Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ewa Kasprzyk niczym Beata Tyszkiewicz. Jej słowa spowodowały, że Ibisz pobladł
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 28.04.2024 21:07

Ewa Kasprzyk niczym Beata Tyszkiewicz. Jej słowa spowodowały, że Ibisz pobladł

Ewa Kasprzyk
Fot. KAPiF

Ewa Kasprzyk przejdzie swoją oceną tańca Julii “Maffashion” Kuczyńskiej w półfinale “Tańca z Gwiazdami” do historii. Te słowa, które padły z ust aktorki, spokojnie można porównać z tymi, które powiedziała Beata Tyszkiewicz.

"Taniec z Gwiazdami": kiedy finał?

Finał programu “Taniec z Gwiazdami” to jeden z najbardziej interesujących show w polskiej telewizji. W trakcie ostatniego odcinka na parkiecie zobaczymy prawie wszystkie pary, które brały udział.

Wszystko wskazuje na to, że w studiu Polsatu nie zjawi się  Polsatu Dagmary Kaźmierskiej. Kiedy oglądać finał “Tańca z Gwiazdami”? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Wystarczy włączyć 5 maja 2024 roku o godzinie 20:00 telewizor i zobaczymy występy naszych ulubieńców.

KAPIF_1000pix_K1200445F.jpeg
Fot. KAPIF, Iwona Pavlović
Ten juror budzi postrach. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami wskazali

"Taniec z Gwiazdami": niezła wpadka Beaty Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz, była jurorem programu “Taniec z Gwiazdami” do 2019 roku. Wtedy zrezygnowała z powodu swojego stanu zdrowia. Znana aktorka i dama polskiej sceny teatralnej, znana była z pięknych wypowiedzi.

Jednak w jednym z odcinków, który był już emitowany na antenie Telewizji Polsat, po tańcu Anety Zając wypowiedziała takie słowa:

No jeszcze nikt mi nigdy nogami po stole, nie zapier****ł. Powiedziała Tyszkiewicz, później złapała się za usta i powiedziała - pardon! pardon!

Podobna sytuacja miała miejsce w trakcie najnowszej odsłony “Tańca z Gwiazdami”.

KAPIF_1000pix_K687326F.jpeg
Fot. KAPIF, Beata Tyszkiewicz

Po tych słowach Ewa Kasprzyk próbowała wyjść z twarzą

Niesamowite emocje udzielają się nie tylko widzom w programie “Taniec z Gwiazdami”. Jurorzy, którzy oceniają uczestników, również udziela się atmosfera półfinału. Po tym, jak swój taniec zaprezentowała Julia “Maffashion” Kuczyńska usłyszała taką ocenę:

To była orgia - krzyknęła Ewa Kasprzyk 

Krzysztof Ibisz nie co końca wiedział, w jaki sposób ma zareagować, w związku z tym, postanowił, że odda szybko głos kolejnemu jurorowi. Pewne jest to, że te słowa Ewy Kasprzyk przejdą do historii, podobnie jak te wypowiedziane przez Beatę Tyszkiewicz.

KAPIF_1000pix_K812498F.jpeg
Fot. KAPIF, Beata Tyszkiewicz
KAPIF_1000pix_K1179125F.jpeg
Fot. KAPIF, Ewa Kasprzyk