Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz. W święta nie zasiądą całą rodziną do stołu, jej córka Wiktoria nie przyjedzie
Michał Fitz
Michał Fitz 22.12.2022 18:14

Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz. W święta nie zasiądą całą rodziną do stołu, jej córka Wiktoria nie przyjedzie

Beata Tyszkiewicz
fot. East News / ANDRZEJ IWANCZUK / eastnews.pl

Beata Tyszkiewicz od czasu zawału serca nie tylko rozstała się z show-biznesem, ale i mocno ograniczyła swoje kontakty towarzyskie. Spotyka się w zasadzie tylko z członkami najbliższej rodziny, głównie z córkami. Niestety, jednej z nich zabraknie przy tegorocznym, świątecznym stole.

Opowiedziała o tym jej starsza siostra, Karolina Wajda, która udzieliła wywiadu „Życiu na gorąco”. Przy okazji opowiedziała też o rodzinnych tradycjach.

Beata Tyszkiewicz nie ugości córki na święta

Karolina na co dzień zajmuje się swoją mamą i w ten nadchodzący okres również z nią będzie. Obydwie bardzo chciałyby, aby przy stole zasiadła także młodsza z sióstr, Wiktoria i jej rodzina, ale w tym roku będzie to niemożliwe. Z czego to wynika?

Kobieta ma już bowiem ułożone życie w Szwajcarii. Tam też wychowuje dwóch swoich synów. Jak tłumaczy Karolina Wajda, w tym roku zwyczajnie nie będzie w stanie przyjechać akurat na Boże Narodzenie.

Bardzo chce jednak spotkać się ze swoją rodziną, dlatego odwiedzi ją tuż po Nowym Roku. Można się więc spodziewać, że w rodzinie Beaty Tyszkiewicz weselszy będzie właśnie okres noworoczny, a nie ten świąteczny.

Jak wyglądały święta w domu Beaty Tyszkiewicz

W tej samej rozmowie Karolina Wajda opowiedziała też o tym, jak Boże Narodzenie wyglądało z jej perspektywy, gdy była jedynie dzieckiem. Wspomina je bardzo ciepło, bo, jak podkreśla, jej mama skupiała się na tym, by dało się odczuć świąteczny klimat, a nie gonitwę po sklepach za prezentami czy odpowiednim filetem z karpia.

Reklama

TOP5 nieoczywistych prezentów dla dzieci

– Grudzień oznaczał raczej bardzo miłe przygotowania do świąt jak dekorowanie domu, ubieranie choinki, pakowanie prezentów — wyliczała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy

Źródło: Życie na gorąco/ Plejada

Iberion wspiera akcję na rzecz żołnierzy z Ukrainy, zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących w krytycznych obszarach. Ty również możesz pomóc, zachęcamy do dołączenia — każda złotówka ma znaczenie.