Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda polskiego „Mam Talent” była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 10.05.2020 17:51

Gwiazda polskiego „Mam Talent” była naprawdę popularna. Teraz gra w filmach dla dorosłych

mam talent
instagram.com @allaklyshta

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych polskich programów stacji TVN. Nic zresztą dziwnego – początkowo do show Polaków przyciągały najbardziej znane twarze. W jury programu zasiadały takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola, a prowadzącymi zostali Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia.

Serca widzów ostatecznie skradli jednak uczestnicy, którzy na scenie robili czasem rzeczy piękne, czasem straszne, a prawie zawsze zaskakujące. Jedną z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek była Anna Żelazna. Kiedyś była naprawdę popularna, jakiś czas temu zmieniła jednak branżę na filmy dla dorosłych.

Widzowie nie mogli uwierzyć, co widzą na ekranach

3 lata temu Anna Żelazna wkroczyła na deski sceny castingu Mam Talent, a widzowie TVN najpierw zastygli, by po chwili wybuchnąć śmiechem. Ostry, niechlujny makijaż i wyjątkowo „specyficzny” sposób mówienia to był jednak dopiero początek.

Zdradziła, że z zawodu jest technikiem hotelarstwa, choć nie pracowała w tej branży. Zamiast tego postanowiła zająć się… fotomodelingiem. Po sprawdzeniu okazuje się, że faktycznie – w sieci do tej pory istnieje kilka jej profili na stronach, gdzie pokazuje swoje wdzięki na łonie natury, nago, z dziwnymi gadżetami i w ubiorach z poprzedniej dekady.

Mam Talent TVN: Agnieszka Chylińska schowała się pod stół

Marcin Prokop i Szymon Hołownia być może myśleli, że Annie lepiej wychodzi śpiewanie niż malowanie się. Niestety, nic z tych rzeczy. Kiedy uczestniczka zaczęła wyć, jurorzy schowali się pod stół i gdyby szybko nie przerwali występu, to zamontowane w budynku szyby najprawdopodobniej by popękały.

Anna nie przeszła do kolejnego etapu Mam Talent, jednak udział w programie zapewnił jej ogromną popularność. Nagranie z jej występu ma już ponad 5 milionów odtworzeń.

Gwiazda Mam Talent TVN zamieniła śpiew na filmy dla dorosłych

Po porażkach w modelingu i śpiewaniu, Anna Żelazna postanowiła zająć się kręceniem… filmów dla dorosłych. Niestety dla niej i na szczęście dla reszty świata, także i tu jej nie wyszło. Po zagraniu w 4 filmach serii Podrywacze, producent zakończył z nią współpracę. Jak twierdzi, filmy z jej udziałem były na tyle słabe, że nikt nie chciał ich oglądać. Może Anna jednak powinna spróbować wyuczonego zawodu hotelarza?

Mam Talent TVN

ZOBACZ TEŻ:

  1. Otworzyli paczkę chipsów. Znaleziska w środku się nie spodziewali
  2. Wuhan ujawniło nowe dane. Spełnia się czarny scenariusz?
  3. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  4. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  5. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  6. Jarosław Kaczyński zatrudnił 26-latka na wysokie stanowisko. Zastanawiająca historia młodego mężczyzny
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania