Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ksiądz z serialu „Ranczo” wziął po kryjomu ślub. Żona Mateusza Rusina to absolutna piękność
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.11.2022 11:50

Ksiądz z serialu „Ranczo” wziął po kryjomu ślub. Żona Mateusza Rusina to absolutna piękność

Ranczo Mateusz Rusin
fot. kadr z serialu „Ranczo”

Rozkochał widzów, jako młody duchowny z serialu „Ranczo”, a teraz stanął na ślubnym kobiercu. Mateusz Rusin w tajemnicy przed wszystkimi wziął ślub, zdradziło go zdjęcie w mediach społecznościowych. Jedno trzeba przyznać — zdobył serce prawdziwej piękności.

Kiedy chudy, flegmatyczny ksiądz Marcin po raz pierwszy pojawił się w Wilkowyjach, wiadomo było, że, tak jak innych czeka go metamorfoza. I rzeczywiście, wystarczyło kilka odcinków, aby nabrał kolorów. Widzowie pokochali Mateusza Rusina i szybko dostrzegli w nim… prawdziwego przystojniaka. (Nie)stety, aktor nie jest już kawalerem.

Pokochali go, jako księdza z serialu „Ranczo”. Teraz Mateusz Rusin poślubił prawdziwą piękność

Mateusz Rusin dołączył do obsady w 6. sezonie, kiedy wraz z Wiktorem Zborowskim, wcielającym się w biskupa Sądeckiego zajechał na plebanię w Wilkowyjach. Błyskawicznie zdobył sympatię fanów i popularność, która otworzyła mu drzwi do wspaniałej kariery. Z „epizodysty” stał się rozchwytywanym aktorem z imponującą filmografią, mimo młodego wieku.

Gwiazdor serialu „Ranczo” w sierpniu tego roku skończył 34 lata. W ciągu ostatnich miesięcy pojawił się w takich produkcjach jak „Tajemnica zawodowa 2”, czy „Mecenas Porada”. Przez cały czas związany był też z Teatrem Narodowym w Warszawie.

Teraz okazało się, że przez ten czas szykował się także do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Na początku listopada gwiazdor stanął na ślubnym kobiercu. Nie mielibyśmy pojęcia o jego szczęściu, gdyby nie… wpis na profilu społecznościowym Agencji Aktorskiej Studio Gama. Warszawska szkoła przekazała radosną wieść tydzień po wydarzeniu. Wygląda na to, że młodym bardzo zależało na prywatności.

W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego! – czytamy na Facebooku. 

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że uroczystość miała miejsce w kościele św. Wawrzyńca w Warszawie, zaś wybranka księdza z serialu „Ranczo” — to istna piękność. Świeżo upieczona żona Mateusza Rusina prawdopodobnie nie jest związana z show-biznesem, jednak przed ołtarzem lśniła niczym gwiazda.

Ranczo Mateusz Rusin

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”