Lifestyle.Lelum.pl > Wypadek

Wypadek

Sebastian M. dbał o to, by nie zostać rozpoznanym, fot. Canva/cocoparisienne, pixabay, gov.pl
05.10.2023 15:10 Osłonięta twarz, nałożony kaptur... Tak wyglądało "polowanie" na Sebastiana M. Kulisy dosłownie, jak z filmu

Nie milkną echa głośnej sprawy wypadku na autostradzie A1. W wyniku zdarzenia trzyosobowa rodzina spłonęła żywcem. Podejrzanym o spowodowanie wypadku jest Sebastian M., który obecnie przebywa w areszcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zanim usłyszał zarzuty, zdołał bowiem zniknąć z Polski.

Ile będzie kosztować ekstradycja Sebastiana M.? , fot. Facebook/Polska Policja, gov.pl
05.10.2023 13:16 Policja podała koszty ekstradycji Sebastiana M. Można się złapać za głowę! Co za suma…

W środę media obiegła wiadomość o zatrzymaniu Sebastiana M., podejrzanego w sprawie spowodowania wypadku na autostradzie A1. W tragedii zginęła trzyosobowa rodzina. 

Sebastian M.
05.10.2023 08:51 Sebastian M. mógł zostać ujęty znacznie wcześniej. Ujawniono zdumiewające szczegóły poszukiwań. Co zawiodło?

Dziś rano polskim służbom udało się schwytać Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1. Choć na podstawie mało szczegółowych informacji, którymi dysponowały media, mogło wydawać się, że poszukiwania jeszcze potrwają, teraz okazuje się, że mogły trwać nawet krócej.

Sebastian M.
04.10.2023 22:14 Dlatego udało się zatrzymać Sebastiana M. Wyszły na jaw nieprawdopodobne szczegóły akcji w Dubaju

Dziś rano w Dubaju doszło do zatrzymania Sebastiana M. Pierwszy tę informację podał Krzysztof Rutkowski, którego biuro pracowało przy poszukiwaniach mężczyzny. Detektyw wkrótce podzielił się, jak udało się znaleźć zbiega.

Sebastian M.
04.10.2023 20:07 Poszli do mieszkania Sebastiana M.. TEN widok wmurował ich w ziemię. Trudno uwierzyć w to nagranie

Dziś rano zatrzymany został Sebastian M., który od kilku dni był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę ostatecznie schwytano w Dubaju. Gdy tylko sprawa zrobiła się publiczna, uciekł ze swojego luksusowego mieszkania w Łodzi. Jak ono wygląda?

Sebastian M.
04.10.2023 18:07 Obrońca nie wstawi się za Sebastianem M. w Dubaju. Powiedział kilka słów prawdy o podejrzanym w wypadku na A1

Dziś rano doszło do zatrzymania poszukiwanego od kilku dni Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie wypadku na A1. W wyniku tego zdarzenia zginęła 3-osobowa rodzina. Mężczyzna został zatrzymany poza granicami kraju. Głos zabrał jego prawnik.

Sebastian M.
04.10.2023 16:30 To przez to WPADŁ Sebastian M.. "Szukał informacji z lekko nieaktualnych źródeł…". Wiceminister ujawnia

Od kilku dni trwały poszukiwania ściganego listem gończy Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku na autostradzie A1. Okazuje się, że jego ucieczka wcale nie była tak przemyślana, jak to się w pierwszej chwili mogło wydawać.

Kulisy zatrzymania Sebastiana M. Wiadomo, co dalej się z nim stanie, fot. Canva/pixabay, gov.pl
04.10.2023 14:32 Kulisy zatrzymania Sebastiana M. Wiadomo, co dalej się z nim stanie. Nikt nie chciałby znaleźć się w tej sytuacji

W ostatnich dniach Polska żyje sprawą tragicznego wypadku, do którego doszło na autostradzie A1. Po śledztwie przeprowadzonym przez internautów, na jaw wyszło, że sprawcą zdarzenia, w wyniku którego żywcem spłonęła trzyosobowa rodzina najpewniej jest kierowca BMW, Sebastian M.

Wyjazd Sebastiana Majtczaka z kraju nie ma związku z dochodzeniem?, fot. Canva/JasonDoiy, Getty Images Signature, Twitter/Radio_TOK_FM, gov.pl
04.10.2023 09:26 SZOK! Adwokat Sebastiana Majtczaka zabrał głos, ujawnił o nim prawdę. "Jego wyjazd...", lepiej się czegoś złapcie

O głośnej sprawie wypadku na A1 mówi cała Polska. Dzięki śledztwu przeprowadzonemu przez internautów na jaw wyszło, że tragedia została spowodowana przez kierowcę BMW. Policja wystawiła za Sebastianem Majtczakiem list gończy, a także zdecydowała się na ujawnienie jego wizerunku. Jak się jednak okazało, mężczyzna zdążył już opuścić kraj. 

Sebastian Majtczak
03.10.2023 14:12 Sebastian Majtczak ucieka nie tylko przed karą?! Właśnie się dowiedzieliśmy, te doniesienia są koszmarne

Sebastian Majtczak, który miał spowodować wypadek na A1, o którym mówi teraz cały kraj, uciekł z Polski. Sprawę komentowało już wielu fachowców, zarówno od motoryzacji, jak i tych od prawa. Teraz ważny głos dorzucił także socjolog. Przed czym ucieka zbieg?

Sebastian Majtczak
03.10.2023 12:19 Z Niemiec uderzyły wieści o Sebastianie Majtczaku! Prześwietlili zbiega z BMW, ta sprawa to istne szaleństwo

Cała Polska dalej żyje ucieczką Sebastiana Majtczaka z kraju, który ma być odpowiedzialny za spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1, w którym zginęła 3-osobowa rodzina. Jak się okazuje, sprawą interesują się już nie tylko Polacy. Bez ogródek napisała o nim niemiecka prasa.

Sebastian Majtczak
03.10.2023 09:09 Sąsiad Sebastiana Majtczaka nie wytrzymał. W końcu ujawnił jaki jest zbieg. Dobre zdanie? NIESTETY przeciwnie

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który ma być odpowiedzialny za spowodowanie wypadku na A1. W tym zdarzeniu życie straciła cała 3-osobowa rodzina. Sam fakt, że mężczyzna uciekł przed konsekwencjami swoich czynów, nie stawia go w najlepszym świetle. A jaką opinię mieli o nim sąsiedzi?

Sebastian Majtczak
03.10.2023 08:52 Generał właśnie zaskoczył wszystkich ws. poszukiwań Sebastiana Majtczaka. Elitarni "łowcy cieni" wkroczą do akcji?

Od śmiertelnego wypadku na A1 minęły już ponad dwa tygodnie, a mimo to wciąż nie udało się ustalić miejsca pobytu sprawcy. Teraz jednak zaskakujący głos w sprawie zabrał gen. Adam Rapacki. Jego słowa mocno sugerują, jakie szanse ma poszukiwany Sebastian Majtczak na skuteczne ukrycie się przed służbami. 

Wypadek
02.10.2023 21:44 Dopiero co miał miejsce śmiertelny wypadek na A1, dzisiaj kolejna tragedia. Tym razem na A4

Polska jeszcze nie otrząsnęła się po tragedii z 16 września, kiedy krajem wstrząsnął kolejny horror. Ofiara chciała opuścić pojazd, chwilę później doszło do najgorszego. Media rozpisują się o śmiertelnym wypadku na autostradzie A4 w miejscowości Białobrzegi. 

Krzysztof Rutkowski o Sebastianie Majtczaku
02.10.2023 20:15 Krzysztof Rutkowski w akcji! To koniec ucieczki Majtczaka? Do detektywa dotarły sygnały

Choć miejsce pobytu sprawcy tragicznego wypadku na autostradzie A1 nadal pozostaje nieznane, w mediach narasta ilość zeznań, ustaleń i doniesień. W połowie września kierujący BMW Sebastian Majtczak spowodował tragedię, w wyniku której zginęła trzyosobowa rodzina. Nieoczekiwanie w sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Zdumiewające, co zadeklarował. 

wypadek na A1
02.10.2023 17:24 Wypadek na A1. Pojawił się kolejny świadek. Porażające, kobieta widziała, co zrobił Majtczak sekundy po tragedii

Choć minęło już sporo czasu, cała Polska żyje wydarzeniami z 16 października i tragicznym wypadkiem na A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Za kierowcą BMW, Sebastianem Majtczakiem dopiero kilka dni temu ruszył list gończy, a tymczasem wiele osób zachodzi w głowę, co właściwie wydarzyło się po katastrofie. Gdzie jest poszukiwany 32-latek i dlaczego w sprawie wciąż jest tak wiele niewiadomych? Teraz pojawił się kolejny świadek, który ujawnił porażające szczegóły. 

Sebastian Majtczak, wypadek na A1
02.10.2023 16:26 Tragedia na A1. Skandaliczne wieści o monitoringu, sąsiad ujawnił jakim człowiekiem jest Sebastian Majtczak

Nie milkną echa po katastrofie na A1, w wyniku której zginęła trzyosobowa rodzina. Poszukiwania sprawcy, którego dane ujawniły w końcu służby, wciąż nie przynoszą efektu, a w sprawie pojawia się coraz więcej niewiadomych. Dziennikarzom udało się dotrzeć do sąsiada Sebastiana Majtczaka. Mężczyzna ujawnił zdumiewające fakty o postępowaniu policji, a także… samym kierowcy BMW. Opowiedział też o skandalicznych faktach dotyczących zabezpieczenia monitoringu. 

Sebastian Majtczak
02.10.2023 14:13 Przerobili auto Sebastiana Majtczaka, zabrali głos. Ściska za gardło, co ujawniono. "Samochody dla morderców"

Od kiedy śmiertelny dla 3-osobowej rodziny wypadek na A1 stał się medialny, głos w jego sprawie zabiera coraz więcej osób. Wreszcie wypowiedziała się także firma, która jest odpowiedzialna za podkręcenie możliwości auta Sebastiana Majtczaka, które wjechało w Kię.

Sebastian Majtczak
02.10.2023 12:15 Chwilę przed wypadkiem na A1 doszło do dziwacznej transakcji! Wyciekły informacje o Sebastianie Majtczaku

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który spowodował wypadek na autostradzie A1, w wyniku którego życie straciła 3-osobowa rodzina, w tym kilkuletni chłopczyk. Ustalono, że mężczyzna prawdopodobnie wyjechał z kraju. Pojawiła się biznesowa poszlaka, która może wskazać, gdzie jest mężczyzna.

Sebastian Majtczak
02.10.2023 09:19 Najbliżsi zmarłej rodziny na A1 TO przekazali. Sebastian Majtczak przeżywa koszmar? Masowo spływają materiały

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który jest odpowiedzialny za spowodowanie przed dwoma tygodniami wypadku na autostradzie A1, który skończył się śmiertelnie dla 3-osobowej rodziny. Opinia publiczna robi, co może, by sprawiedliwości stało się zadość. Wspomniał o tym prawnik rodziny ofiar.

Zbigniew Ćwiąkalski, wypadek na A1
01.10.2023 21:44 Słynny prawnik powiedział kilka słów o sprawcy tragedii na A1. Zauważył coś, czego nie zauważyli inni

16 września na autostradzie A1 miał miejsce tragiczny wypadek, w którym zginęli młodzi rodzice z 5-letnim dzieckiem. Ta sprawa zyskała rozgłos dopiero po upływie kilku dni. Film z kolizji, który krążył w sieci, zaalarmował internautów, którzy uznali działania śledczych za niekompetentne. W ich wyniku sprawca wypadku zbiegł za granicę i jest poszukiwany listem gończym. Teraz o całej sytuacji postanowił wypowiedzieć się znany prawnik, Zbigniew Ćwiąkalski. Powiedział, co zauważył, mówi o wielkim błędzie, który został popełniony.

Sebastian Majtczak, wrak samochodu
01.10.2023 16:15 Gdzie zbiegł kierowca bmw po tragedii na A1? Na wizji TVN podano miejsce, okazało się, że ma nie tylko polskie obywatelstwo

Tragiczny wypadek na A1, w którym na miejscu zginęła 3-osobowa rodzina, wstrząsnął całą Polską. Wiele osób zarzuca policji zaniedbania, które miały doprowadzić do zbiegnięcia kierowcy bmw, który spowodował śmiertelną kolizję. Obecnie miejsce pobytu Sebastiana Majtczaka nie zostało oficjalnie potwierdzone, jednak śledczy mają już pewne podejrzenia. W dodatku na temat mężczyzny wyszły na światło dzienne zupełnie nowe informacje. 

autostrada A1, wypadek
30.09.2023 20:15 Znaleźli się świadkowie tragedii na A1. Porażające, co widzieli, boją się, ale nie milczą, ujawnili prawdę

W ostatnim czasie całą Polskę obiegła wiadomość o tragicznym wypadku na autostradzie A1. Rodzina wracała z wakacji nad morzem. W pewnym momencie doszło do wypadku, w wyniku którego kia ceed, którą podróżowali, uderzyła w barierki i stanęła w płomieniach. Zeznania świadków w tej sprawie są porażające…

Sylwia Peretti
26.09.2023 09:19 Menadżer Sylwii Peretti zabrał głos. Fani gwiazdy zaleją się łzami. Wiemy, co się z nią dzieje

Minęły już ponad 2 miesiące od tragicznego wypadku w centrum Krakowa, w wyniku którego życie straciło czterech młodych mężczyzn, w tym syn Sylwii Peretti, Patryk. Kobieta długo była nieaktywna w mediach po tragedii. Wreszcie jednak zabrała głos. Teraz na temat jej słów i stanu zabrał głos menadżer gwiazdy. 

Sophia Loren trafiła do szpitala, fot. Maria Laura Antonelli/Shutterstock (14076188f), Rex Features/East News, AFP/East News
25.09.2023 16:27 Najpierw smutna wiadomość o Celine Dion, teraz porażająca wieść o Sophii Loren. Lekarze właśnie przekazali komunikat

Sophia Loren jest niezaprzeczalną ikoną kina. Włoska aktorka święciła triumfy w kinie lat 50. i 60. Dobiegająca obecnie dziewięćdziesiątki aktorka od blisko dekady jest na swoistej emeryturze, grywając w filmach raz na kilka lat. Ostatnio stan jej zdrowia sprawił, że trafiła do szpitala. 

Podano nowe fakty w sprawie wypadku Patryka Perettiego
19.09.2023 15:18 Dzisiaj, dwa miesiące po wypadku Perettiego odkryto 2 porażające szczegóły z ostatnich sekund jazdy Patryka

Tragiczny wypadek Patryka Perettiego odbił się szerokim echem w mediach. 24-letni syn królowej życia w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z mostu i zaczął dachować. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie okropnego zdarzenia. Auto poruszało się jednak z inną prędkością.

Tragiczna śmierć druhów Karoliny i Łukasza
15.09.2023 19:20 Porażające szczegóły śmierci druhów Karoliny i Łukasza. To dlatego ich wezwano. Chwilę później zginęli tragicznie

Dramatyczne informacje z Pomorza odbijają się echem po całej Polsce. W wyniku wypadku samochodowego zmarło dwoje druhów z OSP w Żukowie - Karolina i jej kuzyn Łukasz. Strażacy zostali wezwani do innego wypadku, w którym także była ofiara śmiertelna.

wóz strażacki
15.09.2023 15:10 Rodzina we łzach. Dowiedzieliśmy się kim byli Karolina i Łukasz, druhowie z OSP, którzy zginęli w dzisiejszym wypadku

Dziś w nocy na Pomorzu doszło do dwóch, koszmarnych wypadków. Życie stracił kierowca samochodu osobowego, ale również dwójka strażaków, która spieszyła na miejsce kolizji. Najnowsze doświadczenia o druhach, którzy nie żyją, są porażające. Karolina i Łukasz byli spokrewnieni, pochodzili z rodziny o długiej, strażackiej tradycji. Ich śmierć jest nieopisaną stratą dla bliskich.