Lifestyle.Lelum.pl > Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz
16.06.2024 21:11 Beata Tyszkiewicz zakochała się w nim bez pamięci. Był jeden zasadniczy problem

O tym romansie mówili niegdyś wszyscy. Ona nieoszlifowany diament polskiego aktorstwa, on artystka u progu wielkiej kariery. Beata Tyszkiewicz i Stanisław Mikulski spotkali się przy okazji kilku produkcji i niespodziewanie zaiskrzyło. Mimo że ta relacja nie miała potencjału na coś trwałego, oboje byli pod ogromnym wrażeniem siebie nawzajem. Na drodze stanął im jeden, zasadniczy problem. 

Beata Tyszkiewicz
23.05.2024 17:30 Co z Beatą Tyszkiewicz? Niepokojące doniesienia

W 2017 roku Beata Tyszkiewicz po raz ostatni pojawiła się w programie “Taniec z Gwiazdami”. Od kilku lat nie jest łatwo dowiedzieć się o niej czegoś nowego. 85-letnia aktorka odpoczywa w domu i nie podejmuje aktywności zawodowej. Iwona Pavlović zdradziła, jak wyglądają ich relacje.

Ewa Kasprzyk
28.04.2024 21:07 Ewa Kasprzyk niczym Beata Tyszkiewicz. Jej słowa spowodowały, że Ibisz pobladł

Ewa Kasprzyk przejdzie swoją oceną tańca Julii “Maffashion” Kuczyńskiej w półfinale “Tańca z Gwiazdami” do historii. Te słowa, które padły z ust aktorki, spokojnie można porównać z tymi, które powiedziała Beata Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz
07.04.2024 14:25 Beata Tyszkiewicz za żadne skarby nie wróci do Tzg. Dlaczego?

Beata Tyszkiewicz to uwielbiana przez wszystkich aktorka, która swojego czasu oceniała również występy innych sław w programie "Taniec z gwiazdami". Słynąca z niebywałej klasy i zachowania godnego arystokratki artystka bardzo zasmuciła najwierniejszych fanów formatu, gdy nagle zniknęła z jury. Co stało za jej decyzją?

Beata Tyszkiewicz
04.04.2024 21:36 Taką teściową jest Beata Tyszkiewicz. Były zięć zabrał głos

Beata Tyszkiewicz ma za sobą kilka poważnych związków, z czego aż trzy skończyły się małżeństwami. Z Andrzejem Wajdą, pierwszym mężem, doczekała się córki Karoliny. Pierworodna również nie miała szczęścia w miłości, jej związek ze szkolną miłością zakończył się rozwodem. Były zięć opowiedział, jaką teściową była aktorka.

Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz?
05.02.2024 08:14 Jakie relacje łączą Pavlović i Tyszkiewicz? Smutna prawda

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz przez długi czas były jurorkami w kultowym programie “Taniec z Gwiazdami”. Teraz uwielbiane show przechodzi poważną metamorfozę, a ze standardowego składu jurorskiego na ekranie zobaczymy już tylko “Czarną Mambę”. Wiele osób zastanawia się, jak wyglądają obecnie relacje obu pań?

Beata Tyszkiewicz
19.12.2023 21:43 Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Aktorka w końcu zabrała głos, co na to jej przyjaciele?

Beata Tyszkiewicz jest ikoną polskiego świata kinematografii. Legendarna aktorka w sierpniu br. skończyła 85 lat. Niestety już od dłuższego czasu nie pokazuje się publicznie. Okazuje się, że odmawia wizyt nawet swoim wieloletnim przyjaciołom. Artystka właśnie wytłumaczyła, że ma ku temu konkretny powód. Czy bliscy będą w stanie to zrozumieć?

Beata Tyszkiewicz wróci na ekrany, fot. KAPiF
08.11.2023 10:22 Najpierw pogarszający się stan zdrowia Beaty Tyszkiewicz, a teraz TAKIE wieści. Fani w szoku?

Beata Tyszkiewicz przez lata cieszyła się dużą popularnością, jako jedna z największych gwiazd polskiego ekranu. Młodsze pokolenie może z kolei kojarzyć ją z programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie przez lata zasiadała w jury. W ostatnim czasie aktorka zniknęła jednak z życia publicznego.

Beata Tyszkiewicz, Krzysztof Tyszkiewicz
01.10.2023 22:43 Niesłychane, kim jest Krzysztof Tyszkiewicz! "Wielką radością jest mieć kogoś takiego jak Beata"

Beata Tyszkiewicz jest ikoną polskiego kina. Imponujące portfolio aktorki do dziś budzi podziw. O życiu osobistym artystki nie wiadomo obecnie jednak zbyt wiele. Kim jest tajemniczy Krzysztof, który nosi to samo nazwisko, co aktorka? Wielu fanów może być zaskoczonych!

Co dzieje się obecnie z Beatą Tyszkiewicz?
10.08.2023 22:09 Beata Tyszkiewicz przeszła zawał i zniknęła z życia publicznego. Córka właśnie przekazała, co teraz się z nią dzieje

Już niedługo Beata Tyszkiewicz świętuje swoje 85. urodziny. Niestety, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek od jakiegoś czas unika mediów i blasku fleszy. Teraz głos w tej sprawie zabrała córka gwiazdy.

Nowe wiadomości o Beacie Tyszkiewicz
30.06.2023 22:42 Beata Tyszkiewicz zapadła się pod ziemię. Teraz napływają wieści z jej domu, nagle poinformowano o jej sytuacji rodzinnej

Beata Tyszkiewicz zyskała dużą sławę jako aktorka w takich produkcjach jak „Rękopis znaleziony w Saragossie”, „Lalka”, „Wszystko na sprzedaż” czy „Noce i dnie”, a w późniejszych latach furorę robiła jako jedna z jurorek programu „Taniec z gwiazdami”. W 2017 roku aktorka wycofała się jednak z życia publicznego. 

Beata Tyszkiewicz
06.02.2023 15:35 Beata Tyszkiewicz ma lichą emeryturę. Córka wyjawiła, że pogarsza się też jej zdrowie

Seniorzy polskiego show-biznesu lubią chwalić się w mediach wysokościami swoich emerytur, przy okazji uderzając w rząd. Ich świadczenia często są bowiem wręcz głodowe. A jakie pieniądze z tego tytułu dostaje Beata Tyszkiewicz?Aktorka w 2017 roku przeżyła zawał serca i od tego czasu nie udziela się publicznie. Jak się teraz czuje?

Beata Tyszkiewicz
22.12.2022 18:14 Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz. W święta nie zasiądą całą rodziną do stołu, jej córka Wiktoria nie przyjedzie

Beata Tyszkiewicz od czasu zawału serca nie tylko rozstała się z show-biznesem, ale i mocno ograniczyła swoje kontakty towarzyskie. Spotyka się w zasadzie tylko z członkami najbliższej rodziny, głównie z córkami. Niestety, jednej z nich zabraknie przy tegorocznym, świątecznym stole. Opowiedziała o tym jej starsza siostra, Karolina Wajda, która udzieliła wywiadu „Życiu na gorąco”. Przy okazji opowiedziała też o rodzinnych tradycjach.

21.11.2022 13:41 Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Była czołową jurorką „Tańca z gwiazdami”, nagle słuch po niej zaginął

Beata Tyszkiewicz ma na koncie mnóstwo ról filmowych, a także udział w „Tańcu z gwiazdami” jako jedna z czołowych jurorek. Kilka lat temu głos o niej zaginął. Co się dzieje z ikoną polskiego kina? Ponad 100 ról w najbardziej kultowych postaciach. Od Izabeli Łęckiej po Stefanię Holszańską w „Noce i dnie” wcielała się w kobiety pełne wręcz królewskiej elegancji. Sama również pałała wdziękiem. Niestety od kilku lat nie mamy możliwości oglądania jej osoby w mediach.

Beata Tyszkiewicz
06.08.2022 14:15 Duże poruszenie, rodzina zjedzie się do domu Beaty Tyszkiewicz. Znamy powód

Beata Tyszkiewicz bardzo długo pozostawała aktywna w show-biznesie. Wszystko zmieniło się w 2017 roku, kiedy to przeszła zawał serca. Wtedy też zrezygnowała z życia publicznego i praktycznie przestała się pokazywać. Regularnie widują ją jedynie córki. Te, choć na co dzień nie mieszkają w Warszawie, troszczą się o nią, jak mogą. Jak się okazuje, już niedługo w progi mieszkania aktorki wejdzie więcej bliskich jej osób. Jaki jest powód tego zgromadzenia?

Beata Tyszkiewicz
05.08.2022 10:00 Smutne wieści o zdrowiu 83-letniej Beaty Tyszkiewicz. Jej córka wyjawiła, że mama nie wychodzi już na spacery

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca. Ten okazał się powodem, przez który zdecydowała się na definitywne zakończenie kariery w show-biznesie. Od tej pory aktorka w zasadzie wcale nie pokazuje się w mediach, a jedyne informacje o niej, to sporadyczne i niezbyt obszerne wypowiedzi jej córki dla prasy. Karolina Wajda, która jest owocem miłości aktorki i jednego z najwybitniejszych, polskich reżyserów, rozmawiała ostatnio z „Rewią” i przekazała jej najnowsze informacje na temat swojej mamy.

30.06.2022 00:34 Pavlović przekazała nagłe wieści ws. Beaty Tyszkiewicz. Już wiadomo, co się z nią dzieje. „Po to Beatka zniknęła”

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów. Do tamtej pory widzowie nie wyobrażali sobie kultowego „Tańca z gwiazdami” bez cenionej artystki, nie dziwi więc, że jej nieobecność nadal budzi wiele pytań. Teraz Ivona Pavlović ujawniła, co dzieje się z jej przyjaciółką. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Beata Tyszkiewicz najpierw zdobyła serca widzów dużego ekranu, występując w takich produkcjach, jak „Zemsta”, „Popioły”, czy „Noce i dnie”, a następie ruszyła na podbój telewizji. Podobnie jak słynna „Czarna Mamba”, od pierwszego sezonu zasiadała w jury „Tańca z gwiazdami” — najpierw w TVN, a następnie na Polsacie. Zresztą, to właśnie ona stała za przydomkiem, który nadano Ivonie Pavlović. Przez ponad dekadę wspólnej przygody na planie, obie artystki zbliżyły się do siebie, choć ich relacja wydawała się dość szorstka.

Beata Tyszkiewicz
24.02.2022 17:48 To koniec. Beata Tyszkiewicz i jej córka podjęły decyzję w głośnej sprawie mieszkania gwiazdy

Beata Tyszkiewicz w maju 2017 przeszła zawał serca. Od tego czasu wycofała się z życia publicznego. Niestety jej problemy ze zdrowiem się pogarszają, a teraz ona i jej córka mają poważne problemy, związane z mieszkaniem. Córka Beaty Tyszkiewicz, Karolina Wajda, chciała pomóc mamie z codziennymi obowiązkami i z nią zamieszkać. Okazało się to jednak niemożliwe. Jaką decyzję podjęły kobiety?

kim jest córka Beaty Tyszkiewicz
11.02.2022 15:12 Kim jest córka Beaty Tyszkiewicz? Wyszły na jaw największe tajemnice Wiktorii Bosc

Wiktoria Bosc zdecydowanie przejęła artystyczną wrażliwość matki. Dziś jest dorosłą kobietą, która spełnia się rodzinnie i zawodowo. Wiemy, kim jest córka Beaty Tyszkiewicz z trzeciego małżeństwa. Beata Tyszkiewicz i jej trzeci mąż, Jacek Padlewski, poznali się w wieku nastoletnim. Aktorka już wtedy miała złożyć propozycję małżeństwa, która jednak została odrzucona. Ponownie zeszli się po latach, kiedy gwiazda była już po dwóch rozwodach: Najpierw z Andrzejem Wajdą, a następnie z Witoldem Orzechowskim. Upragniony owoc związku pojawił się w ich życiu jeszcze zanim wzięli ślub. 4 października 1977 roku w Warszawie na świat przyszła Wiktoria Padlewska.

Beata Tyszkiewicz
10.02.2022 19:21 Pojawiły się nowe informacje o Beacie Tyszkiewicz. Są niepokojące

Beata Tyszkiewicz ma poważne problemy. Odkąd pięć lat temu przeszła zawał serca, wycofała się z show-biznesu. Bardzo liczyła na pomoc córki – niestety, na drodze stanęło polskie prawo. Gwiazda może nawet stracić mieszkanie. Tyszkiewicz w maju 2017 roku przeszła rozległy zawał mięśnia sercowego. Po tym wydarzeniu wycofała się z życia publicznego. Jej córa Karolina Wajda chciała pomóc matce w codziennym życiu – niestety uniemożliwiają to jej przepisy.

Beata Tyszkiewicz
13.01.2022 19:08 Skandaliczne informacje o emeryturze Beaty Tyszkiewicz. Przykre szczegóły świadczenia arystokratki

Beata Tyszkiewicz jest jedną z legend polskiego kina. Mimo to także ona zalicza się do gwiazd, które otrzymują skandalicznie niskie emerytury. Jaka jest tego przyczyna i jak komentuje to sama zainteresowana? Wielu polskich artystów publicznie komentuje wysokości swoich emerytur. Należą do nich między innymi Krzysztof Cugowski, Ryszard Rynkowski i Maryla Rodowicz. Jaką emeryturę otrzymuje Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz
18.11.2021 20:01 Córka Beaty Tyszkiewicz ujawniła, w jakim stanie jest obecnie aktorka

Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej kultowych polskich aktorek. Ma już 83 lata – kilka lat temu przeszła zawał serca, po którym zniknęła z mediów. Co teraz dzieje się z gwiazdą? Jej córka ma bardzo smutne wieści o zdrowiu artystki. Po przebytym zawale serca lekarz zalecił Beacie Tyszkiewicz zrezygnowanie z jej ulubionych używek: papierosów i alkoholu. Gwiazda przeszła na emeryturę i nie pokazuje się publicznie. Tymczasem jej córka Karolina Wajda ma alarmujące wiadomości.

Beata Tyszkiewicz: mężowie
21.08.2021 10:01 Bolesne wyznanie na temat Beaty Tyszkiewicz. Aktorka nie miała szczęścia w relacjach z mężczyznami

Beata Tyszkiewicz już od kilku lat stroni od blasku fleszy i medialnego zgiełku. Gwiazda postanowiła trochę zwolnić i cieszyć się życiem z dala od show-biznesu. W międzyczasie jednak na rynku pojawiła się książka Anny Augustyn-Prostas: „Beata Tyszkiewicz. Portret damy”, w której mamy okazję przeczytać wiele informacji i wspomnień, przez nią zebranych na temat niezwykłej aktorki i jej przeszłości. Beata Tyszkiewicz uchodzi za prawdziwą damę, kwintesencję elegancji. Nie dziwi zatem fakt, że aktorka nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Mimo tego gwiazda wiedzie życie singielki. W jej autobiografii pojawiło się bolesne wyznanie Kazimierza Brandysa na temat jej związków.

Beata Tyszkiewicz
20.05.2021 12:39 Wyszło na jaw, co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz. Córka nie może nic zrobić

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej uznanych aktorek w historii polskiego kina. Cztery lata temu zniknęła z show-biznesu. Co dzisiaj dzieje się z gwiazdą? Jej córka opowiedziała prawdę. Beata Tyszkiewicz nazywana jest diwą polskiego kina. Arystokratka mimo ogromnej sławy kilka lat temu wycofała się z życia publicznego.

Beata Tyszkiewicz
09.01.2021 14:47 Nagłe informacje o Beacie Tyszkiewicz. Tygodnik potwierdza, córka dawno widzianej gwiazdy w końcu dopięła swego

82-letnia Beata Tyszkiewicz od początku swojej kariery zawodowej związana była z Warszawą i nigdy nie planowała przeprowadzki. Okazuje się, że po 2-letniej przerwie od życia publicznego znana aktorka całkowicie zmieniła swoją codzienność. Życie na gorąco ujawnia, że za namową córki gwiazda Karoliny zmieniła także miejsce zamieszkania. Po przebytym jakiś czas temu zawale Beata Tyszkiewicz zmuszona była do zmiany swoich nawyków i dawnych przyzwyczajeń. Aktorka, która przez wiele lat powtarzała, że najlepiej czuje się w swoim mieszkaniu w centrum Warszawy.

Beata Tyszkiewicz
07.01.2021 23:01 Niebywałe oszustwo w „Tańcu z gwiazdami”. Dopiero teraz ujawniono prawdę o Beacie Tyszkiewicz

Okazuje się, że producenci Tańca z gwiazdami dopuścili się pewnego oszustwa. Dopiero teraz na jaw wyszła cała prawda o Beacie Tyszkiewicz, która długo była jurorką w tanecznym show. O wszystkim dowiedziano się za sprawą najnowszej książki Anny Augustyn-Protas Beata Tyszkiewicz. Portret damy. Beata Tyszkiewicz była gwiazdą Tańca z gwiazdami od pierwszej edycji, kiedy program był jeszcze realizowany przez stację TVN. Po tym jak Polsat przejął show, nie mogło w nim zabraknąć największej damy polskiego kina, którą widzowie pokochali również w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj.

aktorka
04.12.2020 17:50 Poznajecie? Wszyscy Polacy ją uwielbiają, aktorka do dziś zachwyca urodą

Aktorka 14 sierpnia będzie obchodziła swoje 83 urodziny. Pierwsza dama polskiego kina od początku swojej kariery skradła serca widzów i reżyserów, a jej wrodzona gracja, szyk, niepowtarzalny charakter i niebywałe poczucie humoru sprawiły, że do dziś Polacy mają do niej słabość. Patrząc na jej zdjęcia z młodości, trzeba przyznać, że artystka zawsze była niezwykle piękna. Aktorka wystąpiła w 118 filmach i serialach, a jej sława stała się tak ogromna, że nierzadko nie musiała wcielać się w żadną ról, bo grała nikogo innego jak samą siebie. Niebywałe, że aktorka zadebiutowała na ekranie 64-lata temu. Od zawsze wyróżniała się nie tylko swoim charakterem i talentem, ale również urodą. Poznajecie? Tak, to Beata Tyszkiewicz!

zbigniew wodecki
26.08.2020 23:50 Zbigniew Wodecki nigdy nie zdradził jednego sekretu. Chodzi o Beatę Tyszkiewicz, teraz wszystko wyszło na jaw

Zbigniew Wodecki był wspaniałym artystą. Świat muzyczny i show-biznesowy mocno odczuł jego stratę. Muzyk zmarł w 2017 roku, 22 maja, pozostawiając po sobie wiele dobrego. Chałupy Welcome To, czy kultowa Pszczółka Maja to nasze prawdziwe, rodowe hity. Nie bez powodu artysta mógł się pochwalić sporą ilością nagród i wyróżnień. m.in. Fryderykami. Jednego sekretu nie zdradził jednak nigdy, a chodzi o Beatę Tyszkiewicz.Zbigniew Wodecki przez wiele lat pracował z Beatą Tyszkiewicz. Ich drogi przecięły się na planie show Taniec z gwiazdami. Para ta świetnie się ze sobą dogadywała, co było widać na antenie. Jednak pomimo tego Zbigniew Wodecki nigdy nie wyznał koleżance z programu, jak ważna była w jego życiu. Beata dowiedziała się o tym dopiero niedawno – wszystko za sprawą Faktu.

  • 1
  • 2