Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Córka Beaty Tyszkiewicz ujawniła, w jakim stanie jest obecnie aktorka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.11.2021 20:01

Córka Beaty Tyszkiewicz ujawniła, w jakim stanie jest obecnie aktorka

Beata Tyszkiewicz
Fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej kultowych polskich aktorek. Ma już 83 lata – kilka lat temu przeszła zawał serca, po którym zniknęła z mediów. Co teraz dzieje się z gwiazdą? Jej córka ma bardzo smutne wieści o zdrowiu artystki.

Po przebytym zawale serca lekarz zalecił Beacie Tyszkiewicz zrezygnowanie z jej ulubionych używek: papierosów i alkoholu. Gwiazda przeszła na emeryturę i nie pokazuje się publicznie. Tymczasem jej córka Karolina Wajda ma alarmujące wiadomości.

W jakim stanie zdrowia jest Beata Tyszkiewicz?

Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz, wyznała magazynowi „Na Żywo”, w jakim stanie zdrowia jest słynna aktorka. Okazuje się, że sytuacja jest bardzo trudna: jej matka odmawia wsparcia córki oraz izoluje się od ludzi. Na dodatek jest coraz słabsza i potrzebuje stałej pomocy.

Córka Beaty Tyszkiewicz wyznaje, że aktorka unika spotkań z dawnymi znajomymi, a do mieszkania wpuszcza tylko gosposię oraz córki. Wiktoria Podlewska miesza jednak w Szwajcarii, dlatego główna opieka nad aktorką spadła na Karolinę.

Karolina Wajda musiała zdecydować, jak pomóc swojej mamie. Tyszkiewicz mogłaby oczywiście zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, w którym mieszka wielu kultowych twórców.

Karolina Wajda wybrała jednak całkiem inne rozwiązanie. Zaproponowała Beacie Tyszkiewicz, że z nią zamieszka. Kobieta uważa, że aktorce bardzo potrzebne jest towarzystwo:

– Zaproponowałam, że przywiozę jej kota, bo uważam, że zwierzęta pozytywnie wpływają na człowieka, też odmówiła – wyjaśniła Karolina „Super Expressowi”.

Karolina uważa, że przeprowadzka do Skolimowa nie wchodzi w grę. Tyszkiewicz najlepiej czuje się we własnym mieszkaniu, dlatego córka zamieszka razem z nią. Kobieta zamierza też osobiście opiekować się matką:

– Do końca roku przeprowadzę się do mamy. Robię to dla niej, bo wiem, że najlepiej czuje się wśród najbliższych – wyznania w „Na Żywo”.

Źródło: se.pl, Na Żywo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem