Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda programu TTV ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd płyną gratulacje
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.04.2024 17:08

Gwiazda programu TTV ogłosiła radosną nowinę. Zewsząd płyną gratulacje

Julia Bożek
Fot. Instagram.com/juliabozeek

Julia Bożek, która jest dobrze znana widzom stacji TTV, wzięła ślub! Radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Od razu posypały się gratulacje!

Julia Bożek brała udział w popularnym programie TTV

Julia Bożek była jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu “Kanapowczynie”. W formacie brała udział wraz z czterema innymi kobietami. Je wszystkie łączyło to, że chciały zawalczyć o nowe ciało i pozbyć się dodatkowych kilogramów. Show stacji TTV miało im pomóc wprowadzić zmiany, dzięki którym ich życie zmieni się na lepsze. 

Mimo że Julia Bożek w show schudła 17 kg, nie udało jej się zbyt długo utrzymać efektów. To nie przeszkodziło jej jednak w znalezieniu miłości!

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi nowy program stacji TTV. Towarzyszył aktorce będzie Przemek Kossakowski Gwiazdy stacji TTV wystąpią wspólnie w nowym programie rozrywkowym

Julia Bożek wzięła ślub

Julia Bożek pochwaliła się w sieci, że jest już po ślubie. Opublikowała na Instagramie romantyczne zdjęcie. Fotografia została zrobiona w dniu ceremonii. Gwiazda TTV ma na sobie bowiem białą suknię ślubną. 

Państwo Marcinowscy - podpisała zamieszczony kadr krótko, lecz wymownie. 

Pod postem Julii Bożek posypały się gratulacje

Pod zdjęciem Julii Bożek posypały się gratulacje. Nie zabrakło także innych ciepłych słów od internautów, którzy dodali swoje wpisy na oficjalnym koncie stacji TTV, gdzie także przekazano informacją o ślubie Julii i jej ukochanego. W ich komentarzach czytamy: 

Super! Gratulacje dla Was i szczęścia!

Gratuluję! Dużo miłości Wam życzę!

To super piękna młoda i mądra osoba. Wszystkiego naj!

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

My również gratulujemy!

Iza z ,,Gogglebox” pokazała męża. Mężczyzna nigdy nie wziął udziału w programie TTV
iza zeiske
fot. instagram.com/izabelazeiske
Iza z programu Gogglebox. Przed telewizorem uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek popularnego show TTV. Kobieta bardzo chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Teraz pokazała męża, który nigdy nie pojawiał się w programie. Program Gogglebox. Przed telewizorem stał się jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Ocenianie innych programów przez jego uczestników zaskarbiło sobie uznanie setek tysięcy fanów w Polsce.
Czytaj dalej
Dramat Dagmary Kaźmierskiej. Przykra wiadomość o stanie zdrowia gwiazdy TTV
królowe życia
fot. fragment programu „Królowe życia”, TTV
Dagmara Kaźmierska przeżywa prawdziwy dramat. Niestety, gwiazda będzie musiała zmagać się z nim do końca życia. Na jaw wyszła przykra wiadomość o stanie zdrowia królowej życia. Uwielbiana przez widzów kobieta, w rozmowie z reporterem Super Expressu, postanowiła wyznać, jak jest naprawdę. Bardzo smutne. Dagmara Kaźmierska wiedzie życie niemalże niczym z bajki i choć w mediach społecznościowych czy na ekranach telewizorów, zwykle widzimy ją z promiennym uśmiechem na twarzy, gwiazda nie raz musi mierzyć się ze smutkiem. Niestety, chodzi o zdrowie. Wszystko wyznała. Dagmara Kaźmierska powiedziała prawdę Dagmara Kaźmierska przeszła niejedną skomplikowaną operację, jednak jak się okazuje, nie rozwiązały one jej problemów. Kiedy rok temu gwiazda Królowych życia miała tragiczny wypadek samochodowy, w którego skutku miała zgniecione dwie nogi, fani modlili się o jej zdrowie. Choć wiele wskazywało na to, że Dagmara Kaźmierska ma się świetnie, prawda jest zupełnie inna. Niestety, z jedną rzeczą będzie musiała zmagać się do końca życia. Gwiazda o wszystkim powiedziała. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater, Polacy we łzach Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencję Dramat Dagmary Kaźmierskiej Niestety, Dagmara Kaźmierska przeżywa swój własny dramat. Podczas premiery Pętli Patryka Vegi wszystko wyszło na jaw. Gdy reporterka Super Expressu zapytała o zdrowie, na twarzy gwiazdy TTV pojawił się smutek – Nie jestem w stanie ustać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – powiedziała Dagmara Kaźmierska. Na szczęście za chwilę ponownie pojawił się uśmiech. Mimo wypadku i jego konsekwencji gwiazda nie traci radości życia. ZOBACZ ZDJĘCIA: fot. instagram.com/queen_of_life_77 Dagmara Kaźmierska rok temu wyszła z tragicznego wypadku. fot. instagram.com @queen_of_life_77 Gwiazda przeszła wiele skomplikowanych operacji, jednak uśmiech nie znikał z jej twarzy. fot. Fragment programu „Królowe Życia” TTV Na szczęście królowa życia ma obok siebie przyjaciół, którzy zawsze jej pomogą. ZOBACZ TEŻ: Nieprawdopodobne doniesienia o Szumowskim. Nikt się nie spodziewał, Polacy zaniemówili Pociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscu Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach Barbara Kurdej-Szatan prosi o pomoc. Chodzi o jej nienarodzone dziecko Przełom dla wszystkich posiadających prawo jazdy. Minister ogłosił historyczną zmianę Nowa Królowa Życia brała udział w „Kuchennych rewolucjach”. Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat źródło: se.pl
Czytaj dalej