Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Zielińska bez włosów na głowie. Gwiazda serialu „Ranczo” nie przypomina siebie
Michał Fitz
Michał Fitz 16.10.2022 10:07

Grażyna Zielińska bez włosów na głowie. Gwiazda serialu „Ranczo” nie przypomina siebie

Ranczo
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Grażyna Zielińska ma w swoim dorobku wiele ról, ale najbardziej może być kojarzona jako Babka Zielarka z serialu „Ranczo”. Widzowie przyzwyczaili się już do wyglądu opatulonej chustą pustelniczki. Mogli być więc nieźle zdziwieni, gdy weszli ostatnio na profil aktorki.

Ta opublikowała na swoim Instagramie fotografię z jednego ze spektakli. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu u aktorów to normalne, gdyby nie to, jak wyglądała na tym zdjęciu.

„Ranczo”: Jak teraz wygląda Grażyna Zielińska?

To, co najbardziej rzuca się w oczy na opublikowanej przez Zielińską fotce, to wcale nie jej niezwykle obszerna i imponująca suknia z epoki. Spojrzenia najbardziej przyciąga jej łysa głowa! Z perspektywy zdjęcia wygląda to tak, jakby znana z „Rancza” artystka ogoliła ją sobie brzytwą.

Choć oczywiście aktorki i aktorzy często decydują się na takie poświęcenia w ramach roli, możemy przypuszczać, że w tym wypadku to jedynie świetnie stworzona charakteryzacja do spektaklu autorstwa Williama Szekspira pod tytułem „Miarka za miarkę”. Jest on wystawiany w Teatrze Płockim.

– A to ja w roli głównej rajfury — przedstawiła się Zielińska.

„Ranczo”: Fani zachwyceni nowym wcieleniem Zielińskiej

Oczywiście nie mamy takiej pewności, ale można zaryzykować stwierdzenie, że większość fanów, którzy obserwują aktorkę w mediach społecznościowych, znalazła ją dzięki „Ranczu”. Są więc obyci z kompletnie innym wcieleniem Zielińskiej. W sekcji komentarzy pod postem nie brakuje jednak komplementów. Dla wielu miłośników teatru taka stylizacja artystki to już wystarczający powód, by przejść się na spektakl.

– Pani Grażynko nawet bez włosów ma Pani klasę — stwierdza jedna z komentujących.

– Ale czad — zachwyca się inna internautka.

– Pięknie — dodaje kolejny użytkownik.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiśniewski zamarł razem z publicznością. Na widok Milowicza wszystkim opadły szczęki