Lifestyle.Lelum.pl > Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz

aktorka
24.08.2020 11:30 Po latach Beata Tyszkiewicz spotkała się z ukochanym. Wzruszające, w jakich okolicznościach przyjechał do gwiazdy

Beata Tyszkiewicz spotkała w swoim życiu wielu mężczyzn, jednak jeden z nich był dla niej wyjątkowy. Niestety miłość bywa brutalna i nie zawsze rozwija się tak, jakbyśmy tego chcieli. Podobnie stało się w tym przypadku. Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. W młodych latach rozsiewała czar, któremu ciężko było się oprzeć. Dostojna, piękna, skrywająca wiele tajemnic kobieta skradała serca mężczyzn na całym świecie. Niedawno spotkała swoją miłość sprzed lat. Niestety ich związek nie przetrwał.

Beata Tyszkiewicz spotkanie
14.08.2020 10:55 Dziś urodziny Beaty Tyszkiewicz. Ciężko uwierzyć, ile tak naprawdę lat ma dama polskiego kina

Beata Tyszkiewicz to niezaprzeczalna ikona. Uwielbiają ją zarówno starsi Polacy, jak i Ci najmłodsi, którzy doceniają nie tylko jej niezwykły humor i nieprzemijającą urodę, ale również charyzmę. Dziś dama polskiego kina obchodzi urodziny, niesłuchane, ile naprawdę ma lat.

Beata Tyszkiewicz
06.07.2020 18:06 Tragiczna śmierć ukochanego Beaty Tyszkiewicz wstrząsnęła nią dogłębnie. Nigdy o nim nie zapomni

Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia Kasia robi obłędnie zdrowy obiad w 3 minuty. Odkręca słoik z zawekowaną według cudownej receptury botwinką, po chwili ma przepyszne danie Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę Beata Tyszkiewicz jest niekwestionowaną, największą damą polskiego show-biznesu. Aktorka zawładnęła sercami telewidzów zarówno przez swoje role, jak i rzadko spotykany styl bycia, elokwencję i zaskakujące wypowiedzi. Mało kto wie, że kobieta musiała zmierzyć się z największą możliwą tragedią — śmiercią życiowej miłości. Beata Tyszkiewicz zdecydowała się na naukę po sukcesie aktorskim w filmie Zemsta. Jak informuje pomponik.pl, jej uwagę zwrócił młodzieniec, cieszący się uznaniem profesorów, uczeń 4 roku, Józef Łotysz. Po krótkim czasie mężczyzna zdobył serce polskiej damy.Beata Tyszkiewicz jest trzykrotną rozwódką, jednak to mężczyzna, którego poznała w młodości, okazał się jej prawdziwą miłością. Niestety, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, a artystka pozostała z wieloma pytaniami i złamanym sercem.Niesamowita młoda kobieta z niebywałą osobowością, arystokratyczną urodą i niemałym dorobkiem aktorskim — pod koniec lat 50. zdecydowała się na naukę w warszawskiej szkole teatralnej. Na początku koledzy z uczelni nie zwracali jej uwagi, nie mogła się spodziewać, że właśnie tam odnajdzie miłość swojego życia.Wielka tragedia gwiazdy — Beata Tyszkiewicz cierpi po śmierci ukochanego

beata tyszkiewicz
13.06.2020 20:06 Polsat chciał wielkiego powrotu Beaty Tyszkiewicz. Niestety, pomysł okazał się kompletną porażką

Beata Tyszkiewicz, zanim powstał serial Izabela, wystąpiła także w kontynuacji Trędowatej. Niestety, ale obie produkcje były wówczas klapą. Polsatowi zależało na angażu legendarnej aktorki i mimo najszczerszych chęci nie nie dało się zrobić z faktem, że serial widzom się nie spodobał. Beata Tyszkiewicz to aktorka uwielbiana przez Polaków, a widzowie domagają się jej powrotu na ekrany. W 2000 roku dostała angaż do serialu, który został wyemitowany na antenie Polsatu. Na salonach mówiono, że powstał on specjalnie dla legendarnej aktorki i miał być częściowo oparty na jej życiu. Niestety, ale genialna obsada nie przyciągnęła widzów przed ekrany, a emisję zakończono już po trzecim odcinku.

BEATA TYSZKIEWICZ
16.04.2020 19:26 Beata Tyszkiewicz wyjawiła, kto powinien zagrać ją w filmie. Jest zachwycona młodą aktorką, zgadzacie się?

Beata Tyszkiewicz nazywana jest pierwszą damą polskiego kina. Młodsze pokolenie kojarzy ją tylko, jako jurorkę Tańca z Gwiazdami, ale jej życie to gotowy scenariusz na film! Aktorka zdradza, kto mógłby ją zagrać. Beata Tyszkiewicz to wybitna aktorka polskiego kina, która zagrała w ponad stu produkcjach! 81-letnia aktorka znana jest z takich filmów jak Ryś, czy Listy do M. Mimo że kobieta nie udziela się już medialnie, nadal pozostaje jedną z najciekawszych polskich postaci.

beata tyszkiewicz
06.04.2020 20:49 Wiemy, jak będą wyglądały święta Beaty Tyszkiewicz. Wielu z nas jest w podobnej sytuacji

Beata Tyszkiewicz w sierpniu skończy 82 lata. To fantastyczny wiek, jednak ostatnimi czasy aktorka miewała problemy ze zdrowiem, w ciągu 3 lat przeżyła 3 zawały. Z tego powodu zdecydowała się odejść z show-biznesu, zająć się własnym zdrowiem i poświęcić czas rodzinie. Panująca pandemia utrudnia życie każdemu, ale szczególnie ostrożni muszą być seniorzy znajdujący się w najwyższej grupie ryzyka. Beata Tyszkiewicz doskonale zdaje sobie z tego sprawę.Beata Tyszkiewicz ma już 81 lat i znajduje się w największej grupie ryzyka zakażenia nowym koronawirusem. Aktorka zdradziła, jak będą w tym roku wyglądać jej święta. Ich opis prezentuje się jednak bardzo smutno.

Beata Tyszkiewicz spotkanie
21.03.2020 17:17 Beata Tyszkiewicz zabrała głos, ma już dosyć domysłów. Wielu fanów bardzo się zasmuci

Beata Tyszkiewicz ucina wszelkie pogłoski. Pierwsza dama polskiego kina ma już dość pomówień i zabiera głos w sprawie krążącej już od jakiegoś czasu po mediach. Czy jednak inni postanowią wziąć sobie jej słowa do serca? Dajcie spokój! – apeluje. Beata Tyszkiewicz ma 81 lat, trzy rozwody na koncie i wcielenie się w ponad sto filmowych postaci. Mimo że aktorka słynie z niezwykłej gracji, wyjątkowego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samej siebie, są rzeczy, których zdecydowanie sobie nie życzy. Teraz postanowiła głośno o tym powiedzieć. Apel najjaśniejszej gwiazdy polskiej kinematografii zdecydowanie nie wszystkim przypadnie do gustu, a wielu fanów się zasmuci.

beata tyszkiewicz
07.03.2020 22:24 Beata Tyszkiewicz mogła zostać gwiazdą Bollywood. W ostatniej chwili wróciła do Polski

Beata Tyszkiewicz, znana i uwielbiana aktorka błękitnej krwi ma za sobą bujną karierę filmową. Jej życie przypomina dobrze napisany melodramat. Jednak mało kto wie, że artystka miała epizod – i to nawet półtoraroczny – z kinem bollywoodzkim! Beata Tyszkiewicz mogła zostać gwiazdą hinduskiego kina. Zdecydowała się jednak wrócić do Polski. Jej szansa na wielką sławę przepadła – aktorka w ostatniej chwili zmieniła zdanie i wróciła do ojczyzny. Dlaczego to zaprzepaściła?

beata tyszkiewicz
01.02.2020 22:05 Dom rodzinny Beaty Tyszkiewicz był ważnym punktem w czasie wojny. Niestety, nic z niego nie zostało

Beata Tyszkiewicz opowiedziała o tym, jak jej dom rodzinny oraz jej rodzina sama w sobie została dotknięta przez wojnę. Gwiazda, na której filmach wychowały się pokolenia Polaków, ma wiele rzeczy w historii jej rodziny, które może wspominać. Opowiedziała o niej jakiś czas temu w rozmowie z Faktem. To, że Beata Tyszkiewicz ma szlacheckie pochodzenie, nie jest dla nikogo niespodzianką. Nie bez powodu nazywana damą polskiego filmu aktorka zdecydowanie ma maniery dowodzące tego pochodzenia. Kobieta może przywołać historie o swojej rodzinie, które doskonale udowadniają, jak szlachecki jest to ród.

Beata Tyszkiewicz: mężowie
04.01.2020 16:30 Beata Tyszkiewicz szczerze: „Prawdziwa dama pije, pali i przeklina!”

Beata Tyszkiewicz to niezaprzeczalnie gwiazda polskiego kina. Jej role w kultowych już produkcjach, takich jak Lalka czy Seksmisja, przyniosły aktorce ogromną popularność. Gwiazda, która w zeszłym roku skończyła 80 lat wciąż zachwyca klasą i elegancją. Znana z ogromnej szczerości przyznaje, że „dama pije, pali i przeklina!”. Zdaniem artystki kobieta wcale nie musi rezygnować z alkoholu i papierosów, by nadal być określana mianem damy. Gwiazda wyznaje, że jej samej zdarza się zabierać na przyjęcia piersiówkę, a papierosy są nałogiem, z którym nie zamierza walczyć. Jak Beata Tyszkiewicz wypowiada się o alkoholu? Czy papierosy to według niej słabość? Beata Tyszkiewicz cytaty Beata Tyszkiewicz: cytaty gwiazdy przejdą do historii. Ten o byciu damą, już ma status kultowego. Sami przeczytajcie, czy mogła ująć to lepiej? -Uważam, że dama pije, pali i przeklina, to jest moja recepta na damę. Nic złego w tym nie widzę. Potrafię mieć ze sobą na różnych przyjęciach taką małą srebrną piersióweczkę, bo czasem się trzeba rozgrzać, a czasem się postawić- wyznaje w wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

beata tyszkiewicz
27.10.2019 18:45 Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Nie każdy zna właściwą odpowowiedź

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Odpowiedź na to pytanie wciąż budzi mnóstwo wątpliwości. Legendarna gwiazda polskiego kina była kilkukrotnie zakochana, a jej wybrankowie to wybitne postaci polskiej kultury. Będziecie zaskoczeni kim są. Gwiazda w młodości była piękną kobietą, nic więc dziwnego, że miała duże powodzenie. Beata Tyszkiewicz wiele lat temu była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mężczyźni marzyli o takiej żonie, a kobiety chciały być takie jak ona. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Aktorka była w kilku poważnych związkach. Możecie być zaskoczeni, z kim była związana artystka.

anna mucha
12.08.2019 15:18 Beata Tyszkiewicz o matkach w Polsce. „Nie są doceniane, powinny dostawać pensję 2,5 tys. złotych”

Beata Tyszkiewicz nie ma oporów przed zabieraniem głosu w naprawdę ważnych kwestiach. W jednym z wywiadów gwiazda odważyła się poruszyć temat, który dla niektórych uchodzi za tabu. Aktorka przyznała, że jej zdaniem polskie kobiety — a w szczególności matki — nie są doceniane. Co według niej leży u podstaw tego zjawiska? Ikona kina odniosła się nie tylko do hierarchii, jaka panuje w polskim systemie, ale również do zarobków, które w przypadku kobiet są zdecydowanie za niskie. Skąd takie wnioski? Czy tym stwierdzeniem aktorka mogłaby otworzyć puszkę Pandory?

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
08.04.2019 15:26 Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!

Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Aktorka jest postrzegana przez wielbicieli swojego talentu jako prawdziwa dama, która nigdy nie pokaże się niestosownie ubrana i ma słabość do luksusów. Nic dziwnego, że taka osoba nie mogłaby zadowolić się pierwszą lepszą kawalerką albo domkiem pod miastem. Beata Tyszkiewicz zamieszkała w miejscu absolutnie wyjątkowym. Gdzie? Jak wygląda jej mieszkanie? Tego nikt się nie spodziewał! Beata Tyszkiewicz to arystokratka nie tylko z nazwy, ale także urodzenia. Wyjątkowe korzenie w czasach Polski Ludowej niejednokrotnie utrudniały przyszłej aktorce życie, lecz to właśnie jej maniery i pełen godności sposób bycia, w połączeniu z urodą oraz talentem, pomogły Tyszkiewicz podbić serca widzów w całej Polsce. Gwiazda takiego formatu nie mogłaby mieszkać w byle jakim miejscu! Swój czas dzieli pomiędzy dwa domy: jeden o niewiarygodnej przeszłości i drugi, w którym zatrzymuje się w okresach intensywnej pracy. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Sprawdź, czy nie jesteś jej sąsiadem!

Beata Tyszkiewicz: mężowie
03.03.2019 16:12 Mężami Beaty Tyszkiewicz byli znani i cenieni Polacy. Wśród nich Andrzej Wajda…

Beata Tyszkiewicz: mężowie gwiazdy polskiego kina to wybitne osobistości. Tyszkiewicz jest niewątpliwie legendarną gwiazdą polskiego kina, a w młodości była przepiękną kobietą. Nic, więc dziwnego, że aktorka miała wielkie powodzenie wśród mężczyzn. Miała trzech mężów, a wśród nich Andrzej Wajda. Aktorka nigdy nie ukrywała, że była osobą kochliwą. Nie uznawała romansów, tylko śluby, dlatego ma ich na swoim koncie aż trzy. Wszystkie romanse aktorki zamieniały się w małżeństwa. Beata Tyszkiewicz: mężowie gwiazdy to wyśmienite nazwiska.

beata tyszkiewicz kiedyś
05.02.2019 12:26 Beata Tyszkiewicz kiedyś. Zobaczcie jej przepiękne zdjęcia z młodości

Beata Tyszkiewicz kiedyś: jak diwa wyglądała w młodości? Aktorka, która zagrała w przeszło stu filmach, dziś zachwyca elegancją i wdziękiem. Przed laty nie było inaczej, Tyszkiewicz od zawsze powalała urodą. Zobaczcie jej przepiękne zdjęcia z młodości! Aktorka znana z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych słynie z bycia prawdziwą damą. Jej wypowiedzi zyskują miano kultowych, gwiazda bowiem ochoczo wypowiada się na wszelkie tematy w bardzo otwarty sposób. Oprócz inteligencji Tyszkiewicz słynie również z nieprzemijającej urody. Jak wyglądała Beata Tyszkiewicz kiedyś?

Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat
01.02.2019 12:30 Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Czy to koniec jej kariery?

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? W 2017 roku aktorka przeszła zawał, który odcisnął ogromne piętno na jej życiu zawodowym i prywatnym. Ze względu na stan zdrowia artystka postanowiła zdecydowanie zwolnić tempo. Czym obecnie zajmuje się jedna z najwybitniejszych polskich aktorek? Czy gwiazda podjęła decyzję o zakończeniu kariery? Dowiedzmy się. Aktorka z ogromnym dorobkiem artystycznym ma na swoim koncie ponad 80 ról filmowych i serialowych. Nie bez przyczyny nazywana jest Pierwszą Damą polskiego kina. Przed kamerą zadebiutowała jako młodziutka uczennica. Czy będziemy mieli jeszcze okazję zobaczyć ją na ekranie?

Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat
25.12.2018 16:51 Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie

Beata Tyszkiewicz: ile ma lat gwiazda polskiego kina oraz telewizji? Wspaniała aktorka jest ulubienicą milionów Polaków, którzy pokochali ją nie tylko za kultowe role, ale również za okazanie niesamowitego charakteru podczas bycia jurorką Tańca z Gwiazdami na antenie TVN. Beata Tyszkiewicz to polska gwiazda kina oraz telewizji, była prezes Fundacji Kultury Polskiej oraz przewodnicząca Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. To kobieta o złotym sercu i niebywałym talencie, której cytaty na dobre zagościły w polskiej popkulturze. Choć Beata Tyszkiewicz zmaga się z licznymi chorobami, wciąż nie traci pogody ducha.

Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat
06.08.2018 18:29 Beata Tyszkiewicz PRZECHODZI NA EMERYTURĘ! „Dajcie mi odpocząć”

Znana z ekranów kinowych i telewizyjnych Beata Tyszkiewicz przechodzi na emeryturę. Jest już zmęczona pracą i chce nacieszyć się swoim życiem prywatnym. Aktorka narzekała również ostatnio na swoje zdrowie. Beata Tyszkiewicz w ciągu ostatnich kilku lat pracowała, jako jurorka w popularnym programie Taniec z Gwiazdami. To jednak przede wszystkim wybitna polska aktorka.

córka beaty tyszkiewicz
19.01.2018 12:15 Dramat! Beata Tyszkiewicz WYRZUCONA z „Tańca z Gwiazdami”

Kolejna edycja popularnego show „Taniec z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni temu publikowaliśmy listę uczestników, którzy wystąpią w nowej edycji tanecznego programu – Znamy skład najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Wśród uczestników będzie m.in. Popek, dziewczyna Wojewódzkiego, czy Beata Tadla. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowa edycja „Tańca” nagrywana będzie bez… głównej gwiazdy, znanej i lubianej jurorki Beaty Tyszkiewicz. Jak donosi „Super Express”, Polsat wycofał się ze współpracy z Tyszkiewicz ze względu na jej problemy zdrowotne. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi popularną jurorkę w programie.

  • 1
  • 2