Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści o zdrowiu 83-letniej Beaty Tyszkiewicz. Jej córka wyjawiła, że mama nie wychodzi już na spacery
Michał Fitz
Michał Fitz 05.08.2022 10:00

Smutne wieści o zdrowiu 83-letniej Beaty Tyszkiewicz. Jej córka wyjawiła, że mama nie wychodzi już na spacery

Beata Tyszkiewicz
TRICOLORS/East News

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca. Ten okazał się powodem, przez który zdecydowała się na definitywne zakończenie kariery w show-biznesie. Od tej pory aktorka w zasadzie wcale nie pokazuje się w mediach, a jedyne informacje o niej, to sporadyczne i niezbyt obszerne wypowiedzi jej córki dla prasy.

Karolina Wajda, która jest owocem miłości aktorki i jednego z najwybitniejszych, polskich reżyserów, rozmawiała ostatnio z „Rewią” i przekazała jej najnowsze informacje na temat swojej mamy.

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz, pomimo swojego wieku i zawału nie zdecydowała się na to, by udać się do placówki, w której ktoś mógłby się nią cały czas opiekować. Chciała zostać w swoim mieszkaniu w Warszawie, dlatego Karolina regularnie do niej przyjeżdża i ze wszystkim jej pomaga.

Jak wyjawiła w ostatniej rozmowie, teraz jej mama może być do mieszkania przywiązana jeszcze bardziej, bo nie wychodzi już na spacery. Nie wytłumaczyła jednak dokładnie, z czego to wynika. Możemy za to przypuszczać, że powodem jest upalna pogoda, bo Wajda dodała później, że jej mama wyczekuje deszczu i chłodniejszych chwil. Nic dziwnego, w jej stanie gorąca aura może być wyjątkowo męcząca. Warto jednak zaznaczyć, że według słów córki, pomimo tych utrudnień Beata Tyszkiewicz ma być w dobrym nastroju.

Beata Tyszkiewicz i jej ostatnie wystąpienia

Do wspomnianego wyżej zawału, który wstrząsnął życiem aktorki, doszło w 2017 roku. Później artystka uznała, że nie chce pokazywać się ludziom, jeśli nie jest w najlepszej formie. W jakich okolicznościach można było ją zobaczyć po raz ostatni w telewizji?

Była to 7 edycja „Tańca z Gwiazdami” emitowanego na antenie Polsatu. Wygrała ją ostatecznie Natalia Szroeder w parze z Janem Klimentem. W następnej edycji programu Beatę Tyszkiewicz zastąpiła Ola Jordan.

Z kolei ostatnim filmem, w którym pojawiła się Beata Tyszkiewicz, jest „Studniówk@” w reżyserii Alessandro Leone, która miała swoją premierę w 2018 roku. To polsko-włoska komedia, która jednak nie przyjęła się zbyt dobrze.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Beata Tyszkiewicz naprawdę nazywa się inaczej. Skrywała prawdziwą tożsamość
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Super Express/ Rewia