Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragiczny wpadek w polskiej miejscowości. Nie żyje 10-letnie dziecko, a kolejne trafiło do szpitala
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.11.2023 08:12

Tragiczny wpadek w polskiej miejscowości. Nie żyje 10-letnie dziecko, a kolejne trafiło do szpitala

wypadek, dziecko
Tragiczny wypadek pod Mszczonowem. Fot. Mazowiecka Policja, Canva

Wczoraj wieczorem na drodze ekspresowej S8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Okoliczności zderzenia czterech aut są porażające. Wśród rannych znalazło się 6 osób, które od razu zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu zginęło dziecko. Utrudnienia na trasie w kierunku Warszawy trwały kilka godzin.

Wypadek pod Mszczonowem. Nie żyje dziecko, wśród rannych jest kolejny maluch

Podczas gdy większość Polaków 11 listopada celebrowała Święto Niepodległości, na drodze rozegrał się dramat. Ok. godz. 19 na drodze ekspresowej S8 nieopodal Mszczonowa doszło do tragicznego karambolu. Według wstępnych ustaleń TVN Warszawa wynika, iż jeden z kierowców stracił panowanie nad autem, zniszczył barierki i wjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającymi z naprzeciwka samochodami.

W wypadku zderzyły się aż cztery auta. Niestety jedną z ofiar jest 10-letnie dziecko, inne wraz z pozostałą piątką pozostałych rannych trafiło do szpitala.

Tragiczne wieści. Mieli 25 i 39 lat. Nie żyje dwóch polskich policjantów

W tragicznym wypadku nieopodal Mszczonowa zginęło dziecko

Według relacji st. sierż. Patrycji Sochackiej z żyrardowskiej policji, w wypadku pod Mszczonowem zderzyły się 4 samochody osobowe. 

Sześć osób rannych zostało przetransportowanych do szpitala. Jedno dziecko mimo reanimacji zmarło na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazd przez Mszczonów. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Prosimy o zachowanie ostrożności – dodaje policjantka. 

Okazuje się, że na miejsce były wezwane dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak nie mogły wylądować przez złe warunki atmosferyczne.

Utrudnienia na drodze po wypadku pod Mszczonowem, w którym zginęło dziecko

Na miejscu wypadku pod Mszczonowem stawili się strażacy. St. kpt. Jarosław Belina ze straży pożarnej w Żyrardowie wyjaśnił, z jakimi utrudnieniami na trasie S8 będą musieli liczyć się Polacy:

Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin – przekazywał po godzinie 20 strażak.

W związku z kolizją nieprzejezdny był również jeden pas ruchu w stronę Katowic. Ok. godz. 2 w nocy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała informację, że ruch na drodze ekspresowej S8 odbywa się już normalnie.

źródło: wp.pl, rdc.pl

Tagi: wypadek