Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdy TzG miały wypadek. Tyle zostało z samochodu: "Szybko się zajął"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.05.2024 15:14

Gwiazdy TzG miały wypadek. Tyle zostało z samochodu: "Szybko się zajął"

wrak samochodu
Fot. instagram.com/hannazudziewicz

Choć 14. edycja “Tańca z Gwiazdami” dobiegła końca już jakiś czas temu, widzowie dalej śledzą swoich faworytów z programu w mediach społecznościowych. W ten sposób fani nagle natknęli się na porażające zdjęcie wraku samochodu. Okazało się, że dwójka tancerzy, która brała udział w kultowym show Polsatu, miała poważny wypadek!

Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" miały wypadek

Taneczny program Polsatu, który pojawił się w wiosennej ramówce stacji w odświeżonej wersji, zgromadził przed telewizorami mnóstwo widzów. Emocje po finale zdążyły już opaść, choć poczynania zwycięzców show — Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke — dalej budzą ciekawość. O życiu prywatnym tanecznego partnera aktorki wiadomo zdecydowanie mniej, dlatego dla niektórych fanów wielkim zaskoczeniem okazał się fakt, że jest on mężem Hanny Żudziewicz, która w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” wystąpiła u boku Filipa Chajzera. Zakochani od lat tworzą zgraną i szczęśliwą parę, a także są rodzicami malutkiej córeczki Róży.

Żudziewicz i Jeschke postanowili w ostatnim czasie sformalizować swoją relację i niedługo przed wystąpieniem w show Polsatu wzięli ślub cywilny. Niedługo będą mieli okazję ponownie stanąć przed ołtarzem podczas uroczystości za granicą. Zanim to nastąpi, para postanowiła pojawić się na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie, jednak po drodze przydarzył im się niebezpieczny wypadek. Zdjęcia wraku ich auta obiegły już cały internet.

Te gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami? Pojawiają się wielkie nazwiska Co z Beatą Tyszkiewicz? Niepokojące doniesienia

Tancerze z "Tańca z Gwiazdami" opublikowali porażające zdjęcie z wypadku

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przekazali na Instagramie wieści o poważnym wypadku samochodowym, którego byli uczestnikami. Na trasie do Sopotu ich auto wpadło w poślizg, a następnie zajęło płomieniami. Zdjęcie, które zamieścili w poście na Instagramie, przyprawia o gęsią skórkę. 

Najważniejsze, jesteśmy cali i zdrowi! Myśleliśmy czy coś pisać, ale może to będzie przestroga dla innych osób. Wczoraj pierwszy raz pojechaliśmy na weekend bez Różyczki i całe szczęście Jej z nami nie było. Cała i zdrowa czekała w domu. Jechaliśmy do Sopotu i wpadliśmy w poślizg. Samochód szybko się zajął i dzięki Bogu udało nam się uciec z samochodu. Jesteśmy zdrowi fizycznie , ale psychicznie zmęczeni. Teraz jeszcze bardziej wiemy, że rzeczy materialne nie mają znaczenia. Chcemy trochę ochłonąć. Ściskamy Was i prosimy uważajcie na siebie – przekazała para.

Fani słynnych tancerzy natychmiast zabrali głos w tej sprawie w komentarzach pod wpisem.

ZOBACZ TEŻ: Love Island znika z Polsatu? Przykre doniesienia o nowej ramówce

Fani są w szoku po informacjach przekazanych przez parę z "Tańca z Gwiazdami"

Zdjęcia, które Hanna i Jacek zamieścili w sieci, zmroziły fanów. Część osób na pierwszy rzut oka pomyślała o najgorszym, czemu ciężko się dziwić. Na szczęście małżeństwo przekazało, że udało im się uciec z płonącego auta i nic im się nie stało. Fakt, że nie było z nimi córeczki, jest szczególnie pokrzepiający. 

Mimo to fani tancerzy licznie zabrali głos w komentarzach pod postem na Instagramie. Przekazali swoim idolom, jak bardzo cieszą się z faktu, że są cali i zdrowi.

  • Jak dobrze, że tylko tak się skończyło - zniszczonym autem. Wyobrażam sobie Wasz stres. Trzymajcie się.
  • Bardzo mi przykro, że Was to spotkało. Najważniejsze, że jesteście cali i zdrowi!
  • Dużo sił i spokoju. Najważniejsze, że udało się Wam uwolnić z auta.
  • Dzięki Bogu jesteście cali. Też przeżyłam wypadek i wiem jak życie w sekundzie się zatrzymuje. Uważajcie na siebie – czytamy.
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
Fot. KAPiF