Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe informacje o Beacie Tyszkiewicz. Tygodnik potwierdza, córka dawno widzianej gwiazdy w końcu dopięła swego
Karol Osiński
Karol Osiński 09.01.2021 14:47

Nagłe informacje o Beacie Tyszkiewicz. Tygodnik potwierdza, córka dawno widzianej gwiazdy w końcu dopięła swego

Beata Tyszkiewicz
TRICOLORS/East News

82-letnia Beata Tyszkiewicz od początku swojej kariery zawodowej związana była z Warszawą i nigdy nie planowała przeprowadzki. Okazuje się, że po 2-letniej przerwie od życia publicznego znana aktorka całkowicie zmieniła swoją codzienność. Życie na gorąco ujawnia, że za namową córki gwiazda Karoliny zmieniła także miejsce zamieszkania.

Po przebytym jakiś czas temu zawale Beata Tyszkiewicz zmuszona była do zmiany swoich nawyków i dawnych przyzwyczajeń. Aktorka, która przez wiele lat powtarzała, że najlepiej czuje się w swoim mieszkaniu w centrum Warszawy.

Beata Tyszkiewicz zmieniła swoje życie

Kiedy Beata Tyszkiewicz zmuszona była do zakończenia swojej przygody z Tańcem z gwiazdami, wielu jej fanów było bardzo rozgoryczonych. Jej styl bycia oraz oceny, które kierowała do uczestników programu, od zawsze były bardzo doceniane przez telewidzów. Niestety stan zdrowotny gwiazdy polskiego kina nie pozwalał na dalsze zasiadanie w roli jurorki programu.

Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat zapewniała, że jeśli tylko gwiazda zechce wrócić na plan programu, to drzwi zawsze będą dla niej otwarte. Przy okazji wyraziła swoją pewność, że jeszcze nie raz wszyscy się spotkają i życzyła aktorce dużo zdrowia.

Tymczasem okazuje się, że w jej życiu doszło do naprawdę wielu zmian. Duży wpływ na to miała córka Beaty Tyszkiewicz, Karolina, która po wielu długich namowach namówiła swoją mamę do zmiany miejsca zamieszkania. Co prawda nie było to łatwe ze względu na przywiązanie aktorki do swojego mieszkania w centrum Warszawy, jednak znalazły się argumenty przewyższające.

Na decyzji zmiany miejsca zamieszkania duży wpływ miała także pandemia koronawirusa, podczas której aktorka nigdzie nie wychodziła, jedynie dzwoniąc do bliskich i znajomych, a także zamawiając. Bardzo brakowało jej towarzystwa.

Gdzie dziś mieszka Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz dziś mieszka w Głuchach pod Warszawą. To właśnie tam jej córka Karolina prowadzi swoją stadninę koni. Do Polski przyjechała także druga pociecha aktorki, Wiktoria wraz ze swoimi dwoma synami: 13-letnim Szymonem i 8-letnim Marcelem.

Z Karoliną ustaliły, że ten czas spędzą razem z mamą. Owszem, przekonanie pani Beaty do opuszczenia warszawskiego mieszkania graniczyło z cudem, ale udało się. Teraz zgodziła się zostać na dłużej ze względu na to, że cała rodzina będzie w dworku – informuje magazyn Życie na gorąco.

Beata Tyszkiewicz zakupiła dworek w Głuchach za pieniądze zakupione w Indiach. Ciekawostką jest fakt, że właśnie tam na świat przyszedł popularny polski pisarz Cyprian Kamil Norwid. Tam też aktorka spędziła swoje najlepsze lata u boku reżysera Andrzeja Wajdy.

Kilka tygodni temu wyszła książka Anny Augustyn Protas, w której można przeczytać kilka ciekawostek na temat Beaty Tyszkiewicz. Aktorka, która do dziś zachwyca urodą cieszy się spokojnym życiem u boku całej rodziny. Życzymy pani Beacie bardzo dużo zdrowia.

Zobacz zdjęcia:

Beata tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz zmieniła swoje miejsce zamieszkania.

beata tyszkiewicz

Wraz z rodziną mieszka teraz w Głuchach pod Warszawą.

Beata Tyszkiewicz

Według magazynu Życie na gorąco aktorka prowadzi znacznie spokojniejsze i radosne życie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl