Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesłychane, kim jest Krzysztof Tyszkiewicz! "Wielką radością jest mieć kogoś takiego jak Beata"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.10.2023 22:43

Niesłychane, kim jest Krzysztof Tyszkiewicz! "Wielką radością jest mieć kogoś takiego jak Beata"

Beata Tyszkiewicz, Krzysztof Tyszkiewicz
Kim jest Krzysztof Tyszkiewicz? Fot. KAPiF

Beata Tyszkiewicz jest ikoną polskiego kina. Imponujące portfolio aktorki do dziś budzi podziw. O życiu osobistym artystki nie wiadomo obecnie jednak zbyt wiele. Kim jest tajemniczy Krzysztof, który nosi to samo nazwisko, co aktorka? Wielu fanów może być zaskoczonych!

Mało znany fakt z życia Beaty Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz należy do grona najsławniejszych aktorek wielkiego ekranu w Polsce. 14 sierpnia obchodziła 85. urodziny. Wówczas media w całym kraju obiegła smutna wiadomość o stanie zdrowia artystki. Już od jakiegoś czasu unika ona życia publicznego — w końcu okazało się dlaczego. 

Według słów córki Beaty Tyszkiewicz, musiała ona zmierzyć się z wieloma problemami zdrowotnymi. Nie jest to jednak jedyny mało znany fakt o aktorce, który w ostatnim czasie ujrzał światło dzienne. Życie prywatne Beaty Tyszkiewicz od zawsze intrygowało wielu fanów — nowiny o jej romansach i rozstaniach słyszał niemal każdy. Tymczasem wyszło na jaw, kim jest tajemniczy Krzysztof Tyszkiewicz, którego mogliśmy nie raz zobaczyć u boku aktorki na różnych wydarzeniach.

Beata Tyszkiewicz przeszła zawał i zniknęła z życia publicznego. Córka właśnie przekazała, co teraz się z nią dzieje

Krzysztof i Beata Tyszkiewicz posiadają wyjątkową relację

Wielu fanów Beaty Tyszkiewicz zastanawiało się, kim jest tajemniczy Krzysztof, który nosi to samo nazwisko, co aktorka. W związku z uroczymi zdjęciami z różnych wydarzeń ze świata show-biznesu, na których pojawiali się razem, internauci zaczęli sądzić, iż jest on nowym partnerem gwiazdy. Prawda okazała się jednak zupełnie inna!

Krzysztofa i Beatę Tyszkiewicz łączy wyjątkowa więź, ponieważ są oni rodzeństwem!

Wielką radością jest mieć kogoś takiego jak Beata. Mam do niej wielkie zaufanie i mogę jej powiedzieć prawdę, co w 99 proc. relacji międzyludzkich jest niemożliwe. Ludzie zazwyczaj obawiają się wyjawić komuś prawdę, powiedzieć, co myślą. Mogę jedynie porównać to do spowiedzi, kiedy – teoretycznie – człowiek wyrzuca z siebie wszystko i niczego nie zataja. Z bólem wspominam moją ostatnią spowiedź, do której przystąpiłem, kiedy moja córka szła do pierwszej komunii. Bardzo długo klęczałem i bolały mnie kolana. A przed Beatą nie muszę klęczeć – powiedział Krzysztof Tyszkiewicz w wywiadzie z “Galą”. 

Kim jest Krzysztof Tyszkiewicz?

Przez wiele lat w świecie show-biznesu Krzysztof Tyszkiewicz był osobą kompletnie nieznaną. Dopiero gdy w 2011 roku fotoreporterzy przyłapali go z o 4 lata starszą siostrą, Beatą Tyszkiewicz, jak przechadzali się jedną z warszawskich ulic, zainteresowano się mężczyzną. Wówczas uznano go za partnera aktorki, co przyczyniło się do dalszych plotek.

O Krzysztofie Tyszkiewiczu wiadomo, iż wyjechał z Polski jako 20-latek. Jak sam o tym mówił, było to spowodowane sytuacją w domu:

Uciekłem (…), kiedy miałem 20 lat, i później tłukłem się po świecie. To był efekt uboczny życia w domu zdominowanym przez kobiety... Proszę mi powiedzieć, jak miałem się nie spakować i nie wyjechać, skoro Beata i mama miały po 20 par butów, a ja jedną, i to dziurawą, którą do tego wszystkiego sam sobie naprawiałem?

Po tej sytuacji mężczyzna szukał swojego miejsca na ziemi. Był m.in. we Francji i Wielkiej Brytanii, jednak ostatecznie osiedlił się w Niemczech, gdzie założył rodzinę. Przez lata pracował jako producent filmów o gotowaniu oraz programów kulinarnych.

Projekt bez nazwy - 2023-10-01T221719.251.png
Krzysztof Tyszkiewicz, Beata Tyszkiewicz. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-10-01T221756.198.png
Krzysztof Tyszkiewicz Fot. KAPiF

źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny