Lifestyle.Lelum.pl > Programy Tv

Programy Tv

ręce
03.05.2020 22:41 Pamiętacie „Ręce, które leczą”? Ciężko uwierzyć, że minęło już 25 lat

Ręce, które leczą to program, który oglądały miliony Polaków. W tym roku mija 25 lat, odkąd został wyemitowany pierwszy raz. Uzdrowiciel Zbigniew Nowak podobno pomógł wielu chorym. Pamiętacie, jak instruował swoich widzów i osoby obecne w studio nagraniowym? Ręce należało strzepać, by pozbyć się złej energii, a potem wystarczyło klaskać. Czy to działało?Uzdrowienie polegało na powtarzaniu sekwencji po Zbigniewie Nowaku. W ten sposób miliony Polaków klaskały do ekranów swoich teleodbiorników.Ręce, które leczą były emitowanie w telewizji Polsat. Zbigniew Nowak był cudotwórcą, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Klaskanie do telewizora wydaje nam się dzisiaj śmieszne, ale wtedy robiły to miliony Polaków! Dodatkowo za pomocą wspaniałego uzdrowiciela można było nadać swojej butelce wody właściwości lecznicze. Pamiętacie?

koło fortuny
02.05.2020 17:19 Pamiętacie pierwsze odcinki ”Koła fortuny”? Na widok nagrania aż kręci się łezka

Lata 90. były dla Polaków prawdziwym czasem ekscytacji i nowości. Właśnie wtedy, w 1992 roku na ekranach odbiorników telewizyjnych po raz pierwszy zagościł teleturniej Koło fortuny, w którym uczestnicy za odgadnięte hasła otrzymywali nagrodę rzeczową lub pieniężną, a szczęście z wygranego samochodu było wręcz niewyobrażalne. Kultowy teleturniej zbierał przed telewizorami aż 10 milionów widzów, czyli tyle ile wynosi ludność Dżakarty lub pięciokrotność mieszkańców Warszawy. Dziś takie wyniki w telewizji są wręcz nierealne. Koło fortuny w latach 90. zbierało przed telewizorami miliony ludzi. Pamiętacie pierwsze odcinki teleturnieju, którego uczestnicy wygrywali prawdziwą fortunę? Trzeba przyznać, że na samo wspomnienie czarno-białego obrazu i Wojciecha Pijanowskiego kręci się łezka. Nieprawdopodobne, że ten legendarny format ostał się w telewizji do dziś!

Wielka gra
25.04.2020 00:27 Wielka gra. Kto oglądał kultowy teleturniej?

Wielka gra to popularny teleturniej, emitowany w Telewizji Polskiej od jesieni 1962 roku. Program zdobył serca wszystkich widzów, którzy regularnie zbierali się przed ekrany swoich telewizorów, by z zaciekawieniem oglądać zmagania uczestników. Kto pamięta ten legendarny teleturniej?Program Wielka gra emitowano do 2006 roku. Przez lata teleturniej miał kilku prowadzących, a ostatnim z nich była Stanisława Ryster. W programie uczestnicy musieli zmierzyć się z serią pytań, obejmujących przeróżne dziedziny. Liczył się spryt i ogromna wiedza. Wszyscy uwielbiali teleturniej Wielka gra, pamiętacie go jeszcze?

dobranocka
22.04.2020 20:26 Dobranocka TVP, którą uwielbiały dzieci. Pamiętasz jej nazwę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:Dobranocka TVP, która w latach 90. podbiła serce młodych widzów, dziś przywołuje miłe wspomnienia. To dzięki jej bohaterom, dwóm kasztanowym ludkom, dzieci odkrywały tajemnice przyrody. Pamiętasz jej nazwę?Ten polski serial animowany był uwielbiany przez dzieci. Bajka, emitowana tuż przed snem przez TVP w latach 1990-1998, opowiadała o przygodach dwójki braci – Pękatka i Tutka. Mieszkające pod kasztanowcem kasztanowe ludki, które przyjaźniły się z wiewiórką, ropuchą i dżdżownicą, odkrywały przed najmłodszymi widzami świat leśnych zwierząt, a ich zabawne, nierzadko niezwykłe przygody chętnie śledzili również dorośli. Pamiętacie już, jak nazywała się ta dobranocka? Oczywiście, że Kasztaniaki!

królowe życia
18.04.2020 23:07 ”Królowe życia”: gwiazda programu w ogniu krytyki. ”Panią powinien się zająć prokurator”

Królowe życia to program, który zrzesza przed telewizorami całą masę widzów. Losy barwnych, nierzadko dość ekscentrycznych bohaterów telewizyjnego show, zazwyczaj wywołują w ludziach uśmiech i pozytywne emocje. Niestety, tym razem było zupełnie inaczej. Internauci nie pozostawili na gwieździe programu suchej nitki. Co takiego zrobiła kobieta? Królowe życia: gwiazda programu, po emisji ostatniego odcinka, znalazła się w istnym ogniu krytyki. Fani telewizyjnego show nie kryją oburzenia. Panią powinien się zająć prokurator – komentują internauci.

program
21.03.2020 18:29 Program „Z kamerą wśród zwierząt” państwa Gucwińskich był genialny. Oglądaliście?

Program Z kamerą wśród zwierząt jest naprawdę kultowy. Na TVP pojawiał się w latach 1971-2002, a przez lata widzów wcale nie ubywało. Państwo Gucwińscy byli idealnymi gospodarzami, a ich miłość do zwierząt była wyczuwalna przez ekran!Ciężko uwierzyć, że tego programu przyrodniczego nie udało się jeszcze nikomu przebić. Dziś ma już miano kultowego. Zdjęcia powstawały we wrocławskim zoo, a charakterystyczna piosenka otwierająca program jest dziś kultowa! Małżeństwo Gucwińskich latami zarażało Polaków miłością do natury i pozwoliło widzom zobaczyć naturę, jakiej dotąd nie znali. Nie znamy lepszego programu o przyrodzie!

zwierzęta
06.02.2020 18:32 Kto oglądał „Zwierzyniec”? Najlepszy program, dziś już takich nie ma

Zwierzyniec jest pozycją kultową, nadawaną przez prawie 20 lat. W programie pojawiały się opowieści pana Michała, filmy przyrodnicze, a na sam koniec kreskówki – Pies Huckleberry, Pixi Dixi i Pan Jinks, Miś Yogi. Można było dowiedzieć się mnóstwo o zwierzętach, a ciekawostki były zaserwowane w bardzo interesujący sposób! Kto oglądał, kto pamięta? Wspaniały program!Prowadzący Michał Sumiński to prawdziwa legenda telewizji, a zwierzęta nie miały przed nim żadnych tajemnic.Zwierzęta i ich życie to fascynujący temat, a Zwierzyniec to dziś już program kultowy! Pamiętacie, ile można się było dowiedzieć od prowadzącego Michała Sumińskiego? Emitowany w latach 70. i 80. program przyrodniczy do dziś pozostał w sercach wielu Polaków – dziś już w telewizji nie ma takich programów!

Tomasz Kammel
29.12.2019 19:28 Znamy zwycięzcę „The Voice Senior”! Fani programu nie są zachwyceni, zarzucają ustawkę

The Voice Senior Polska dobiegł końca! Emocji w premierowym sezonie tego programu zdecydowanie nie brakowało. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a telewidzowie do teraz są podzieleni… The Voice Senior to siostrzany program wielkoformatowego The Voice of Poland, który przypadł do gustu wielu miłośnikom talent-show. Ciepła, rodzinna atmosfera jest siłą programu – seniorzy poza umiejętnościami stawiają na dobrą zabawę na scenie i ciężko dopatrzeć się tam niezdrowej rywalizacji między uczestnikami, która jest wyczuwalna momentami w podobnych programach.

The Voice Senior
07.12.2019 20:20 The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu

The Voice Senior nadchodzi wielkimi krokami. Program już dziś wieczorem zadebiutuje na antenie TVP2, a widzowie w końcu poznają pierwszych uczestników. Będzie im towarzyszyła Marta Manowska, która zdradziła kilka szczegółów i nie ukrywa, że nie zabraknie emocji. The Voice Senior to kolejna odsłona hitowego formatu Telewizji Polskiej. Stacja przyciąga miliony widzów za sprawą The Voice of Poland oraz emitowanego już dwukrotnie The Voice Kids. Czy kolejna wersja pobije rekordy popularności? Zdaniem Marty Manowskiej uczestnicy mają szansę na olbrzymie zainteresowanie.

the voice of poland
03.12.2019 20:57 Zmiany w „The Voice of Poland”? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w nowej edycji

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych polskich programów. Nic dziwnego, że jego uczestnicy i jurorzy są uważnie obserwowani przez widzów. W 10. edycji pojawiło się kilka kontrowersji związanych właśnie z jurorami. Część fanów domaga się zmian, czy zostaną one jednak wprowadzone? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w kolejnej edycji! Uwagę widzów przykuło szczególnie zachowanie Kamila Bednarka. Jego wybuchy śmiechu zostały zinterpretowane jako oznaka odurzenia nielegalnymi substancjami. Krytykowana jest również Margaret, której fani programu The Voice of Poland zarzucają, że nie jest wystarczająco utalentowana, a jej komentarze dotyczące występów są niewystarczająco merytoryczne.

Mam talent
08.11.2019 10:07 Zaśpiewał w Mam Talent tylko 3 słowa. Wystarczyło, żeby publiczność zerwała się z miejsc i zaczęła tańczyć

Mam Talent to jeden z tych talent-show, który od lat bawi, wzrusza i zachwyca widzów. Jeden z uczestników, pragnących dostać się do programu, zaskoczył wszystkich, a publiczność była nim zupełnie oczarowana. Wystarczyły 3 słowa, aby zgromadzeni na widowni goście zerwali się z miejsca, a jury patrzyło z ogromnym niedowierzaniem. Tego występu nie możecie przegapić. Okazuje się, że aby stać się prawdziwą gwiazdą, wcale nie potrzebny jest idealny wokal czy ruch sceniczny. Mężczyzna, który pojawił się na scenie jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show, jest tego najlepszym przykładem. Widzowie nie mogli oderwać od niego wzroku, a ich nogi same rwały się do tańca.

taniec z gwiazdami: iwona pavlović
07.11.2019 10:47 Klątwa ”Tańca z gwiazdami” trwa. Najpierw Beata Tadla, teraz Sandra Kubicka

Taniec z Gwiazdami to jedno z najbardziej popularnych show w naszym kraju. Występ w nim nie należy do najłatwiejszych. Dotychczasowe edycje pokazały nam jak wielu trudnym zadaniom muszą sprostać uczestnicy, aby osiągnąć w nim sukces. Takie wyzwania spotkały także Sandrę Kubicką. Nie od dziś wiadomo, że uczestnictwo w Tańcu z Gwiazdami to nie tylko wyjątkowe wspomnienia na całe życie, ale także niebywale ciężkie chwile. To wiele godzin treningów, a co za tym idzie ogromna ilość wyrzeczeń i poświęceń, na które muszą się zgodzić gwiazdy, decydując się na występ w owym show. Niektórym z nich bardzo ciężko pogodzić życie prywatne z zawodowym w tak trudnych chwilach. Przypomnijmy, że Taniec z Gwiazdami ma już za sobą kilka głośnych rozstań celebrytów. Mowa tutaj między innymi o Beacie Tadli i Jarosławie Krecie, a także Dominice Tajner i jej zakończonym związku z Michałem Wiśniewskim. Tym razem najwidoczniej padło na Sandrę Kubicką.

michał szpak
03.11.2019 10:14 Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice”. W odpowiedzi pokazała jego intymne zdjęcia

Michał Szpak był zaskoczony, kiedy jego przyjaciółka bez jego wiedzy zgłosiła się do udziału w programie The Voice of Poland, w którym on sam jest jurorem. Pomimo tego, że na prywatnej stopie są oni w bardzo dobrych stosunkach, artysta wyeliminował przyjaciółkę z show! Kobieta nie spodziewała się, takiego obrotu spraw i zapowiedziała, że Michał tego pożałuje. Później udostępniła jego zdjęcia. Kiedy jego przyjaciółka niespodziewanie pojawiła się w programie, Michał Szpak zareagował bardzo emocjonalnie. Nie wiedział, że dziewczyna specjalnie przyjechała do Polski, żeby wziąć udział w programie. Kiedy obrócił fotel i na scenie zobaczył właśnie ją, wyskoczył z fotela i pobiegł się przywitać.

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami
13.10.2019 18:47 Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”

Taniec z gwiazdami został skrytykowany przez Agnieszkę Kaczorowską. Mocne słowa padły po tym, jak była tancerka programu znalazła się na widowni jednego z odcinków nowej edycji. „Szkoda, że taniec się nie broni” powiedziała Kaczorowska. Było aż tak źle? Agnieszka Kaczorowska przez sześć edycji brała udział w programie. Najpierw jako uczestniczka, a później jako tancerka świetnie sobie radziła zajmując wysokie miejsca, a nawet w 2015 roku wygrywając u boku Krzysztofa Wieszczeka. Dlaczego skrytykowała najnowszą edycję programu?

M JAK MIŁOŚĆ
01.09.2019 17:41 Niespodziewana śmierć w „M jak Miłość”. Widzowie pożegnają ważnego bohatera

M jak miłość to bez wątpienia jeden z ulubionych seriali Polaków, który cieszy się milionową widownią od 19 lat. Mimo że jest już na rynku prawie dwie dekady, wciąż zaskakuje swoich widzów nowymi wątkami. Po wakacjach fani telenoweli pożegnają ważnego bohatera, który niespodziewanie umrze. Serialowi M jak miłość nie można odmówić wielowątkowości i różnorodności. Scenarzyści przygotowali się na wiele okoliczności, tak, aby niemalże każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rodzinne, sielskie sceny często przeplatają się z tymi dramatycznymi. Tak też stanie się po wakacyjnej przerwie. Jeden z bohaterów niespodziewanie umrze, co z pewnością zmartwi fanów produkcji.

Serial
29.08.2019 15:58 Pamiętacie serial „Zatoka serc”? Aktorzy tej kultowej produkcji ginęli w tajemniczych okolicznościach

Serial, który jest przeklęty czy dziwny zbieg okoliczności? Aktorzy, którzy biorą udział w produkcji, giną jeden po drugim. To już kolejna śmierć aktora serialu. Czy nad produkcją wisi klątwa? Życie stało się bardziej przerażające niż niejeden film! Zatoka Serc to australijski serial nadawany od 1988 roku. To druga najdłuższa opera mydlana w Australii, która zdobyła aż 30 tamtejszych nagród filmowych. Co ciekawe, aktorzy, którzy występowali w serialowym dramacie, ginęli w tragicznych okolicznościach. Czy produkcja jest przeklęta?

tvn
29.08.2019 15:17 Nie żyje „najszybsza kobieta na czterech kółkach”. Zginęła, próbując pobić rekord prędkości

TVN podał dziś bardzo smutną informację. Nie żyje najszybsza kobieta na czterech kółkach. Zginęła robiąc to, co kochała. Wielu mówiło, że jest szalona, a ona przyjmowała to za komplement i swoją największą zaletę. Widzowie ją uwielbiali, a ona robiła po prostu to, co kochała najbardziej. Kolejna próba pobicia rekordu zakończyła się jednak tragicznie. TVN podało informację o śmierci znanej z hitu Discovery Pogromcy mitów Jessi Combs. O jej śmierci poinformował jej przyjaciel i członek ekipy – Terry Madden, który był pierwszy na miejscu zdarzenia i to właśnie on próbował ratować i reanimować kobietę.

kot
02.08.2019 15:42 Michał Szpak podpadł polskiej artystce? Tabloid donosi, że nie może go znieść przy nowym projekcie

Michał Szpak i znana polska artystka nie przepadają za sobą? Tabloidy komentują, że między wokalistą a jego koleżanką z pracy dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji. Przyczyną nieporozumień ma być gwiazdroskie zachowanie mężczyzny! Program The Voice of Poland już na samym początku istnienia zyskał ogromną popularność. Muzyczny format stał się jeszcze ciekawszy, gdy na jednym z jurorskich foteli zasiadł Michał Szpak. Jak się okazuje, nie wszyscy przepadają za ekscentrycznym i szczerym piosenkarzem…

07.03.2019 14:08 Jeden z czołowych jurorów Tańca z gwiazdami chce ZREZYGNOWAĆ? Co się stało?

Taniec z Gwiazdami: jeden z czołowych jurorów chce zrezygnować? Plotki o odejściu sędziego obiegły Polskę po ostatnim odcinku programu, gdy juror nie pojawił się przy sędziowskim stole. Co się stało? Dlaczego w pierwszym odcinku ostatniej edycji programu zobaczyć mogliśmy tylko troje sędziów? Przy stole zabrakło jednego z jurorów. Dlaczego Michał Malitowski nie pojawił się w nowym sezonie show? Czy Taniec z Gwiazdami na stałe utracił jurora?

szansa na sukces
04.03.2019 14:42 „Szansa na sukces” z nowym prowadzącym? Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP

Szansa na sukces z nowym prowadzącym? Kultowy program muzyczny już wkrótce ma powrócić na antenę. Kto poprowadzi show? Podobno Wojciecha Manna ma zastąpić gwiazdor TVP! Po siedmiu latach nieobecności na antenie kultowy talent show ma wrócić na ekrany telewidzów. Uwielbiany przez Polaków Wojciech Mann nie będzie jednak już prowadził programu. Czy Szansa na sukces z innym prowadzącym ma szansę na stałe powrócić na antenę TVP?

Taniec z Gwiazdami: Edyta Herbuś
29.01.2019 13:04 Uczestnicy „Tańca z Gwiazdami” ujawnieni! To będzie najciekawsza edycja

Taniec z gwiazdami: uczestnicy programu zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów! Mimo długoletniej emisji program nadal budzi dużo emocji i ma rzeszę wiernych fanów. Program z każdą edycją promuje mniej lub bardziej znane twarze, które mają szansę na wygraną Kryształowej Kuli. Sprawdź, kim są uczestnicy 9 edycji! Mamy pełną listę nazwisk. Programy rozrywkowe z udziałem gwiazd to jedne z najchętniej oglądanych telewizyjnych propozycji. Dancing with the stars z pewnością należy do jednych z najsilniejszych pozycji w ramówce Polsatu. Widzownie z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia listy nazwisk sław, które znajdą się w kolejnej edycji. Wiemy już, kogo będziemy mogli podziwiać na ekranach telewizorów. Taniec z gwiazdami: uczestnicy 9. edycji programu mogą was zaskoczyć!

  • 1
  • 2