Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Grażyna Zielińska zagrała Babkę w „Ranczu”, teraz zamieściła przejmujący apel, zostało niewiele czasu. „Trzeba działać”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.11.2022 20:06

Grażyna Zielińska zagrała Babkę w „Ranczu”, teraz zamieściła przejmujący apel, zostało niewiele czasu. „Trzeba działać”

Ranczo
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Grażyna Zielińska największą popularność zyskała dzięki roli charyzmatycznej i tajemniczej Babki w kultowym serialu „Ranczo”. Teraz gwiazda zwróciła się do fanów w ważnej sprawie i poprosiła o ich pomoc.

Aktorka postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do wzięcia udziału w akcji, mającej na celu zatrzymanie uwielbianego serialu TVP na Netflixie. Gwiazda pilnie apeluje o wsparcie, bo nie zostało już zbyt wiele czasu.

„Ranczo” zniknie z platformy Netflix?

Już niedługo nie będziemy mieć możliwości oglądania popularnej produkcji, opowiadającej o losach mieszkańców wsi Wilkowyje, na platformie streamingowej Netflix. Wszystko z powodu kwestii licencyjnych, które zostały podpisane w 2020 roku na okres dwóch lat. Dokładnie 15 grudnia „Ranczo” nie będzie już mogło być być oglądane przez użytkowników Netflixa.

Wiele osób spekuluje, że umowa między Telewizją Polską a Netflixem nie zostanie przedłużona, a to z powodu planów publicznego nadawcy na otworzenie własnego kanału VOD, gdzie wówczas znajdzie się kultowy serial.

Mimo to mnóstwo internautów nie zgadza się na usunięcie produkcji z platformy streamingowej i postanowiło rozpocząć mały protest, który mógłby przekonać władze do zmiany decyzji. Jedną z tych osób jest właśnie Grażyna Zielińska, czyli serialowa Babka.

Babka z serialu „Ranczo” apeluje do fanów o pomoc

Grażyna Zielińska zamieściła na swoim profilu na Instagramie krótki wpis, w którym zachęciła fanów do wzięcia udziału w akcji przeciwstawiającej się usunięciu produkcji TVP z Netflixa. Aby dołączyć do inicjatywy wystarczy użyć następującego hasztagu: #RanczoZostajeNaNetflixie. 

Aktorka pilnie prosi o wsparcie i ma nadzieję, że jak najwięcej fanów zaangażuje się w akcję i uratuje kultowe „Ranczo” od usunięcia z amerykańskiej platformy. Gwiazda przypomniała, że pozostało coraz mniej czasu.

Zobacz post:

Ranczo ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?