Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.05.2024 11:58

Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec?

Dagmara Kaźmierska
fot. AKPA

Od kilku tygodni Dagmara Kaźmierska jest na ustach absolutnie wszystkich. Jest tak za sprawą nowych informacji na temat jej kryminalnej przeszłości, które dzięki dziennikarzom Gońca ujrzały światło dzienne. Czy to oznacza koniec królowej życia w mediach? Właśnie odkryto, jaki był jej "plan powrotu" na ekrany.

Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Gwiazda programu “Królowe życia” nigdy nie ukrywała, że popełniła w przeszłości wiele błędów, za które nawet odsiedziała swój wyrok w więzieniu. Na łamach swojej autorskiej książki opowiedziała też, jak wygląda życie zza krat i czego nauczyła się z tego okresu czasu.

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych wieści na temat dawnej działalności Dagmary Kaźmierskiej. Uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” nie tylko miała sama pracować w Niemczech jako prostytutka, ale też trzymać w szachu całe miasto, w którym znajdowała się jej agencja towarzyska.

Co więcej, gwiazda miała nawet zlecić swoim pracownikom gwałt na 24-letniej Marysi, który miał być karą za nieposłuszeństwo. Nic więc dziwnego, że po tych rewelacjach większość stacji i programów postanowiła zerwać z nią współpracę.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska
Nowe fakty na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Przystojniak z "Love Island" już ma nową dziewczynę. To znacznie starsza dziennikarka Doda w mocnych słowach o Eurowizji: "Bardzo stracili w tym roku"

Dagmara Kaźmierska zniknęła z telewizji

Krótko po ogłoszeniu nowych informacji na temat przeszłości królowej życia, decyzję o zerwaniu z nią współprace podjął między innymi Polsat, który nie zaprosił jej do finałowego odcinka “Tańca z Gwiazdami” oraz usunął autorski program gwiazdy, w którym ta szukała miłości swojego życia.

Niedługo później jego śladami poszło TVN, które również usunęło z platformy Player.pl wszystkie odcinki “Królowych życia” z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Sama gwiazda wydaje się jednak nie przejmować skandalem, jaki rozgrywa się wokół jej postaci i najgorętszy okres spędziła wraz z synem w luksusowym kurorcie w Egipcie.

Z najnowszych doniesień medialnych wynika jednak, że królowa życia wciąż ma nadzieję na powrót do telewizji, a swoje grzechy przeszłości chce przypudrować między innymi zaangażowaniem w akcję charytatywną. To jednak nie koniec jej planu.

ZOBACZ TEŻ: Smaszcz rzuca poważne oskarżenia wobec Kurzajewskiego. Sądy mają co robić.

Dagmara Kaźmierska ma plan na swój powrót

Teraz portal ShowNews opublikował nowe informacje, z których wynika, że królowa życia ma skrupulatnie zaplanowany plan powrotu do łask publiczności. Podobno historią życia Dagmary Kaźmierskiej miał zainteresować się pewien poważny producent filmowy, który chce przenieść ją na szklany ekran.

Jeszcze wcześniej wokół gwiazdy miało kręcić się grono producentów i reżyserów, którzy chcieli wykorzystać jej losy do stworzenia filmu. Teraz jednak królowa życia miała otrzymać od jednego z nich “ofertę nie do odrzucenia".

Teraz to można o niej nakręcić jedynie dokument i to dla ludzi o mocnych nerwach. Osoby z przeszłości Dagmary mogłyby opowiedzieć swoje historie. Ludzie zobaczyliby to nawet, gdyby nie pokazano ich twarzy - mówi informator portalu.