Ranczo

Ranczo Marta Chodorowska
09.11.2022 18:49 Zagrała śliczną Kingę w „Ranczu”, stała się ulubienicą widzów. Nagle Agnieszka Pawełkiewicz zniknęła z ekranów

Serial „Ranczo” miał wiele charakterystycznych, godnych zapamiętania postaci. Jedną z nich była Kinga, grana przez Agnieszkę Pawełkiewicz. Co działo się z aktorką po zakończeniu emisji? Kinga pojawiła się w serialu TVP w piątym sezonie. Niepokorna, cyniczna i inteligentna nastolatka od razu spodobała się widzom. Niestety sama aktorka dość szybko zniknęła z ekranów.

Ranczo Kasia Solejuk
21.10.2022 19:04 Po uroczej córce Solejuków z „Rancza” nie ma już śladu. Serialowa Kasia zniknęła z mediów, teraz skupia się na nauce

Zdobyła serca widzów jako urocza Kasia Solejuk. Anna Stępień zniknęła z ekranu wraz z serialem „Ranczo”, a dziś jest nie do poznania. Młoda aktorka zrezygnowała z aktorstw i skupiła się na nauce. Wiemy, jak potoczyły się jej losy. Anna Stępień miała zaledwie 9 lat, kiedy rozpoczęła swoją przygodę z serialem „Ranczo”. Teraz jednak urocze warkoczyki zastąpiła burza loków — a to nie jedyna metamorfoza, która dokonała się w życiu młodej aktorki. Rozkochała publiczność jako Kasia Solejuk — dziś jest absolwentką uczelni i… prawdziwą pięknością.

Magdalena Kuta
19.10.2022 21:28 Kompletnie odmieniona Lodzia z „Rancza”. Krótkie włosy i zadziorne zachowanie są dopiero początkiem

Magdalena Kuta znana jest szerszej publiczności przede wszystkim z serialu „Ranczo”. W produkcji TVP grała poczciwą, łagodną panią Lodzię, późniejszą żonę Czerepacha. Teraz widzowie zobaczą ją spektakularnie odmienioną. Aktorka zagrała główną rolę w najnowszej produkcji Netflixa, która ma dziś premierę na platformie. Chodzi o „Gang zielonej rękawiczki”, czarną komedię kryminalną. Fani Leokadii Czerepach będą mocno zaskoczeni.

Ranczo
16.10.2022 10:07 Grażyna Zielińska bez włosów na głowie. Gwiazda serialu „Ranczo” nie przypomina siebie

Grażyna Zielińska ma w swoim dorobku wiele ról, ale najbardziej może być kojarzona jako Babka Zielarka z serialu „Ranczo”. Widzowie przyzwyczaili się już do wyglądu opatulonej chustą pustelniczki. Mogli być więc nieźle zdziwieni, gdy weszli ostatnio na profil aktorki. Ta opublikowała na swoim Instagramie fotografię z jednego ze spektakli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu u aktorów to normalne, gdyby nie to, jak wyglądała na tym zdjęciu.

16.10.2022 09:39 „Ranczo” skończyło się na dobre? Więcławski, czyli Grzegorz Wons nie ma wątpliwości. „Byłby to potworny błąd”

Pomimo faktu, że „Ranczo” swój ostatni premierowy odcinek miało 8 lat temu, wciąż cieszy się ogromną popularnością telewidzów. Wiele osób zastanawia się, czy jest szansa na reaktywację ich ukochanego serialu. Teraz swoją opinią na ten temat podzielił się jeden z aktorów produkcji. Grzegorz Wons od lat wcielał się w postać Andrzeja Więcławskiego, czyli mieszkającego w Wilkowyjach biznesmena i męża Krystyny Więcławskiej. Aktor udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym zdradził, czy widzi szansę na powrót na plan kultowej produkcji TVP.

Ranczo
13.10.2022 12:24 Gwiazda „Rancza” musiała rozpocząć leczenie. Ela Romanowska zdradziła, jak teraz wygląda jej życie

U gwiazdy serialu „Ranczo” zdiagnozowano przykrą chorobę. Ela Romanowska ma poważne problemy — nie było wyboru, musiała rozpocząć leczenie i zacząć przyjmować zastrzyki. Jej życie kompletnie się zmieniło — o wszystkim opowiedziała w ostatniej relacji. Jola z serialu „Ranczo” stała się ulubienicą widzów — z początku budząca litość, później stopniowo zyskująca wewnętrzną siłę i pewność siebie dzięki miłości i wsparciu Pietrka, którego sama wyprowadziła z resztą na prostą. Nie wszyscy fani wiedzą jednak, że wcielająca się w tę rolę Ela Romanowska jakiś czas temu usłyszała przykrą diagnozę.

Ranczo
03.10.2022 11:46 Wyszła na jaw wielka tajemnica „Rancza”. Pieczka wcale nie miał w nim grać. Wszystko przez chorobę innej gwiazdy

Franciszek Pieczka już w ubiegłym wieku wykazał się wieloma wybitnymi rolami, ale na stare lata odświeżył swoją popularność postacią Stanisława Japycza w serialu „Ranczo”. Jak się okazuje, aktor, który dziś jest nieodzownie kojarzony z tym show, wcale nie musiał w nim zagrać. Pieczka nie był bowiem pierwszym wyborem producentów, a ci postawili na niego nieco z konieczności. Można powątpiewać, że serial miałby ten sam urok, gdyby ostatecznie nie wdrożono planu B.

Ranczo
20.09.2022 16:13 Kręcili tam „Ranczo”, ślad pozostał do dziś. Ledwo widoczny napis na budynku przypomina o bohaterach hitu TVP

Redakcja „Świata Gwiazd” odwiedziła miejsce, gdzie nagrywano jeden z największych hitów TVP. W serialowych Wilkowyjach, na jednym z budynków wciąż widnieje ledwo widoczny napis, który przypomina o bohaterach serialu „Ranczo”. Wieś Jeruzal w gminie Mrozy (powiat miński) to miejsce, które duża część Polaków zna doskonale, nawet jeśli nigdy tam nie była. Sklep „U Krysi”, dworek, dom wójta, komenda, czy szkoła — niektórzy na pamięć znają ich rozkład, a wygląd kojarzą nawet ci, którzy widzieli zaledwie kilka odcinków serialu „Ranczo”. To właśnie wspomniana gmina i jej okolice „wcieliły się” w ekranowe Wilkowyje, a ponad 16 lat temu jej drogi i domy zapełniły się plejadą znamienitych nazwisk. Po obecności ekipy pozostało wiele śladów. Jeden z nich jest ledwo widoczny, lecz przypomina o pewnym wyjątkowym odcinku.

Ranczo
16.09.2022 14:21 Jak dzisiaj wygląda dom wójta z serialu „Ranczo”? Widok mocno nas zaskoczył

Akcja serialu TVP „Ranczo” rozgrywała się we wsi Wilkowyje. W rzeczywistości miejscowość nie istnieje, a zdjęcia kręcone były w różnych lokacjach. Jak wygląda dom wójta Kozioła sześć lat po zakończeniu serialu? Widok budynku mocno zaskakuje. Fikcyjna miejscowość Wilkowyje położona była w województwie lubelskim. Zdjęcia do produkcji powstawały jednak w kilku miejscowościach, między innymi wsiach Jeruzal, Latowicz czy Rozstanki.

Ranczo
15.09.2022 19:57 „Ranczo”: Jak dziś wygląda sklep „U Krysi”? To kultowe miejsce na rynku w serialowych Wilkowyjach

Wszyscy fani serialu „Ranczo” doskonale znają to miejsce. Wiemy, jak dziś wygląda słynny sklep „U Krysi”. To jedno z najbardziej kultowych miejsc, jakie mogliśmy oglądać na małym ekranie. Choć z założenia główną bohaterką serialu „Ranczo” była Amerykanka Lucy (Ilona Ostrowska), to nie odziedziczony dworek stał się prawdziwym symbolem Wilkowyj. Nie był nim też kościół ani siedziba wójta, choć w obu miejscach królował niezastąpiony Cezary Żak. Sceny, w których śmialiśmy się do łez i podczas których padały największe życiowe mądrości rozgrywały się na tle sklepu „U Krysi”, pod którym stała kultowa ławeczka. Wiemy, jak dziś wygląda to miejsce.

Ranczo
14.09.2022 20:00 Smutna wiadomość dotarła do Ilony Ostrowskiej. Gwiazda „Rancza” żegna legendę

Ilona Ostrowska zamieściła w mediach społecznościowych bardzo smutny wpis. Gwiazda serialu „Ranczo” pożegnała w nim legendę kina europejskiego. Do wyrazów żalu dołączyli internauci. 13 września w swoim domu w Szwajcarii zmarł Jean-Luc Godard, jeden z najważniejszych twórców kina europejskiego XX wieku. Filmowiec zdecydował się na tzw. wspomagane samobójstwo.

Ranczo
02.09.2022 00:14 „Ranczo”: Ela Romanowska wskoczyła w kostium kąpielowy. Wyłoniła się z wody niczym syrena

Ela Romanowska ma na swoim koncie wiele ról, ale jedną z najbardziej charakterystycznych z pewnością jest postać Joli, którą odgrywała w serialu „Ranczo”. Choć na jej powrót nie ma co liczyć, fani, których aktorka sobie dzięki niej zjednała, zostali z artystką. Ci byli zachwyceni ostatnim postem, który opublikowała w sieci. Ten nie tylko prezentował artystkę w samym bikini, ale przy okazji opowiadał ciekawą historię jej spontanicznego wyjazdu nad morze.

Ranczo
31.08.2022 11:41 Piotr Pręgowski z serialu „Ranczo” miał poważny wypadek samochodowy. „To były ułamki sekund”

Piotr Pręgowski, który przez wielu może być kojarzony jako Pietrek z serialu „Ranczo” doznał w ostatnim czasie wypadku. Mężczyzna w rozmowie z mediami otworzył się i opowiedział o tym, co dokładnie go spotkało. W jakim stanie jest aktor? Do nieszczęśliwej sytuacji doszło nieoczekiwanie. Artysta był w drodze na swój recital, gdy wydarzyła się tragedia. Na całe szczęście, nie skończyło się najczarniejszym ze scenariuszy, choć mogło.

Ranczo
25.08.2022 12:45 Aktor z „Rancza” zostanie ojcem. Jedna z najbliższych osób potwierdza: „Spodziewa się pierwszego dziecka”

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami aktor serialu „Ranczo” niedługo zostanie ojcem. Nieoczekiwane wieści potwierdził agent reprezentujący Mateusza Rusina. Fani znanej produkcji mogą być zdziwieni. Gwiazdy znane z serialu „Ranczo” do tej pory cieszą się ogromną rozpoznawalnością w kraju. Chociaż produkcja zdążyła już zniknąć z naszych ekranów, to występujący w niej aktorzy dalej są aktywni w świecie filmu czy teatru. Również artyści drugoplanowi wzbudzają duże zainteresowanie fanów.

Ranczo
23.08.2022 12:06 Babka z „Rancza” tryska energią. Grażyna Zielińska w tym roku skończy 70. lat i wciąż korzysta z życia

Grażyna Zielińska na nowo podbiła serca i zyskała sympatię widzów za sprawą kultowej roli Babki w serialu „Ranczo”. Obecnie gwiazda cały czas pracuje na planach. Patrząc na jej profil na Instagramie, aż trudno uwierzyć, że aktorka wkrótce skończy 70 lat. Aż do momentu, w którym na antenie zawitało „Ranczo” Grażyna Zielińska zachwycała na ekranach, lecz raczej w rolach drugoplanowych. Jednak kiedy zobaczyliśmy ją w roli tajemniczej, ekscentrycznej, nieco surowej, lecz w gruncie rzeczy pełnej ciepła i dobrej woli zielarki z Wilkowyj, z miejsca podbiła nasze serca. Dziś Grażyna Zielińska powoli zbliża się do siedemdziesiątki. I wciąż zniewala wewnętrznym czarem i energią. Jest z resztą coraz aktywniejszą użytkowniczką Instagrama, a patrząc na udostępniane wpisy i relacje, nie sposób uwierzyć w jej wiek.

Ranczo
20.08.2022 21:47 Myćkowa z „Rancza” odmłodniała o 20 lat. Aktorki Anny Wojton nie da się dziś rozpoznać, wygląda obłędnie

Widzowie serialu „Ranczo” zapewne pamiętają prostą, lecz przedsiębiorczą „Myćkową”, czyli Jadwigę Myćko, w której rolę wcieliła się Anna Wojton. Przed laty była prawdziwą seksbombą, teraz znów zachwyca młodzieńczym wyglądem. Trudno uwierzyć, że gwiazda niedawno skończyła 62 lata. Anna Wojton wystąpiła w kilku epizodach serialu „Ranczo”. Zachwyciła nas w sezonie 6, kiedy odgrywana przez nią Jadwiga Myćko postanowiła zawalczyć o swoją niezależność razem z innymi kobietami z Wilkowyj i rozpoczęła pracę w wytwórni kremów. Aktorka doskonale wyczuła i oddała charakter swojej postaci. Nie była to jednak pierwsza rola, którą zawróciła publiczności w głowie. Gwiazda kilka dni temu skończyła 62 lata, a na koncie ma wiele produkcji, a nawet kreację femme fatale.

Ranczo
11.08.2022 19:05 69-letnia Grażyna Zielińska na większym od siebie motocyklu. Gwiazda serialu „Ranczo” nie mogła odpuścić takiej okazji

Znana z serialu „Ranczo” Grażyna Zielińska niedługo obchodzić będzie okrągłe 70. urodziny. Seniorka potrafi zaskoczyć w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie wprawiło w osłupienie wielu internautów. Serca widzów TVP skradała rolą babki zielarki w popularnym serialu komediowym „Ranczo”. Przez ponad dekadę zachwycała ogromnym talentem mimo skromnego wzrostu (aktorka ma zaledwie 150 centymetrów). Charyzma i pogoda ducha nie opuszczają jej, o czym ostatnio mogli przekonać się internauci.

Ranczo Wioletka
11.08.2022 13:12 Pamiętacie Wioletkę z „Rancza”? Polacy ją kochali, teraz przecieramy oczy na jej widok

Pomimo faktu, że serial „Ranczo” już od sześciu lat nie jest nadawany w polskiej telewizji, wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Widzowie są ciekawi co słychać u ich serialowych ulubieńców. Sprawdzamy, jak dziś wygląda Wioletka. Fani kultowej produkcji TVP wciąż nie mogą przestać żałować, że ich ukochany serial zakończył swoją fabułę. Obecnie trwają rozmowy na temat podjęcia próby kontynuacji ulubionej serii Polaków. Niestety, aktorzy podzielili się i podczas gdy część z nich bardzo pragnie powrotu na plan serialu, druga połowa nie ma ochoty brać w tym udziału. Co dzieje się obecnie w życiu jednej z gwiazd — Magdaleny Waligórskiej?

Ranczo
08.08.2022 00:28 „Ranczo”. Tylko jeden gwiazdor wraca do serialowych Wilkowyj tak często. Ujawniono o kogo chodzi

„Ranczo” przez blisko dekadę gościło na szklanych ekranach Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów fikcyjnej wsi Wilkowyje. Serial od 6 lat nie pojawia się na antenie. Niemniej jednak produkcja ta na długo zagościła w sercach widzów. Reporter Plejady postanowił odwiedzić miejsce, w którym przez lata kręcono serial. Zaskakujące co zobaczył i czego udało mu się dowiedzieć. To nie lada gratka dla fanów serialu.

Grażyna Zielińska
02.08.2022 09:42 Znana z „Ranczo” Grażyna Zielińska dostała owacje na stojąco. Wzruszyła ludzi na festiwalu Królikowskiej

Grażyna Zielińska zdobyła wielką popularność za sprawą roli Babki w serialu „Ranczo”. Teraz, po latach, przyjęła zaproszenie na wyjątkowy festiwal. Publiczność wstała, rozległy się gromkie owacje. Gwiazda „Klanu” nie posiadała się z radości. Na Instagramie zawitała zaskakująca fotografia. Promieniejąca radością Małgorzata Ostrowska-Królikowska objęła uwielbianą gwiazdę serialu „Ranczo”. Grażyna Zielińska wystąpiła na wyjątkowym festiwalu. Od lat była zapraszana na to wydarzenie.

Ranczo
23.07.2022 16:53 Zagrał policjanta w serialu „Ranczo”, teraz już nie przypomina aspiranta Koteckiego. Poznalibyście Arkadiusza Nadera?

Arkadiusz Nader dał się poznać, jako nieporadny aspirant Stasiek Kotecki z serialu „Ranczo”. Dziś aktor wygląda zupełnie inaczej, w niczym nie przypomina już siebie sprzed 6 lat. W mediach ukazało się zaskakujące zdjęcie. Domeną i jedną z największych zalet serialu „Ranczo” były jego postacie — każdy kolejny charakter, który pojawiał się na ekranie, wydawał się prosty i nieskomplikowany, jednak im bliżej poznawaliśmy mieszkańców Wilkowyj, tym bardziej ujawniało się ich „drugie dno”, motywacje i tajemnice. Wielu bohaterów przeszło przemianę i choć wielokrotnie zawiedli oczekiwania fanów, w momencie największej potrzeby potrafili dowieść swojej wartości. Jedną z takich kreacji tworzył Arkadiusz Nader, czyli serialowy mundurowy.

Ranczo
22.07.2022 22:33 Znany z „Ranczo” Piotr Pręgowski skrytykował Polaków ws. zakupów. Odradza kupowanie masła i mięsa

Gwiazdor serialu „Ranczo” poważnie wziął sobie do serca wzrastające ceny na półkach sklepowych. Poradził, jak oszczędzić w czasie inflacji. Złotym środkiem ma być wydawanie mniejszej ilości pieniędzy na produkty spożywcze. Wszechobecna inflacja coraz częściej dotyka naszych kieszeni podczas codziennych zakupów. Obserwujemy, jak z dnia na dzień ceny podstawowych produktów pną się w górę, zamartwiając się o kolejne skoki w następnych miesiącach. Gwiazdor serialu „Ranczo”, Piotr Pręgowski znalazł sposób jak poradzić sobie z wygórowaną ceną produktów spożywczych. Według aktora mniej może oznaczać na dłuższą metę więcej.

Ranczo
21.07.2022 21:53 „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni

Jego postać w serialu „Ranczo” znana jest do dziś, jednak niewiele osób wiedziało, że prywatnie Wojciech Wysocki mierzył się dwukrotnie z ciężką chorobą. Jego historia może być przykładem dla wielu mężczyzn. Telewizja Polska w 2006 roku zaskoczyła odbiorców nową propozycją, która opowiadała losy sympatycznej Amerykanki w małej polskiej miejscowości. Widzowie szybko wciągnęli się w fabułę, a serial „Ranczo” był jednym z najchętniej oglądanych w ofercie programowej. Na ekranie pojawiali się znani artyści polskiego kina m.in.: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Franciszek Pieczka czy Wojciech Wysocki. Niewiele osób wiedziało, że prywatnie jeden z aktorów hitu „Ranczo” przeżywał prawdziwy dramat.

Marta Chodorowska
20.07.2022 12:23 W serialu „Ranczo” grała córkę wójta, mało kto wie, czym zajmuje się poza aktorstwem Marta Chodorowska

Marta Chodorowska ma na swoim koncie wiele ciekawych ról, ale najbardziej charakterystyczną pozostaje córka wójta z serialu „Ranczo”, dzięki której aktorka zaskarbiła sobie sympatię telewidzów. Choć praca na planach seriali na pewno zajmuje jej dużo czasu, w wolnych chwilach realizuje się w innej pasji. Sama przesadnie się tym nie chwali, ale w jej mediach społecznościowych można znaleźć drobną wzmiankę na ten temat. Nie ma wątpliwości, że i w tej dziedzinie sztuki jest wyjątkowo utalentowana.

Ranczo
12.07.2022 11:49 „Ranczo” bez Więcławskich, Hadziuka i Michałowej? Nie chcą grać w nowej części, podobnie kilka innych osób

„Ranczo” nie tak dawno zostało nagrodzone Telekamerą w kategorii „Serial 25-lecia”. Takie wyróżnienie udowadnia, że mamy do czynienia z produkcją kultową. Ta ma ogromną rzeszę fanów, którzy liczą, że fabuła będzie miała jeszcze swoją kontynuację. Temat wznowienia „Rancza” jest zresztą wałkowany od dłuższego czasu. Do tej pory wydawało się, że nie ma na co liczyć, ale ostatnie doniesienia sugerują, że może być inaczej. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy chcą w nowy projekt wchodzić.

Bogdan Kalus
11.07.2022 12:49 Zwrot akcji w życiu gwiazdora „Ranczo” Bogdana Kalusa. Niedawno leczenie, teraz plażuje w kurorcie

Bogdan Kalus zyskał ogromną popularność dzięki serialowi „Ranczo”, choć w branży aktorskiej był już dużo wcześniej. Rolą Hadziuka zaskarbił sobie grono oddanych fanów, którzy dziś chętnie śledzą go w mediach społecznościowych. Aktor ostatnio zagwarantował im emocjonalny rollercoaster. Całkiem niedawno trafił bowiem do szpitala. Zdjęcie z kliniki bardzo zmartwiło fanów, ale jak się później okazało, problemy zaczęły ustępować. Teraz z kolei artysta czerpie z życia garściami na urlopie.

Ranczo
11.07.2022 01:06 „Ranczo”. Polacy pokochali Sylwestra Maciejewskiego za rolę Solejuka. Przed serialem ledwo sobie radził

Sylwester Maciejewski wcielił się w rolę Solejuka, a serial „Ranczo” nie tylko przyniósł mu nagły skok popularności, ale także uratował przed biedą. Zanim otrzymał kultową rolę, jego życie nie było usłane różami. Pojawiły się problemy rodzinne, aktor ledwo sobie radził. Zdradził, że jedno nigdy nie przyszło mu do głowy. Choć „Ranczo” wyemitowało ostatni odcinek przeszło 6 lat temu, widzowie nadal z nostalgią wspominają swoich ukochanych bohaterów i chętnie powracają do serialu na platformach streamingowych. Są osoby, które nie wyobrażają sobie wieczoru bez jednego pokrzepiającego epizodu. Był marzec 2006, kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy słynne intro i mogliśmy zanurzyć się w pozornie nudne, lecz w istocie kolorowe i pełne intryg życie mieszkańców Wilkowyj. Dla części aktorów angaż był jedynie kolejnym przystankiem w karierze, dla innych — bramą do lepszego świata. Do tych drugich z pewnością należał Sylwester Maciejewski.

Jacek Kawalec
09.07.2022 20:04 Smutne chwile w życiu Jacka Kawalca. Aktor „Rancza” poinformował o wypadku znajomego, prosi o pomoc

Jacek Kawalec zwrócił się do wszystkich ze smutnym apelem. Tragiczny wypadek może mieć jeszcze poważniejsze skutki. Gwiazdor serialu „Ranczo” pilnie prosi fanów o pomoc. Choć Jacek Kawalec zdobył sympatię widzów, jako prowadzący kultowego programu „Randka w ciemno„, w ostatnich latach zasłynął przede wszystkim, jako autor bestselleru, niepoprawny romantyk i poeta… czyli Tomasz Witebski z serialu „Ranczo”. Wcześniej aktor i prezenter grał w takich produkcjach, jak „Klan”, „Na Wspólnej”, czy „Zmiennicy”, jednak to właśnie polonista z Wilkowyj stał się jedną z jego najpopularniejszych kreacji — nie epizodycznej, lecz na stałe wpisanej w fabułę serialu.