Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidl przebił Biedronkę? Ogłosili kapitalne promocje od czwartku
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.03.2022 18:05

Lidl przebił Biedronkę? Ogłosili kapitalne promocje od czwartku

lidl
Fot. Steve Black/REX/eastnews

Lidl jest jednym z ulubionych supermarketów Polaków, najnowszą ofertą przebił Biedronkę? Już od czwartku 17 marca sklep oferuje ulubione produkty w zaskakująco niskich cenach.

Supermarket Lidl może pochwalić się niesamowitymi promocjami. Tym razem sklep znów nie zawiódł swoich klientów i przygotował dla nich wybrane produkty w okazjonalnych cenach. Na co warto zwrócić uwagę podczas jutrzejszych zakupów?

Lidl ogłosił fenomenalne promocje, przebił Biedronkę?

Supermarket Lidl znany jest ze swoich dobrej jakości produktów i niskich cen, w jakich można je nabyć. Już od czwartku 17 marca w sieci sklepów będzie można dostać kilka przydatnych produktów w zaskakująco niskich cenach.

Lidl ogłosił od czwartku szczególnie kuszące promocje na owoce i warzywa. Za kilogram pomarańczy zapłacimy zaledwie 4,99 zł, a za gruszki 3,79 zł/kg. 400 g opakowanie soczystej czerwonej papryki będzie kosztowało 5,99 zł, a idealne na sałatkę długie BIO ogórki będą w cenie 4,49 zł za sztukę.

Od 17 marca w supermarketach Lidl przygotował też idealną okazję dla wszystkich rodziców. Wybrane musy dla dzieci będzie można nabyć nawet do 80% taniej. Obniżka obowiązuje na czwarty zakupiony produkt. Co więcej, w sklepach będzie można znaleźć pieluszki w cenie niższej nawet o połowę.

lidl promocje

Co więcej, już od czwartku produkty z kategorii chemii gospodarczej będzie można dostać w okazjonalnej cenie. W ofercie supermarketu znalazły się między innymi płyny do płukania i ręczniki papierowe. Promocje obejmą również pistacje, których trzecie opakowanie będzie można nabyć aż o 75% taniej.

lidl promocje
lidl promocje

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”