Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 24.05.2024 18:22

Nasz nowy dom: Przejmująca reakcja Dowbor na śmierć uczestniczki

Katarzyna Dowbor
fot. AKPA

Zmarła jedna z uczestniczek programu “Nasz nowy dom”. Tak Katarzyna Dowbor zareagowała na tę trudną wiadomość. 

Katarzyna Dowbor reaguje na śmierć uczestniczki "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor opublikowała na Instagramie relację, w której zwróciła się do Gabrysi w obliczu trudnej sytuacji, jaka ją dotknęła. 

Dowiedziałam się o śmierci babci Gabrysi, która tak wiele w życiu przeszła. Najpierw śmierć mamy, a teraz swojej ukochanej babci. Gabrysiu, jest mi bardzo, bardzo przykro. Mam nadzieję, że już Cię takie nieszczęścia nie będą spotykały. Przytulam Cię - napisała Katarzyna Dowbor

Rutkowski słynie z kwadratowej fryzury. W końcu wiemy, dlaczego ją nosi Aleksandra Grysz ujawniła płeć dziecka. Poruszające nagranie

Media poinformowały o śmierci pani Anny

Pani Anna i jej wnuczka Gabrysia wzięły udział w programie “Nasz nowy dom” w 2021 roku, kiedy jego prowadzącą była jeszcze Katarzyna Dowbor. Program pomógł odmienić nie tylko ich dom, lecz także życie. 

23 maja media poinformowały o śmierci pani Anny Malinowskiej. Kobieta przegrała walkę z bezwzględną chorobą 

Katarzyna Dowbor wyremontowała dom pani Anny i Gabrysi

Katarzyna Dowbor i jej ekipa zdecydowali się wyremontować dom pani Anny i jej wnuczki, Gabrysi, ponieważ budynek nie nadawał się do zamieszkania. Ściany wewnątrz domu pokrywał grzyb, a miejsca było tak mało, że babcia i jej wnuczka musiały spać w jednym łóżku.

Zaledwie 14-letnia Gabrysia została sama, kiedy pani Anna przegrała walkę z nowotworem. Dziewczynka może jednak liczyć na wsparcie m.in. Katarzyny Dowbor. 

screen Katarzyna Dowbor
Instagram/katarzyna_dowbor_official