Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Babka z „Rancza” tryska energią. Grażyna Zielińska w tym roku skończy 70. lat i wciąż korzysta z życia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.08.2022 12:06

Babka z „Rancza” tryska energią. Grażyna Zielińska w tym roku skończy 70. lat i wciąż korzysta z życia

Ranczo
fot. instagram.com/joannamoro.official

Grażyna Zielińska na nowo podbiła serca i zyskała sympatię widzów za sprawą kultowej roli Babki w serialu „Ranczo”. Obecnie gwiazda cały czas pracuje na planach. Patrząc na jej profil na Instagramie, aż trudno uwierzyć, że aktorka wkrótce skończy 70 lat. 

Aż do momentu, w którym na antenie zawitało „Ranczo” Grażyna Zielińska zachwycała na ekranach, lecz raczej w rolach drugoplanowych. Jednak kiedy zobaczyliśmy ją w roli tajemniczej, ekscentrycznej, nieco surowej, lecz w gruncie rzeczy pełnej ciepła i dobrej woli zielarki z Wilkowyj, z miejsca podbiła nasze serca.

Dziś Grażyna Zielińska powoli zbliża się do siedemdziesiątki. I wciąż zniewala wewnętrznym czarem i energią. Jest z resztą coraz aktywniejszą użytkowniczką Instagrama, a patrząc na udostępniane wpisy i relacje, nie sposób uwierzyć w jej wiek.

Babka z serialu „Ranczo” czerpie z życia pełnymi garściami. Trudno uwierzyć, że wkrótce kończy 70 lat

23 grudnia Grażyna Zielińska kończy 70 lat. Aktorka ma na swoim koncie przeszło 50 ról, a jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych kreacji z pewnością jest Babka z serialu „Ranczo”.

Jeszcze w trakcie emisji perypetii z Wilkowyj zaczęła pojawiać się na planie „Pierwszej miłości”, jako Celina Płaczkowska. Od ponad 10 lat nieodmiennie figuruje w obsadzie. Ostatnio na rozwijającym się Instagramie aktorki można zobaczyć coraz więcej zdjęć i relacji z planu.

Częstym gościem u jej boku jest Joanna Moro. W lutym ubiegłego roku gwiazda dołączyła do obsady wraz z Rafałem Maserakiem. Wszystko wskazuje na to, że polsko-litewską artystkę i jej 70-letnią koleżankę z branży połączyła niezwykła przyjaźń. Zarówno serialowa Barbara, jak i aktor Max pojawili się ostatnio na wspólnych zdjęciach z Zielińską.

Widzów rozbawiła także relacja z planu „Pierwszej miłości”, na której Joanna Moro konspiracyjnym szeptem zachęca „Babkę”, aby ta po cichu zaśpiewała hit Maryli Rodowicz „Kasa i Seks”, czyli słynną „Cha-chę”.

Zachwycona tym pomysłem, weteranka serialu z iskierkami w oczach zaczęła niemal bezgłośnie „rapować” tekst piosenki, aby „nie zdenerwować reżysera”. Obie wyglądały przy tym niczym dwa klasowe urwisy, kryjące swoje wygłupy przed nauczycielem.

Na Instagramie gwiazdy serialu „Ranczo” można znaleźć znacznie więcej takich perełek. Roześmiana Zielińska u boku Miśka Koterskiego? Oczywiście! „Roztańczona” w objęciach Maseraka? Jak najbardziej! „Babka” na gigantycznym Harleyu? Proszę bardzo! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Ranczo
Ranczo
Ranczo
Ranczo
Ranczo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”. Cezary Żak ujawnił prawdę o serialu TVP. Bez niego wyglądałby zupełnie inaczej
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi