Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z całej obsady serialu "Ranczo" on zmienił się najbardziej. Tak teraz wygląda Piotr Ligienza
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 05.07.2023 15:50

Z całej obsady serialu "Ranczo" on zmienił się najbardziej. Tak teraz wygląda Piotr Ligienza

Piotr Ligienza
fot. kadr z programu "Ranczo", Piotr Ligienza się mocno zmienił

Piotr Ligienza zyskał bardzo dużą popularność, dzięki roli Fabiana Dudy w serialu “Ranczo” przed kilkunastoma laty. Po zakończeniu produkcji zniknął jednak z listy najpopularniejszych aktorów i pracował przy mniejszych filmach, serialach i sztukach teatralnych. Niedawno aktor odświeżył swoją osobę, dodając w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji. Ci, którzy pamiętają, jak wyglądał w serialu mogą przeżyć niemały wstrząs.

Duża metamorfoza aktora z serialu "Ranczo"

W “Ranczu” postać grana przez Piotra Ligienzę była prawą ręką wójta. Działał politycznie i angażował się w życie gminy Wilkowyje. Później aktor skupił się na grze w spektaklach teatralnych, których ma na swoim koncie około dwudziestu.

Ligienza pojawił się także w wielu filmach jako postać drugoplanowa. W swoim dorobku zawodowym ma też udział w innych serialach. Przez kilka odcinków widzowie mogli go obserwować w “Na wspólnej”.

Katarzyna Cichopek zachwycona ciążą koleżanki z "Pytania na śniadanie". Wybuch radości w TVP

Fabian Duda z "Rancza" wyjechał na wakacje

Niedawno Piotr Ligienza dodał zdjęcie wraz z Cezarym Żakiem, a niedługo później z wakacyjnego wyjazdu. Teraz aktor ma już przeszło 40 lat i wygląda zupełnie inaczej, niż za czasów gry w “Ranczu”.

Czas za granicą spędza wraz ze swoją ukochaną.

- „Każda udana misja to seria katastrof, którym udało się w porę zaradzić” - Sabaa Tahir - podpisał fotografię z wczasów.

Widać, że Ligienza jest uśmiechnięty i szczęśliwy, świętując rocznicę.

Aktorzy serialu "Ranczo" na jednym zdjęciu

Pod zdjęciem Ligienzy z Żakiem pojawiło się wiele komentarzy. W końcu spotkali się Fabian Duda i ksiądz z serialu “Ranczo”.

  • Co za piękne spotkanie po latach. Wspaniale panowie zagraliście w "Ranczu" i bawiliście mnie tam do łez. Wszystkiego dobrego - czytamy na profilu. 
  • Bardzo dużo talentu aktorskiego na jednym zdjęciu.
  • Patrząc na pana grę w “Ranczu”, dałam tak na imię swojemu synowi.
Tagi: Ranczo
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem