Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pavlović przekazała nagłe wieści ws. Beaty Tyszkiewicz. Już wiadomo, co się z nią dzieje. „Po to Beatka zniknęła”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 30.06.2022 00:34

Pavlović przekazała nagłe wieści ws. Beaty Tyszkiewicz. Już wiadomo, co się z nią dzieje. „Po to Beatka zniknęła”

TRICOLORS/East News

Kilka lat temu Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów. Do tamtej pory widzowie nie wyobrażali sobie kultowego „Tańca z gwiazdami” bez cenionej artystki, nie dziwi więc, że jej nieobecność nadal budzi wiele pytań. Teraz Ivona Pavlović ujawniła, co dzieje się z jej przyjaciółką. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Beata Tyszkiewicz najpierw zdobyła serca widzów dużego ekranu, występując w takich produkcjach, jak „Zemsta”, „Popioły”, czy „Noce i dnie”, a następie ruszyła na podbój telewizji.

Podobnie jak słynna „Czarna Mamba”, od pierwszego sezonu zasiadała w jury „Tańca z gwiazdami” — najpierw w TVN, a następnie na Polsacie. Zresztą, to właśnie ona stała za przydomkiem, który nadano Ivonie Pavlović. Przez ponad dekadę wspólnej przygody na planie, obie artystki zbliżyły się do siebie, choć ich relacja wydawała się dość szorstka.

Beata Tyszkiewicz zniknęła z mediów. Pavlović zdradziła, co dzieje się z byłą jurorką „TzG”

Przez prawie 20 edycji Beata Tyszkiewicz oceniała popisy taneczne uczestników, po czym… zniknęła. W maju 2017 r. przeszła rozległy zawał mięśnia sercowego i to właśnie stan zdrowia, że postanowiła odsunąć się od blasku fleszy i zacząć korzystać z zasłużonej emerytury.

O tym, co dzieje się u artystki informowała swojego czasu jej córka, Karolina Wajda. Latorośl wielkiej gwiazdy zdawała sobie jednak sprawę, że oddani wielbiciele martwią się o zdrowie idolki i w wypowiedziach zapewniała, że jej mama czuje się dobrze.

Sama Beata Tyszkiewicz dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. Teraz okazuje się jednak, że z całego środowiska kontakt utrzymuje z nią Ivona Pavlović. Tancerka została zapytana o koleżankę z planu.

Mamy cały czas stały kontakt telefoniczny. […] Po to Beatka zniknęła z mediów, żeby na te tematy z nią nie rozmawiać. Ani z nikim innym. Ma się dobrze – poinformowała.

Prawdą jest jednak, że relacja pomiędzy obiema paniami na ekranie nie była oczywista. Swojego czasu krążyły nawet plotki na temat domniemanego konfliktu. Pavlović przyznała, że rzeczywiście dochodziło do utarczek, jednak były one… wynikiem wielkiej sympatii i przywiązania.

Te nasze przekomarzania miały niesamowity urok, bo ja nigdy nie widziałam, z którego pistoletu Beata strzeli we mnie, bo to ona uderzała w Czarną Mambę. Zresztą to ona wymyśliła Czarną Mambę – wyznała.

Beata Tyszkiewicz

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska o postawie Marty Manowskiej po śmierci Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Źródło: Plotek