Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.03.2023 09:23

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?

Ranczo
fot. kadr z serialu "Ranczo"

Ławeczka, na której zasiadała czwórka głównych bohaterów serialu "Ranczo" stała się prawdziwym symbolem tego kultowego show TVP. Nie do wiary, co po latach stało się z tym przedmiotem.

Pomimo faktu, że serial nie jest nagrywany już od kilku lat, fani wciąż z niecierpliwością wyczekują nowych informacji na temat serii. Jedna z nich, dotycząca tego, jak obecnie wygląda kultowa ławeczka, naprawdę złamała ich serca.

"Ranczo": nowe informacje na temat kultowego serialu TVP

Serial “Ranczo” od lat bije rekordy popularności, mimo tego, że ostatni premierowy odcinek show został wyemitowany w 2016 roku. Polacy pokochali bohaterów mieszkających w niewielkiej miejscowości Wilkowyje i z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków, w których mogli poznać ich losy.

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów serii byli bez wątpienia panowie, zasiadający na tak zwanej “ławeczce”. Pietrek, Solejuk, Hadziuk i Japycz stali się prawdziwymi ikonami seriali, a miejsce ich spotkań prawdziwym symbolem tego kultowego show. Nie do wiary, co stało się z nim po latach.

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko

Ławeczka z "Rancza" jest prawdziwym symbolem serialu

To właśnie na małej drewnianej ławeczce, znajdującej się zaraz koło drzwi prowadzących do osiedlowego sklepu Krystyny Więcławskiej, spotykała się czwórka uwielbianych bohaterów serialu. Pietrek, Solejuk, Hadziuk i Japycz wykorzystywali to miejsce, aby napić się miejscowego piwka o nazwie Mamrot i powspominać razem stare dzieje.

Co więcej, to właśnie sceny z udziałem tej czwórki przez wielu fanów “Rancza” były uznawane za najzabawniejsze i najbardziej godne zapamiętania. Jak obecnie prezentuje się to miejsce?

Nie do wiary, jak po latach wygląda kultowa ławeczka z "Rancza"

Teraz okazało się, że kultowa ławeczka w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Od ostatniego nakręconego odcinka serialu "Ranczo" minęło już siedem lat, a ulubione miejsce spotkań Pietrka, Soleujka, Hadziuka i Japycza stało się jednym z najchętniej odwiedzanych przez fanów miejsc, związanych z show Telewizji Polskiej.

Zdjęcie słynnej ławeczki pojawiło się ostatnio na jednej z facebookowych grup, zrzeszających fanów show. Okazało się, że drewniana ławka, położona przed sklepem “U Krysi”, jest niesamowicie zniszczona i z trudem można rozpoznać w niej kultowe miejsce spotkań bohaterów “Rancza”. Fani nie kryją swojego rozczarowania.

-Ławeczka masakra. Mogliby zadbać o taki „atut” Wilkowyj.

-A to szkoda. Mogliby odnowić, przecież tylu ludzi tam jeździ, a szczególnie tych, którzy kochają Ranczo.

-Jak ta ławka jest zaniedbana - czytamy komentarze wielbicieli show.

fort. Jastrząb Post

 

Tagi: Ranczo
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem