Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Aktor z „Rancza” zostanie ojcem. Jedna z najbliższych osób potwierdza: „Spodziewa się pierwszego dziecka”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 12:45

Aktor z „Rancza” zostanie ojcem. Jedna z najbliższych osób potwierdza: „Spodziewa się pierwszego dziecka”

Ranczo
fot. kadr z serialu Ranczo TVP

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami aktor serialu „Ranczo” niedługo zostanie ojcem. Nieoczekiwane wieści potwierdził agent reprezentujący Mateusza Rusina. Fani znanej produkcji mogą być zdziwieni.

Gwiazdy znane z serialu „Ranczo” do tej pory cieszą się ogromną rozpoznawalnością w kraju. Chociaż produkcja zdążyła już zniknąć z naszych ekranów, to występujący w niej aktorzy dalej są aktywni w świecie filmu czy teatru. Również artyści drugoplanowi wzbudzają duże zainteresowanie fanów.

Aktor z „Rancza” zostanie ojcem

Serial „Ranczo” zadebiutował na naszych ekranach jeszcze w 2006 roku. Dzięki lekkiej fabule i gwiazdorskiej obsadzie szybko zyskał ogromną popularność i stał się jedną z bardziej kultowych produkcji wśród Polaków. W przeciągu lat na ekranach można było oglądać takie gwiazdy jak Cezary Żak, Dorota Chotecka czy Artur Barciś. Niestety, wraz ze śmiercią aktora Pawła Królikowskiej oraz scenarzysty Andrzeja Grembowicza postanowiono zakończyć całą serię.

Mimo że ostatni odcinek wyemitowano jeszcze w 2016 roku, to fani ani na chwilę nie zapomnieli o „Ranczu”. Zainteresować może ich zatem informacja, że jednego z aktorów produkcji czekają ogromne zmiany w życiu. Mateusz Rusin niedługo zostanie ojcem. Wieści te przekazał anonimowy informator dla portalu „Jastrząb Post”.

– Jest bardzo szczęśliwy. Podzielił się tą informacją z przyjaciółmi w Teatrze Narodowym – dowiadujemy się.

Nowa rola w życiu Mateusza Rusina

Informację o zmianach w życiu aktora potwierdził również jego agent, Maciej Gajewski.

To prawda, Mateusz spodziewa się pierwszego dziecka – powiedział dla „Jastrząb Postu”.

Warto wspomnieć, że po zakończeniu pracy na planie „Rancza” aktor związał się z kilkoma innymi produkcjami. Można go było oglądać m.in. w serialach „Motyw”, „Mecenas Porada” czy filmie „To musi być miłość”. Ponadto aktor gra w Teatrze Narodowym, a w przeszłości współpracował także z Teatrem IMKA i Studiem Teatralnym KOŁO. Na temat jego życia prywatnego wiadomo niewiele.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”: Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Jastrząb Post, Plotek

Tagi: Ranczo