Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest córka Beaty Tyszkiewicz? Wyszły na jaw największe tajemnice Wiktorii Bosc
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.02.2022 15:12

Kim jest córka Beaty Tyszkiewicz? Wyszły na jaw największe tajemnice Wiktorii Bosc

kim jest córka Beaty Tyszkiewicz
TRICOLORS/East News

Wiktoria Bosc zdecydowanie przejęła artystyczną wrażliwość matki. Dziś jest dorosłą kobietą, która spełnia się rodzinnie i zawodowo. Wiemy, kim jest córka Beaty Tyszkiewicz z trzeciego małżeństwa.

Beata Tyszkiewicz i jej trzeci mąż, Jacek Padlewski, poznali się w wieku nastoletnim. Aktorka już wtedy miała złożyć propozycję małżeństwa, która jednak została odrzucona.

Ponownie zeszli się po latach, kiedy gwiazda była już po dwóch rozwodach: Najpierw z Andrzejem Wajdą, a następnie z Witoldem Orzechowskim. Upragniony owoc związku pojawił się w ich życiu jeszcze zanim wzięli ślub. 4 października 1977 roku w Warszawie na świat przyszła Wiktoria Padlewska.

Kim jest córka Beaty Tyszkiewicz? To niezwykle barwna postać

Wiktoria miała 10 lat, kiedy po raz pierwszy zasmakowała aktorstwa. To właśnie w jej kierunku padła pamiętna kwestia z kultowego filmu Juliusza Machulskiego „Kingsajz”: „Nie kop pana, bo się spocisz”.

Córka Beaty Tyszkiewicz miała także okazję pracować jako dziennikarka. W 2006 roku wydała książkę „Gdybym była tobą. Gdybyś była mną. Sławne mamy i ich córki”. Przyznała wówczas, że zawsze interesowały ją relacje międzyludzkie.

Jednak to fotografia ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w karierze Wiktorii. Wspaniałego portretu doczekała się między innymi matka gwiazdy, Beata Tyszkiewicz. Według informacji na profilu „Rak Piersi” liczne zdjęcia artystki zdobią także ścianę kliniki onkologicznej w Lozannie w Szwajcarii.

To właśnie tam zamieszkuje Wiktoria, wraz ze swoją rodziną. Córka Beaty Tyszkiewicz wyszła za Francuza, Davida Bosca. Wspólnie doczekali się dwóch synów. Marceau i Simon mają dziś, kolejno 15 i 10 lat.

Wiedzieliście, kim jest córka Beaty Tyszkiewicz?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Źródło: Plejada