Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Tyszkiewicz zapadła się pod ziemię. Teraz napływają wieści z jej domu, nagle poinformowano o jej sytuacji rodzinnej
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.06.2023 22:42

Beata Tyszkiewicz zapadła się pod ziemię. Teraz napływają wieści z jej domu, nagle poinformowano o jej sytuacji rodzinnej

Nowe wiadomości o Beacie Tyszkiewicz
fot. TRICOLORS/East News, Nowe wiadomości o Beacie Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz zyskała dużą sławę jako aktorka w takich produkcjach jak „Rękopis znaleziony w Saragossie”, „Lalka”, „Wszystko na sprzedaż” czy „Noce i dnie”, a w późniejszych latach furorę robiła jako jedna z jurorek programu „Taniec z gwiazdami”. 

W 2017 roku aktorka wycofała się jednak z życia publicznego. 

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego

Choć Beata Tyszkiewicz zapadła się pod ziemię, nowe wiadomości o niej przekazuje czasami jedna z jej córek – Karolina Wajda. Kobieta opiekuje się sławną aktorką, ta uparcie nie zgadza się jednak na przeprowadzkę do jej domu. 84-latka jak najdłużej stara się być samodzielna. 

Karolina Wajda nie jest jedyną córką Beaty Tyszkiewicz. Aktorka doczekała się jeszcze jednej pociechy – ojcem jej drugiej córki był jej trzeci mąż, architekt Jacek Padlewski.

Dopiero co się pożegnał z widzami, a już gruchnęły radosne wieści o Łukaszu Nowickim i jego żonie. Mają się czym pochwalić

Beata Tyszkiewicz spotka się z młodszą córką

Karolina Wajda podzieliła się z mediami aktualizacją na temat swojej rodziny. Jak ujawniła, Beata Tyszkiewicz spotka się wkrótce także z młodszą córką, która odwiedzi ją w wakacje. 

– Rok temu obowiązki uniemożliwiły mojej siostrze wizytę w tym czasie w Polsce. W tym roku udało jej się tak wszystko zaplanować, że będzie mogła przyjechać do Warszawy, pobyć z mamą. A taka wizyta to dla mamy zawsze największa radość, bo uwielbia być mamą, babcią – zacytowano jej wypowiedź w portalu WP.

Jak ujawniła, nie planują żadnych podróży poza miasto. 

Beata Tyszkiewicz – kim jest jej córka, Wiktoria Padlewska-Bosc?

Córka Beaty Tyszkiewicz, Wiktoria Padlewska-Bosc, w dzieciństwie starała się pójść w ślady matki i zagrała w kilku filmach, jak choćby w „Kingsajz”, ale ostatecznie nie związała się z filmem na zawsze. Koniec końców młodsza córka aktorki została dziennikarką i fotografką. 

Na co dzień kobieta mieszka z mężem i dwójką synów w Szwajcarii. 

Beata Tyszkiewicz z córką Karoliną Wajdą.jpg
fot. KAPiF, Beata Tyszkiewicz z córką Karoliną Wajdą
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów