Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl mocno przebił Biedronkę? Ogłosił od poniedziałku wielkie promocje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 20.03.2022 17:22

Lidl mocno przebił Biedronkę? Ogłosił od poniedziałku wielkie promocje

Lidl
Fot. materiały własne

Od jutra sieć sklepów Lidl wprowadza produkty w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Przebili nawet Biedronkę? Warto rozpocząć tydzień od tanich zakupów warzyw i owoców.

Wybierając sklepy spożywcze, kierujemy się dostępnością produktów, jakością artykułów oraz niewygórowaną ceną. Od jutra Lidl zachwyci klientów szeroką gamą nowych ofert za grosze.

Lidl przebił Biedronkę? Niezwykła oferta dostępna od jutra dla klientów

Zbliżająca się wiosna sprawia, że do naszego jadłospisu chętniej dodajemy owoce i warzywa. Są one prostym źródłem potrzebnych witamin oraz błonnika, które zapewnią nam zdrowy start w nadchodzące ciepłe dni. Warto sięgnąć po świeże produkty oferowane przez sieć sklepów Lidl.

Przez specjalnie przygotowaną ofertę, nasze kieszenie nie odczują diametralnej zmiany. Lodówki zapełnią się za to świeżymi i dobrymi jakościowo produktami. Lidl zapewnił w najnowszej gazetce masę ciekawych ofert, które pomogą nam nie przepłacić.

Niezależnie od tego czy jesteśmy fanami mięsnych potraw, czy wolimy morskie klimaty, Lidl przygotował dla swoich klientów produkty w niezwykle promocyjnych cenach. Od poniedziałku możemy kupić m.in.: kg łopatki wieprzowej (Rzeźnik) za jedyne 8,99 zł, polędwiczki z polskiego kurczaka 400 g (Rzeźnik) w cenie 8,79 zł, a także filet szczupaka bez skóry 100 g (Targ rybny Lidla) za 3,69 zł.

Słoneczne poranki dobrze rozpocząć od warzywno-owocowych koktajli, które zaopatrzą nas w dodatkową dawkę potrzebnych witamin. Pod postacią kolorowego płynu również dzieci chętniej wypiją przygotowane źródło zdrowia. Od jutra wiele egzotycznych, a także polskich przysmaków znajdzie się w promocyjnych cenach.

Oferta Lidla
Oferty Lidla

Dla miłośników włoskich klimatów sklep przygotował specjalną ofertę produktów przybliżających klientów do zachodniego kraju. Zainteresowani powinny odwiedzić Lidlowe półki, by zgarnąć takie tradycyjne produkty jak m.in.: oryginalna szynka parmeńska 90 g (Deluxe) w cenie 7,99 zł, kapary w occie winnym 180 g (Deluxe) po 5,99 zł, a także niesamowity deser w postaci świeżych makaroników 144 g (Deluxe) w promocyjnej ofercie 13,99 zł.

Po regenerującym weekendzie nowy tydzień nie musi zaczynać się od wydawania zbędnie dużej kwoty na najpotrzebniejsze produkty. Warto wcześniej zapoznać się z oferowanymi promocjami, które w łatwy sposób pomogą kontrolować nasze budżety finansowe.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Zacznie się w poniedziałek. Biedronka ogłosiła piorunujący komunikat

2. Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

3. Kuriozalna sytuacja w „Pytaniu na śniadanie”. Nowicki nic nie rozumiał, Tomaszewska płakała ze śmiechu

Tagi: lidl
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik