Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tłumy zaleją dziś Lidla. Można otrzymać produkty za darmo, ceny wielu poleciały w dół
Michał Fitz
Michał Fitz 25.03.2023 11:11

Tłumy zaleją dziś Lidla. Można otrzymać produkty za darmo, ceny wielu poleciały w dół

Lidl
Aw58, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Największe dyskonty ciągle prześcigają się w promocjach, by do swoich sklepów przyciągnąć jak najwięcej klientów. Lidl wpadł na pomysł, jak sprowadzić do siebie w sobotę większość Polaków. Oferta obowiązująca tego dnia jest naprawdę kusząca.

Jakie produkty można wyrwać taniej w ramach akcji pod nazwą “Tania sobota w Lidlu”? Warto o tym wiedzieć.

Tania sobota w Lidlu

Wspomniana wyżej akcja to tak naprawdę kumulacja promocji. Lidl naprawdę postarał się, by w sobotę tłumy Polaków przyszły właśnie pod drzwi sklepów tej sieci. Co ciekawe, zniżki obowiązują w różnych godzinach - wieczorem, będzie można zrobić tańsze zakupy.

Od godziny 21.00 obowiązuje bowiem oferta o nazwie „Kupuję, nie marnuję”. Obejmuje ona wybrane produkty, np.: pieczywo. Cena niektórych jest obcięta o połowę! W przeciwnym razie mogą się zmarnować. Zyskuje więc na tym zarówno klient, jak i sklep.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

2+1 w Lidlu

W ramach wyjątkowej soboty Lidl wprowadził też promocję, która zdecydowanie przypasuje osobom lubiącym robić jednorazowe, hurtowe zakupy. Obowiązuje bowiem oferta 2+1, dzięki której trzeci ten sam produkt jest gratis.

W sobotę są tą ofertą objęte konkretne typy produktów. Chodzi konkretnie o soki owocowe marki Solevita, artykuły higieniczne Colgate oraz orzechy firmy Alesto. Szczególnie na tych drugich można nieźle zaoszczędzić.

Lidl: inne przecenione produkty

Poza godzinowymi promocjami i tymi dotyczącymi liczby zakupionych produktów na półkach będzie można dostrzec też najzwyklejsze obniżki cen. Kilogram łopatki wieprzowej będzie kosztował raptem 10,99 złotych. 

Kawę marki Bellarom będzie można dostać za 34,99. Sporo można zaoszczędzić także na pomarańczach. Kilogram deserowych będzie kosztował zaledwie 3,39 zł.

Zobacz post:

Lidl promo 2.JPGLidl promo.JPG

Tagi: lidl