanocne wypieki. Dostępne będą takie ciasta jak babka, makowiec czy piernik. Ostatnie z nich będzie kosztowało zaledwie 7,99 zł za całość.

Zobacz ofertę:

Biedronka
Biedronka
Lidl
Lidl
Lidl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok
Tagi: Biedronka lidl