Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw
Karina Sulich
Karina Sulich 28.05.2020 12:56

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw

Ślub od pierwszego wejrzenia
Fot. Fragment programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN7

Małżeństwo Adama i Joanny nie przetrwało próby czasu.

ZOBACZ TEŻ:

Zablokował także możliwość komentarzy, więc póki co nie dowiemy się, co o jego wypowiedzi sądzą widzowie.
Ślub od pierwszego wejrzenia
Ślub od pierwszego wejrzenia: rozwód Adama i Joanny
Finałowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia był pełen emocji. Kiedy Joanna stwierdziła, że chce kontynuować relację ze swoim partnerem, ten mimo próśb ekspertów zdecydował się zakończyć małżeństwo zawarte na oczach widzów. Teraz słono za to płaci.

Uczestnik programu Ślub od pierwszego wejrzenia wydał oświadczenie pełne mocnych słów.

 Ślub od pierwszego wejrzenia
Ślub od pierwszego wejrzenia już za nami, lecz emocje związane z programem wciąż nie gasną. Na świeczniku u widzów pojawił się Adam, który jest oskarżany o rozpad swojego małżeństwa z Joanną. Teraz, uczestnik 4. edycji telewizyjnego show postanowił odpowiedzieć na ataki internautów. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado – napisał w mocnym poście.
Ślub od pierwszego wejrzenia i rozwód Adama z Joanną odbił się wśród widzów programu sporym echem, a głos w sprawie zabrali sami zainteresowani. Teraz mężczyzna ponownie wydał w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym nie brakuje mocnych słów. Nie wytrzymał krytyki.

Ślub od pierwszego wejrzenia: niespodziewany finał

Czwarty sezon popularnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia, nie dla wszystkich zakończył się pomyślnie. Adam i Joanna tuż po nagraniach, które odbywały się w marcu i kwietniu 2019 roku, postanowili wziąć rozwód. Dodatkowo pojawiły się plotki, że mężczyzna już w trakcie programu układał sobie życie z inną kobietą.

Zranić, to on mnie nie zranił. On mnie po prostu oszukał – wyznała w programie Joanna, która o końcu swojego małżeństwa dowiedziała się dopiero przed kamerami.

Po całej sytuacji, na Adama wylała się fala negatywnych komentarzy. Mężczyzna nie mógł już dłużej znieść krytyki i postanowił na nie odpowiedzieć.

– Dostaję od was dużo pytań à propos świni… A więc odpowiem, że nie musiałem kupować. Zapisuję zdjęcie każdego, kto mnie obraźliwie hejtuje, także mam tego bydła całe stado – napisał Adam, po czym dodałPozdrawiam. PS możecie w końcu ustalić, z kim ja jestem aktualnie? Ruska, Ukrainka, Chorwatka czy też Andrzej? Już sam się gubię – napisał w mocnych słowach na Instagramie uczestnik programu.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania